Hattrick Brno – Střešovice 3:4 (po pr.) | Česká Lípa – Královské Vinohrady 11:5 (kon.) | Vítkovice – Bohemians 8:7 (kon.)
Chodov – Sparta 6:4 (kon.) | Black Angels – Mladá Boleslav 8:9 (kon.) | Ostrava – Otrokovice 6:7 (kon.)
FBC 4CLEAN Česká Lípa
11:5 (4:1, 2:2, 5:2)
TJ Sokol Královské Vinohrady
cz Nedeľa 29.11.2020, 16:00 • TJ Sokol Vinohrady, Praha 2 • Livesport Superliga (CZ) • 9. kolo

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer! (18:03:21)

Je konec! Česká Lípa nakonec zvládla dnešní souboj s Vinohrady a vítězí 11:5. Domácí celek si třetí třetinu opravdu užil a přidal v ní hned pět branek. Postupně se trefili Krajcigr, Ekl, Karel a dva zásady přidal Kopič. Poté domácí celek poněkud polevil a za hosty ještě snížili Stuchlík a Gregor.

58:00
    Tempo hry hodně opadlo. Ani jeden z týmů už se nikam nežene.

56:46
    Vyloučení v týmu TJ Sokol Královské Vinohrady (Jan Svoboda – 2 min., Hrubost).
    Vyloučení v týmu FBC 4CLEAN Česká Lípa (Jakub Jirsa – 2 min., Hrubost).

56:20
    Karel chtěl vyhodit míček pryč z vlastní poloviny. Napadající soupeř jeho pokus zastavil.
    55:56 Lukáš GREGOR - 11:5

55:56
    Královské Vinohrady právě vstřelily branku!
    Hosté se dočkali dalšího zásahu! Další přesilovku využil LUKÁŠ GREGOR! Asistence: Michal Strachota.

55:20
    Domácí florbalisté zatím brání skvěle a blokují jednu střelu za druhou.

54:58
    Vyloučení v týmu FBC 4CLEAN Česká Lípa (Tomáš Kadlec – 2 min., Sekání).

52:00
    Vybíral daroval volný míček Skřivánkovi, jenže ten svůj únik zakončil střelou mimo branku.
    51:05 Ondřej STUCHLÍK - 11:4

51:05
    Hosté nakonec využívají přesilovku a dočkali se snížení! Prosadil se ONDŘEJ STUCHLÍK! Asistence: Martin Skřivánek.

50:00
    Domácí zatím zvládají oslabení bez větších problémů. Hosté jsou vývojem duelu hodně frustrovaní.

49:36
    Vyloučení v týmu FBC 4CLEAN Česká Lípa (Antonín Stárek – 2 min., Špatné střídání).
    49:26 Ondřej KOPIČ - 11:3

49:26
    Česká Lípa právě vstřelila branku!
    Gólostroj domácího celku nekončí! ONDŘEJ KOPIČ dnes také zaznamená hattrick! Asistence: Radek Krajcigr.

48:35
    Lanc střílel z volného prostoru na levé straně, jenže zasáhl jen prvního soupeře.

47:59
    Hosté zkoušejí dvanáct minut před koncem power-play!
    47:40 Ondřej KOPIČ - 10:3

47:40
    Nepopulární desítka je na světě! Do odkryté klece se trefil ONDŘEJ KOPIČ! Bez asistence.

46:33
    Hostující kouč si vyžádal oddechový čas!
    46:33 Jakub KAREL - 9:3

46:33
    Třetí rychlá branka domácích! Přesnou střelou do horního rohu se prosadil JAKUB KAREL. Asistence: Václav Vavruška.
    46:08 Jaromír EKL - 8:3

46:08
    Další branka přichází v krátkém časovém sledu. Mezi střelce se zapisuje i JAROMÍR EKL! Asistence: Ondřej Kopič.
    45:52 Radek KRAJCIGR - 7:3

45:52
    Navíc přichází sedmý přesný zásah na straně České Lípy! RADEK KRAJCIGR se dnes podle všeho skvěle vyspal, jelikož přidává už svou čtvrtou branku! Asistence: Daniel Štěrba.

45:20
    Domácí celek zatím během třetí třetiny kontroluje své vedení a nepouští soupeře k míčku.

44:52
    Česká Lípa po následné rozehrávce branku soupeře neohrozila. Zakončení prolétlo kolem levé tyčky.

44:43
    Kopič uspěl v souboji na polovině soupeře a získal volný úder.

41:43
    Pozor! Domácí brankář se podle všeho zranil a hra je přerušena.

41:43
    Antonín Stárek poslal přihrávku na pravou stranu, kam sprintoval Slaný, ale obránce soupeře měl k míčku blíže.

40:54
    Ondřej Kopič dostal přihrávku proti hokejce, jenže jeho rána skončila vedle levé tyčky.

40:15
    Domácí se hned v úvodu třetí části vydali do útoku a chtějí přidat další branky.

40:01

Druhá třetina končí! I po druhé části mohou být spokojenější domácí! Hned v úvodu třetiny přidal další branku Kopič. Na jeho zásah navíc navázal Krajcigr, který dovršil hattrick. Hosté se však ještě drží ve hře díky dvěma brankám Gregora.

40:00

39:13
    Vyloučení v týmu TJ Sokol Královské Vinohrady (Radovan Vnuk – 2 min., Bránění ve hře).

39:00
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny!

38:02
    Kopič dostal přihrávku na pravou stranu a poslal přihrávku před branku. Tečovaný míček skončil vedle branky.
    37:31 Lukáš GREGOR - 6:3

37:31
    Hostující celek se nevzdává! LUKÁŠ GREGOR přidal svůj druhý přesný zásah během druhé třetiny. Asistence: Milan Bína.

36:12
    Krajcigr při jednom ze soubojů zlomil hokejku.

35:51

35:20
    Štěrba dostal přihrávku do skvělé pozice, ze které střílel příklepem a orazítkoval brankovou konstrukci!

34:20
    Hosté se dostali k míčku a bez problémů jej vyhodili přes celé hřiště za branku České Lípy.

33:51
    Vyloučení v týmu TJ Sokol Královské Vinohrady (Michal Strachota – 2 min., Nedovolené vrážení).

33:14
    Bína pálil z pravé strany, jenže Pastor jeho dělovku vykopl pravou nohou mimo tři tyče.

32:40
    Vnuk uklidňuje rozehrávku za svou brankou. Nikdo z hráčů soupeře jej navíc nedostává pod tlak.

30:35
    Kadlec prošel po pravé straně do nebezpečného prostoru, jenže zakončení z úhlu mu vůbec nesedlo.

30:00
    Je za námi polovina dnešního souboje a zatím sledujeme jednoznačnou záležitost.
    29:53 Lukáš GREGOR - 6:2

29:53
    Hosté se dočkali snížení! Milan Bína oslovil důrazného LUKÁŠE GREGORA, který se postaral o snížení!

29:15
    Milan Bína vypálil z velké dálky, jenže ani jeho projektil nemířil mezi tři tyče.
    28:54 Radek KRAJCIGR - 6:1

28:54
    Česká Lípa pokračuje v exhibici! Další branku domácího celku přidal po Eklově přihrávce RADEK KRAJCIGR! Asistence: Jaromír Ekl.

26:21
    Slaný nahodil míček na branku soupeře, ale obránci hostujícího celku si pohlídali odražený míček.

25:27
    Stárek si dal pozor na přihrávku z pravé strany a špičkou hokejky vypíchl míček do bezpečí.

25:00
    Hostující brankář si dal pozor na přihrávku za obranu a bez problémů ukryl míček do ruky. Následně rychle rozehrál.

24:12
    Jakub Karel poslal přihrávku před branku soupeře, kde nebyl nikdo z domácích hráčů.

23:32
    Kopič je po vstřelené brance hodně při chuti! Domácí hráč znovu prověřil brankáře, který v dalším vzájemném souboji zvítězil.

22:41
    Vybíral nahodil míček před branku soupeře, jenže tam neclonil nikdo z jeho spoluháčů.

22:00
    Domácí celek pokračuje v ofenzivním snažení. Akce po levém křídle skončila nepřesnou přihrávkou před branku.
    20:43 Ondřej KOPIČ - 5:1

20:43
    A domácí celek skutečně pokračuje v podobné tempu! Pátou branku přidal krátce po přestávce ONDŘEJ KOPIČ! Asistence: Radek Krajcigr.

Domácí uspěli na úvodním vhazování druhé třetiny. Česká Lípa bude chtít navázat na povedenou první část.

20:01

Střely na branku: 7 – 12

První třetina končí! Po úvodní dvacetiminutovce mohou být spokojenější domácí! Česká Lípa se do vedení dostala v páté minutě brankou Krajcigra. O minutu později se navíc prosadil Jirsa. Hostujícímu celku vrátil dech zásah Gregora, jenže Jirsa a Krajcigr přidali další branky. Po první části tak platí stav 4:1.

20:00

19:12
    Hartmanovu ránu srazil jeden z obránců někam na tribunu.

19:00
    Probíhá poslední minuta první třetiny!

18:14
    Domácí se nepřesnou rozehrávkou připravili o míček a míří na střídačku. Po delší době mohou zaútočit Vinohrady.

17:12
    Česká Lípa navíc pokračuje v aktivní hře a nadále se dostává do zakončení. Hosté čekají hodně těžké minuty.
    Radek KRAJCIGR - 4:1

16:45
    Domácí celek pokračuje ve vydařené první třetině! RADEK KRAJCIGR stál na konci rychlé akce a přidal svou druhou branku! Asistence: Daniel Štěrba.

14:30
    Radovan Vnuk obětavě vložil hůl do tvrdé rány soupeře. Materiál zásah nevydržel a hůl se zlomila.

13:50
    Dvořák si připsal další snadný zákrok. Domácí brankář v první třetině podává dobrý výkon.
    Jakub JIRSA - 3:1

12:22
    Domácí celek znovu odskakuje na rozdíl dvou branek! O třetí přesný zásah České Lípy se postaral JAKUB JIRSA! Asistence: Tomáš Kadlec.

10:45
    Vinohrady kombinovaly na polovině domácího celku, ale obětavý obránce zablokoval další střelu.

10:23
    Štěpán Slaný nebyl spokojen s verdiktem rozhodčího a dal své emoce hlasitě najevo.

10:00
    Je za námi úvodní desetiminutovka dnešního souboje a zatím sledujeme velký boj o každý metr hrací plochy.

09:10
    Dvořák si dal pozor na ránu z pravé strany a sebejistým zákrokem podržel svůj celek.

08:09
    Kozel pálil z úctyhodné vzdálenosti, ale jeho projektil zablokoval připravený obránce.

06:59
    Procházka zachytil nepřesnou rozehrávku hostujícího celku. Hosté tak mohou uklidnit hru.
    Lukáš GREGOR - 2:1

06:53
    Hosté se dočkali rychlé odpovědi! LUKÁŠ GREGOR si našel prostor na pravé straně a krásnou střelou překonal brankáře. Asistence: Ondřej Stuchlík.

06:25
    Hosté se znovu dostali do zakončení, ale pokus z pravé strany srazil domácí obránce mimo tři tyče.

05:50
    Hosté skvěle napadali rozehrávku soupeře a málem se dostali do zakončení. Zadáci České Lípy se rychle vrátili.
    Jakub JIRSA - 2:0

05:04
    Další zásah domácího celku! JAKUB JIRSA si našel prostor ve středu hřiště a prudkou střelou rozvlnil síť! Asistence: Radek Krajcigr.

05:02
    Radek KRAJCIGR - 1:0

04:12
    Domácí celek se hned v úvodu dostává do vedení! O úvodní branku se postaral RADEK KRAJCIGR. Asistence: Daniel Štěrba.

04:00
    Hosté se dostali k odraženému míčku a dokázali jej vyhodit přes celé hřiště.

03:02
    Vyloučení v týmu FBC 4CLEAN Česká Lípa (Jan Hřebřina – 2 min., Sekání).

03:02
    Domácí brankář si dal pozor u přední tyčky a bez problémů zalehl míček.

02:36
    Jakub Jirsa z pravé strany střílel na branku soupeře, jenže jeho projektil srazil obránce hokejkou mimo hřiště.

02:12
    Hostující zadáci uklidňují hru rozehrávkou na své polovině. Nikdo v bílém dresu se zatím zrovna nežene do útoku.

01:41
    Marek Dzierža střílel z pravé strany, ale jeho pokus na přední tyč si hostující brankář bez větších problémů pohlídal.

01:15
    Také hosté se poprvé dostali do útoku, ale rána ze středu hrací plochy skončila jen na hrudi připraveného brankáře.

00:25
    Hostující brankář si musel dát pozor na ránu z pravé strany a schoval míček do rukavic.

00:10
    Domácí uspěli na úvodním vhazování dnešního souboje a vydali se do útoku. Akce však skončila nepřesnou přihrávkou.

00:01

Oba týmy už jsou na hřišti. Domácí budou hrát v modrobílém, zatímco hosté obléknou černou sadu.

FBC 4CLEAN Česká Lípa: Dvořák (Chyna) – Kadlec, Pastor, Slaný, Štěrba – Dzierža, Jireček, Stárek – Kopič, Karel, Hřebřina – Jirsa, Vavruška, Vybíral – Krajcigr, Vlček, Ekl – Studený.

TJ Sokol Královské Vinohrady: Šantora (Buchta) – Jelínek, Vnuk, Gold, Fiala, Lanc, Čuda, O. Stuchlík, Svoboda – Šolaja, Bína, Hartman – Pinkas, Gregor, Skřivánek – Z. Stuchlík, Strachota, Paštika – Procházka.

Rozhodčí: Dolanský, Sýkora.

Domácí Česká Lípa je na tom o něco hůře. Domácí celek odehrál už šest zápasů, ve kterém také získal tři body a drží předposlední třináctou pozici. Oproti jiným týmům odehrál domácí celek o pár zápasů více. Naposledy doma prohrála 2:10 s Mladou Boleslaví.

Hostující celek letos odehrál pouze čtyři zápasy, ve kterých vybojoval tři body a drží jedenáctou pozici ligové tabulky. Oproti jiným týmům má však odehráno méně zápasů. V minulém utkání si Královské Vinohrady připsaly jedinou výhru, když doma přehrály výsledkem 7:5 Pardubice.

Dobrý den všem fanynkám a fanouškům florbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání mezi Českou Lípou a Sokolem Královské Vinohrady.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

Tomáš Kubečka

Góly a asistencie: 5. Krajcigr (Štěrba), 6. Jirsa (Krajcigr), 13. Jirsa (Kadlec), 17. Krajcigr (Štěrba), 21. Kopič (Krajcigr), 29. Krajcigr (Ekl), 46. Krajcigr (Štěrba), 47. Ekl (Kopič), 47. Karel (Vavruška), 48. Kopič, 50. Kopič (Krajcigr) – 7. Gregor (O. Stuchlík), 30. Gregor (Bína), 38. Gregor (Bína), 52. O. Stuchlík (Skřivánek), 56. Gregor (Strachota)

Rozhodca: Dolanský, Sýkora