Sprint mužů, 10 km, Kontiolahti | Vítěz: J.T. Bø (NOR) (kon.) | | | Šprint žien, 7,5 km, Kontiolahti | Víťaz: Hanna Öbergová (SWE) (kon.) |
Muži HS142, Ruka | Vítěz: H. E. Granerud (NOR) (kon.) |
Stíhačka žen, 10 km volně, Ruka | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) | | | Stíhačka mužů, 15 km volně, Ruka | Vítěz: J. H. Klæbo (NOR) (kon.) |
Skoky mužů HS142, Ruka | (zruš.) | | | Běh mužů 10 km, Ruka | Vítěz: Jens Luraas Oftebro (NOR) (kon.) |
Jonathan Pearce - Kai Kamaka | Pearce (kon.) | | | Ashlee Evansová-Smithová - Norma Dumont Vianaová | Dumont Vianaová (kon.) |
Spike Carlyle - Bill Algeo | Algeo (kon.) | | | Josh Parisian - Parker Porter | Porter (kon.) |
Miguel Baeza - Takaši Sato | Baeza (kon.) | | | Anthony Smith - Devin Clark | Smith (kon.) |
koniec udalosti
SP - Běh mužů 10 km, Ruka
Vítěz: Jens Luraas Oftebro (NOR)
Denisa Józsová
Konečné pořadí:
1. Jens Luraas Oftebro (NOR) 25:22,1
2. Fabian Riessle (GER) +1,9
3. Manuel Faisst (GER) +6,4
4. Johannes Lamparter (AUT) +11,8
5. Kristjan Ilves (EST) +33,2
6. Vincenz Geiger (GER) +59,3
7. Eric Frenzel (GER) +59,6
8. Eero Hirvonen (FIN) +1:00,8
9. Akito Watabe (JPN) +1:01,6
10. Ilkka Herola (FIN) 1:02,5
11. Franz-Josef Rehrl (AUT) +1:06,0
12. Thomas Jöbstl (AUT) +1:19,8
13. Andreas Skoglund (NOR) +1:21,5
14. Harald Johnas Riiber (NOR) +1:29,7
15. Lukas Greiderer (AUT) +1:56,5
16. Terence Weber (GER) +1:57,4
17. Johannes Rydzek (GER) +1:57,7
18. Espen Andersen (NOR) +1:59,2
19. Jošito Watabe (JPN) +2:00,8
20. Mario Seidl (AUT) +2:06,3
21. Samuel Costa (ITA) +2:31,7
22. Einar Luraas Oftebro (NOR) +2:33,0
23. Martin Fritz (AUT) 2:35,9
24. Jörgen Graabak (NOR) +3:05,8
25. Magnus Krog (NOR) +3:06,8
26. Hideaki Nagai (JPN) +3:08,1
27. Antoine Gerard (FRA) +3:09,5
28. Jakob Lange (GER) +3:10,5
29. Raffaele Buzzi (ITA) +3:27,5
30. Kodaj Kimura (JPN) +3:29,8
31. Tomáš Portyk (CZE) +3:29,8
32. Otto Niittykoski (FIN) +3:52,2
33. Jan Vytrval (CZE) +3:53,3
34. Leevi Mutru (FIN) +4:00,4
35. Matteo Baud (FRA) +4:10,0
36. Ben Loomis (USA) +4:21,8
37. Taylor Fletcher (USA) +4:30,4
38. Marco Heinis (FRA) +4:34,4
39. Aaron Kostner (ITA) +4:37,0
40. Arttu Mäkiaho (FIN) +4:50,7
41. Ondřej Pažout (CZE) +4:53,8
42. Gael Blondeau (FRA) +5:57,8
43. Szczepan Kupczak (POL) +5:58,3
44. Giulio Bezzi (ITA) předjet o kolo
Wille Karhumaa (FIN) DNF
Olli Salmela (FIN) DNF
Philipp Orter (AUT) DNF
Startovní listina:
1. Manuel Faisst (GER)
2. Jens Luraas Oftebro (NOR) +0:18
3. Johannes Lamparter (AUT) +0:26
4. Kristjan Ilves (EST) +0:27
5. Fabian Riessle (GER) +0:42
6. Franz-Josef Rehrl (AUT) +1:02
7. Akito Watabe (JPN) +1:08
8. Harald Johnas Riiber (NOR) +1:08
9. Eric Frenzel (GER) +1:26
10. Terence Weber (GER) +1:46
11. Jošito Watabe (JPN) +1:46
12. Mario Seidl (AUT) +1:52
13. Andreas Skoglund (NOR) +1:54
14. Thomas Jöbstl (AUT) +1:56
15. Vincenz Geiger (GER) +2:00
16. Eero Hirvonen (FIN) +2:03
17. Lukas Greiderer (AUT) +2:10
18. Espen Andersen (NOR) +2:10
19. Ilkka Herola (FIN) +2:14
20. Matteo Baud (FRA) +2:21
21. Hideaki Nagai (JPN) +2:23
22. Johannes Rydzek (GER) +2:38
23. Martin Fritz (AUT) +2:43
24. Otto Niittykoski (FIN) +2:49
25. Samuel Costa (ITA) +2:50
26. Marco Heinis (FRA) +2:53
27. Einar Luraas Oftebro (NOR) +2:57
28. Antoine Gerard (FRA) +3:02
29. Ben Loomis (USA) +3:13
30. Kodaj Kimura (JPN) +3:17
31. Magnus Krog (NOR) +3:22
32. Aaron Kostner (ITA) +3:22
33. Jakob Lange (GER) +3:28
34. Tomáš Portyk (CZE) +3:33
35. Philipp Orter (AUT) +3:34
36. Olli Salmela (FIN) +3:46
37. Raffaele Buzzi (ITA) +3:48
38. Ondřej Pažout (CZE) +3:52
39. Jan Vytrval (CZE) +3:59
40. Perttu Reponen (FIN) +4:06
41. Jörgen Graabak (NOR) +4:08
42. Szczepan Kupczak (POL) +4:08
43. Wille Karhumaa (FIN) +4:19
44. Lukas Klapfer (AUT) +4:24
45. Leevi Mutru (FIN) +4:39
46. Giulio Bezzi (ITA) +4:44
47. Arttu Mäkiaho (FIN) +4:44
48. Gael Blondeau (FRA) +4:46
49. Taylor Fletcher (USA) +5:25
50. Lukáš Daněk (CZE) +6:23
Průběžné pořadí světového poháru
1. Jarl Magnus Riiber (NOR) 200 bodů
2. Johannes Lamparter (AUT) 120
3. Akito Watabe (JPN) 100
4. Eric Frenzel (GER) 96
5. Manuel Faisst (GER) 95
6. Jens Luraas Oftebro (NOR) 86
7. Franz-Josef Rehrl (AUT) 70
8. Kristjan Ilves (EST) 58
9. Lukas Greiderer (AUT) 56
10. Jošito Watabe (JPN) 51
...
24. Tomáš Portyk (CZE) 15
1. Jens Luraas Oftebro (NOR) 25:22,1
2. Fabian Riessle (GER) +1,9
3. Manuel Faisst (GER) +6,4
4. Johannes Lamparter (AUT) +11,8
5. Kristjan Ilves (EST) +33,2
6. Vincenz Geiger (GER) +59,3
7. Eric Frenzel (GER) +59,6
8. Eero Hirvonen (FIN) +1:00,8
9. Akito Watabe (JPN) +1:01,6
10. Ilkka Herola (FIN) 1:02,5
11. Franz-Josef Rehrl (AUT) +1:06,0
12. Thomas Jöbstl (AUT) +1:19,8
13. Andreas Skoglund (NOR) +1:21,5
14. Harald Johnas Riiber (NOR) +1:29,7
15. Lukas Greiderer (AUT) +1:56,5
16. Terence Weber (GER) +1:57,4
17. Johannes Rydzek (GER) +1:57,7
18. Espen Andersen (NOR) +1:59,2
19. Jošito Watabe (JPN) +2:00,8
20. Mario Seidl (AUT) +2:06,3
21. Samuel Costa (ITA) +2:31,7
22. Einar Luraas Oftebro (NOR) +2:33,0
23. Martin Fritz (AUT) 2:35,9
24. Jörgen Graabak (NOR) +3:05,8
25. Magnus Krog (NOR) +3:06,8
26. Hideaki Nagai (JPN) +3:08,1
27. Antoine Gerard (FRA) +3:09,5
28. Jakob Lange (GER) +3:10,5
29. Raffaele Buzzi (ITA) +3:27,5
30. Kodaj Kimura (JPN) +3:29,8
31. Tomáš Portyk (CZE) +3:29,8
32. Otto Niittykoski (FIN) +3:52,2
33. Jan Vytrval (CZE) +3:53,3
34. Leevi Mutru (FIN) +4:00,4
35. Matteo Baud (FRA) +4:10,0
36. Ben Loomis (USA) +4:21,8
37. Taylor Fletcher (USA) +4:30,4
38. Marco Heinis (FRA) +4:34,4
39. Aaron Kostner (ITA) +4:37,0
40. Arttu Mäkiaho (FIN) +4:50,7
41. Ondřej Pažout (CZE) +4:53,8
42. Gael Blondeau (FRA) +5:57,8
43. Szczepan Kupczak (POL) +5:58,3
44. Giulio Bezzi (ITA) předjet o kolo
Wille Karhumaa (FIN) DNF
Olli Salmela (FIN) DNF
Philipp Orter (AUT) DNF
Startovní listina:
1. Manuel Faisst (GER)
2. Jens Luraas Oftebro (NOR) +0:18
3. Johannes Lamparter (AUT) +0:26
4. Kristjan Ilves (EST) +0:27
5. Fabian Riessle (GER) +0:42
6. Franz-Josef Rehrl (AUT) +1:02
7. Akito Watabe (JPN) +1:08
8. Harald Johnas Riiber (NOR) +1:08
9. Eric Frenzel (GER) +1:26
10. Terence Weber (GER) +1:46
11. Jošito Watabe (JPN) +1:46
12. Mario Seidl (AUT) +1:52
13. Andreas Skoglund (NOR) +1:54
14. Thomas Jöbstl (AUT) +1:56
15. Vincenz Geiger (GER) +2:00
16. Eero Hirvonen (FIN) +2:03
17. Lukas Greiderer (AUT) +2:10
18. Espen Andersen (NOR) +2:10
19. Ilkka Herola (FIN) +2:14
20. Matteo Baud (FRA) +2:21
21. Hideaki Nagai (JPN) +2:23
22. Johannes Rydzek (GER) +2:38
23. Martin Fritz (AUT) +2:43
24. Otto Niittykoski (FIN) +2:49
25. Samuel Costa (ITA) +2:50
26. Marco Heinis (FRA) +2:53
27. Einar Luraas Oftebro (NOR) +2:57
28. Antoine Gerard (FRA) +3:02
29. Ben Loomis (USA) +3:13
30. Kodaj Kimura (JPN) +3:17
31. Magnus Krog (NOR) +3:22
32. Aaron Kostner (ITA) +3:22
33. Jakob Lange (GER) +3:28
34. Tomáš Portyk (CZE) +3:33
35. Philipp Orter (AUT) +3:34
36. Olli Salmela (FIN) +3:46
37. Raffaele Buzzi (ITA) +3:48
38. Ondřej Pažout (CZE) +3:52
39. Jan Vytrval (CZE) +3:59
40. Perttu Reponen (FIN) +4:06
41. Jörgen Graabak (NOR) +4:08
42. Szczepan Kupczak (POL) +4:08
43. Wille Karhumaa (FIN) +4:19
44. Lukas Klapfer (AUT) +4:24
45. Leevi Mutru (FIN) +4:39
46. Giulio Bezzi (ITA) +4:44
47. Arttu Mäkiaho (FIN) +4:44
48. Gael Blondeau (FRA) +4:46
49. Taylor Fletcher (USA) +5:25
50. Lukáš Daněk (CZE) +6:23
Průběžné pořadí světového poháru
1. Jarl Magnus Riiber (NOR) 200 bodů
2. Johannes Lamparter (AUT) 120
3. Akito Watabe (JPN) 100
4. Eric Frenzel (GER) 96
5. Manuel Faisst (GER) 95
6. Jens Luraas Oftebro (NOR) 86
7. Franz-Josef Rehrl (AUT) 70
8. Kristjan Ilves (EST) 58
9. Lukas Greiderer (AUT) 56
10. Jošito Watabe (JPN) 51
...
24. Tomáš Portyk (CZE) 15
1. Jens Luraas Oftebro (NOR) 25:22,1
2. Fabian Riessle (GER) +1,9
3. Manuel Faisst (GER) +6,4
4. Johannes Lamparter (AUT) +11,8
5. Kristjan Ilves (EST) +33,2
6. Vincenz Geiger (GER) +59,3
7. Eric Frenzel (GER) +59,6
8. Eero Hirvonen (FIN) +1:00,8
9. Akito Watabe (JPN) +1:01,6
10. Ilkka Herola (FIN) 1:02,5
11. Franz-Josef Rehrl (AUT) +1:06,0
12. Thomas Jöbstl (AUT) +1:19,8
13. Andreas Skoglund (NOR) +1:21,5
14. Harald Johnas Riiber (NOR) +1:29,7
15. Lukas Greiderer (AUT) +1:56,5
16. Terence Weber (GER) +1:57,4
17. Johannes Rydzek (GER) +1:57,7
18. Espen Andersen (NOR) +1:59,2
19. Jošito Watabe (JPN) +2:00,8
20. Mario Seidl (AUT) +2:06,3
21. Samuel Costa (ITA) +2:31,7
22. Einar Luraas Oftebro (NOR) +2:33,0
23. Martin Fritz (AUT) 2:35,9
24. Jörgen Graabak (NOR) +3:05,8
25. Magnus Krog (NOR) +3:06,8
26. Hideaki Nagai (JPN) +3:08,1
27. Antoine Gerard (FRA) +3:09,5
28. Jakob Lange (GER) +3:10,5
29. Raffaele Buzzi (ITA) +3:27,5
30. Kodaj Kimura (JPN) +3:29,8
31. Tomáš Portyk (CZE) +3:29,8
32. Otto Niittykoski (FIN) +3:52,2
33. Jan Vytrval (CZE) +3:53,3
34. Leevi Mutru (FIN) +4:00,4
35. Matteo Baud (FRA) +4:10,0
36. Ben Loomis (USA) +4:21,8
37. Taylor Fletcher (USA) +4:30,4
38. Marco Heinis (FRA) +4:34,4
39. Aaron Kostner (ITA) +4:37,0
40. Arttu Mäkiaho (FIN) +4:50,7
41. Ondřej Pažout (CZE) +4:53,8
42. Gael Blondeau (FRA) +5:57,8
43. Szczepan Kupczak (POL) +5:58,3
44. Giulio Bezzi (ITA) předjet o kolo
Wille Karhumaa (FIN) DNF
Olli Salmela (FIN) DNF
Philipp Orter (AUT) DNF
Co se týče české účasti, tak to žádná hitparáda nebyla. Ani startovní pozice nebyly zrovna ideální, podle toho to také vypadalo. Tomáš Portyk bojoval o třicítku, ale nakonec skončil jedno místo za ní. Jan vytrval skončil jen o dvě místa za ním a Ondřej Pažout dojel jednačtyřicátý. Lukáš Daněk do běhu ani neodstartoval.