Lyon – Remeš 3:0 (kon.) | Lens – Angers 1:3 (kon.) | Lorient – Montpellier 0:1 (kon.)
Metz – Brest 0:2 (kon.) | Monaco – Nîmes 3:0 (kon.) | Nice – Dijon 1:3 (kon.)
Saint-Étienne – Lille 1:1 (kon.)
Olympique Lyon
3:0 (1:0)
Stade de Reims
cz Nedeľa 29.11.2020, 13:00 • Parc Olympique Lyonnais, Lyon • Ligue 1 Uber Eats • 12. kolo
    66. Moussa DEMBÉLÉ - 3:0

66
    Lyon právě vstřelil branku!
    Další pohledná kombinace domácích přináší třetí přesný zásah! Lyon se postupně dostával k opačnému pokutovému území, kde to parádním způsobem provedl Ekambi, jenž kolmicí vysunul do vyložené šance MOUSSU DEMBÉLÉHO. Posledně jmenovaný bezpečně přehodil brankáře Rajkoviće, který byl tedy bez šance.
    49. BRUNO - 2:0

49
    Úvod druhého poločasu nám přináší druhou branku domácích! Po levém křídle si to totiž namířil domácí Karl Toko Ekambi, kterému se za pokutovým územím povedlo velice přesně najít osamoceného kolegu BRUNA. Domácí záložník si přichystal míč ke střele, načež ho do protipohybu brankáře tečoval Munetsi.
    22. Karl Toko Ekambi - 1:0

22
    Krátce po uplynutí dvacáté minuty tu máme vedoucí branku domácích! Reims se opět nechalo zatlačit ke svému pokutovému území, načež jsme sledovali velice pohotový centr z kopačky Depaye. Jeho načechraná nabídka nakonec na zadní tyči našla zcela nekrytého KARLA TOKA EKAMBIHO, který z jedničky mířil mimo dosah Rajkoviće.

David Suchý

Góly: 22. Toko Ekambi (Depay), 49. Bruno (Toko Ekambi), 66. M. Dembélé (Toko Ekambi)

Karty:   63. Cornet (LYO), 83. M. Dembélé (LYO) – 14. Touré (REI)   33. Cassama (REI)

Držení míče: 64 % : 36 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 7:5. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 19:11.
    Olympique Lyon: A. Lopes – Dubois, Marcelo (71. Diomande), Denayer, Cornet (72. De Sciglio) – Bruno (82. Caqueret), Mendes, Paquetá – Toko Ekambi, Depay (C) (71. Cherki), Kadewere (60. M. Dembélé).
    Náhradníci: Pollersbeck – De Sciglio, Bard, Binlamrí, Caqueret, M. Dembélé, Cherki, Jean Lucas, Diomande.

Stade de Reims: P. Rajković – Foket, Faes, Abdulhamíd (C), Konan – Doumbia (55. Zeneli), Munetsi, Cassama, Cafaro (72. Drameh) – Dia (55. Mbuku), Touré (72. Sierhuis).
    Náhradníci: Diouf – De Smet, Sierhuis, Zeneli, Mbuku, Maresic, Ekitike, Kutesa, Drameh.

Rozhodca: Miguelgorry – Mouysset, Haulbert