Paralelní slalom mužů, Lech / Zürs | Vítěz: A. Pinturault (FRA) (kon.) |
Kvalifikace HS142, Ruka | Vítěz: D. Kubacki (POL) (kon.) |
Krzysztof Ratajski - Karel Sedláček | 4:6 (kon.) |
Sprinty mužů a žen, klasicky, Ruka | Vítěz: E. Valnes (NOR) a L. Svahnová (SWE) (kon.) |
Skoky mužů HS142, Ruka | Vítěz: J. Lamparter (AUT) (kon.) | | | Běh mužů 5 km, Ruka | Vítěz: J. Riiber (NOR) (kon.) |
koniec udalosti
SP - Běh mužů 5 km, Ruka
Vítěz: J. Riiber (NOR)
Karel Jedlička
Konečné pořadí:
1. Jarl Magnus Riiber (NOR) 12:24,4
2. Johannes Lamparter (AUT) +1,0
3. Jens Lurås Oftebro (NOR) +17,3
4. Manuel Faisst (GER) +26,0
5. Kristjan Ilves (EST) +29,8
6. Akito Watabe (JPN) +42,3
7. Mario Seidl (AUT) +47,3
8. Rjota Jamamoto (JPN) +55,0
9. Fabian Riessle (GER) +1:11,4
10. Jørgen Gråbak (NOR) +1:24,1
11. Lukas Greiderer (AUT) +1:25,4
12. Jošito Watabe (JPN) +1:28,9
13. Franz-Josef Rehrl (AUT) +1:37,6
14. Terence Weber (GER) +1:50,6
15. Eric Frenzel (GER) +1:54,2
16. Samuel Costa (ITA) +1:59,3
17. Eero Hirvonen (FIN) +2:02,5
18. Thomas Jöbstl (AUT) +2:07,1
19. Aaron Kostner (ITA) +2:07,2
20. Johannes Rydzek (GER) +2:10,6
21. Antoine Gerard (FRA) +2:15,9
22. Andreas Skoglund (NOR) +2:27,3
23. Tomáš Portyk (CZE) +2:30,6
24. Harald Johnas Riiber (NOR) +2:34,1
25. Szczepan Kupczak (POL) +2:41,5
26. Philipp Orter (AUT) +2:47,4
27. Einar Lurås Oftebro (NOR) +2:51,4
28. Espen Andersen (NOR) +2:52,1
29. Ilkka Herola (FIN) +2:57,5
30. Hideaki Nagai (JPN) +2:58,1
...
37. Ondřej Pažout (CZE) +4:08,1
Jan Vytrval (CZE) nenastoupil do běžecké části
Pořadí po skoku:
1. Johannes Lamparter (AUT) 158,8 b. 0:00
2. Kristjan Ilves (EST) 156 b. +0:11
3. Rjota Jamamoto (JPN) 152,9 b. +0:24
4. Jarl Magnus Riiber (NOR) 150,7 b. +0:32
5. Manuel Faisst (GER) 148,1 b. +0:43
6. Mario Seidl (AUT) 147,6 b. +0:45
7. Jens Lurås Oftebro (NOR) 147,1 b. +0:47
8. Akito Watabe (JPN) 145,9 b. +0:52
9. Jošito Watabe (JPN) 141,7b. +1:08
10. Fabian Riessle (GER) 140,9 b. +1:12
11. Terence Weber (GER) 136,1 b. +1:31
12. Franz-Josef Rehrl (AUT) 135,6 b. +1:33
13. Aaron Kostner (ITA) 133,7 b. +1:40
14. Lukas Greiderer (AUT) 132,4 b. +1:46
15. Jørgen Gråbak (NOR) 130 b. +1:55
16. Eric Frenzel (GER) 127,8 b. +2:04
17. Antoine Gerard (FRA) 127,6 b. +2:05
18. Samuel Costa (ITA) 127,2 b. +2:06
19. Andreas Skoglund (NOR) 124,6 b. +2:17
20. Tomáš Portyk (CZE) 123,8 b. +2:20
21. Szczepan Kupczak (POL) 123 b. +2:23
22. Thomas Jöbstl (AUT) 121,2 b. +2:30
23. Harald Johnas Riiber (NOR) 121,1 b. +2:31
24. Johannes Rydzek (GER) 119,8 b.+2:36
25. Hideaki Nagai (JPN) 119,3 b. +2:38
26. Eero Hirvonen (FIN) 119,1 b. +2:39
27. Matteo Baud (FRA) 119 b. +2:39
28. Philipp Orter (AUT) 117,8 b. +2:44
29. Martin Fritz (AUT) 113,9 b. +3:00
30. Espen Andersen (NOR) 112,3 b. +3:06
31. Marco Heinis (FRA) 111,5 b. +3:09
32. Einar Lurås Oftebro (NOR) 109,8 b. +3:16
33. Ilkka Herola (FIN) 108,6 b. +3:21
34. Ondřej Pažout (CZE) 106,2 b. +3:30
35. Perttu Reponen (FIN) 104 b. +3:39
36. Magnus Krog (NOR) 103,7 b. +3:40
37. Vincenz Geiger (GER) 103,4 b. +3:42
38. Ben Loomis (USA) 102,6 b.+3:45
39. Giulio Bezzi (ITA) 102,3 b. +3:46
40. Otto Niittykoski (FIN) 94,7b. +4:16
41. Jakob Lange (GER) 94,2 b. +4:18
42. Raffaele Buzzi (ITA) 93,9 b. +4:20
43. Lukas Klapfer (AUT) 91,8 b. +4:28
44. Olli Salmela (FIN) 91,3 b. +4:30
45. Arttu Mäkiaho (FIN) 86,9 b. +4:48
46. Gael Blondeau (FRA) 86 b. +4:51
47. Kodaj Kimura (JPN) 85,6 b.+4:53
48. Jan Vytrval (CZE) 81,9 b. +5:08
49. Taylor Fletcher (USA) 76,5 b. +5:29
50. Leevi Mutru (FIN) 66,6 b. +6:09
51. Wille Karhumaa (FIN) 49,6 b. +7:17
Konečné pořadí světového poháru 2019/2020:
1. Jarl Magnus Riiber (NOR) 1586 bodů
2. Jörgen Graabak (NOR) 1106 b.
3. Vincenz Geiger (GER) 917 b.
4. Jens Luuras Oftebro (NOR) 790 b.
5. Fabian Riessle (GER) 658 b.
...
27. Tomáš Portyk (CZE) 110 b.
43. Ondřej Pažout (CZE) 16 b.
51. Jan Vytrval (CZE) 4 b.
1. Jarl Magnus Riiber (NOR) 12:24,4
2. Johannes Lamparter (AUT) +1,0
3. Jens Lurås Oftebro (NOR) +17,3
4. Manuel Faisst (GER) +26,0
5. Kristjan Ilves (EST) +29,8
6. Akito Watabe (JPN) +42,3
7. Mario Seidl (AUT) +47,3
8. Rjota Jamamoto (JPN) +55,0
9. Fabian Riessle (GER) +1:11,4
10. Jørgen Gråbak (NOR) +1:24,1
11. Lukas Greiderer (AUT) +1:25,4
12. Jošito Watabe (JPN) +1:28,9
13. Franz-Josef Rehrl (AUT) +1:37,6
14. Terence Weber (GER) +1:50,6
15. Eric Frenzel (GER) +1:54,2
16. Samuel Costa (ITA) +1:59,3
17. Eero Hirvonen (FIN) +2:02,5
18. Thomas Jöbstl (AUT) +2:07,1
19. Aaron Kostner (ITA) +2:07,2
20. Johannes Rydzek (GER) +2:10,6
21. Antoine Gerard (FRA) +2:15,9
22. Andreas Skoglund (NOR) +2:27,3
23. Tomáš Portyk (CZE) +2:30,6
24. Harald Johnas Riiber (NOR) +2:34,1
25. Szczepan Kupczak (POL) +2:41,5
26. Philipp Orter (AUT) +2:47,4
27. Einar Lurås Oftebro (NOR) +2:51,4
28. Espen Andersen (NOR) +2:52,1
29. Ilkka Herola (FIN) +2:57,5
30. Hideaki Nagai (JPN) +2:58,1
...
37. Ondřej Pažout (CZE) +4:08,1
Jan Vytrval (CZE) nenastoupil do běžecké části
Pořadí po skoku:
1. Johannes Lamparter (AUT) 158,8 b. 0:00
2. Kristjan Ilves (EST) 156 b. +0:11
3. Rjota Jamamoto (JPN) 152,9 b. +0:24
4. Jarl Magnus Riiber (NOR) 150,7 b. +0:32
5. Manuel Faisst (GER) 148,1 b. +0:43
6. Mario Seidl (AUT) 147,6 b. +0:45
7. Jens Lurås Oftebro (NOR) 147,1 b. +0:47
8. Akito Watabe (JPN) 145,9 b. +0:52
9. Jošito Watabe (JPN) 141,7b. +1:08
10. Fabian Riessle (GER) 140,9 b. +1:12
11. Terence Weber (GER) 136,1 b. +1:31
12. Franz-Josef Rehrl (AUT) 135,6 b. +1:33
13. Aaron Kostner (ITA) 133,7 b. +1:40
14. Lukas Greiderer (AUT) 132,4 b. +1:46
15. Jørgen Gråbak (NOR) 130 b. +1:55
16. Eric Frenzel (GER) 127,8 b. +2:04
17. Antoine Gerard (FRA) 127,6 b. +2:05
18. Samuel Costa (ITA) 127,2 b. +2:06
19. Andreas Skoglund (NOR) 124,6 b. +2:17
20. Tomáš Portyk (CZE) 123,8 b. +2:20
21. Szczepan Kupczak (POL) 123 b. +2:23
22. Thomas Jöbstl (AUT) 121,2 b. +2:30
23. Harald Johnas Riiber (NOR) 121,1 b. +2:31
24. Johannes Rydzek (GER) 119,8 b.+2:36
25. Hideaki Nagai (JPN) 119,3 b. +2:38
26. Eero Hirvonen (FIN) 119,1 b. +2:39
27. Matteo Baud (FRA) 119 b. +2:39
28. Philipp Orter (AUT) 117,8 b. +2:44
29. Martin Fritz (AUT) 113,9 b. +3:00
30. Espen Andersen (NOR) 112,3 b. +3:06
31. Marco Heinis (FRA) 111,5 b. +3:09
32. Einar Lurås Oftebro (NOR) 109,8 b. +3:16
33. Ilkka Herola (FIN) 108,6 b. +3:21
34. Ondřej Pažout (CZE) 106,2 b. +3:30
35. Perttu Reponen (FIN) 104 b. +3:39
36. Magnus Krog (NOR) 103,7 b. +3:40
37. Vincenz Geiger (GER) 103,4 b. +3:42
38. Ben Loomis (USA) 102,6 b.+3:45
39. Giulio Bezzi (ITA) 102,3 b. +3:46
40. Otto Niittykoski (FIN) 94,7b. +4:16
41. Jakob Lange (GER) 94,2 b. +4:18
42. Raffaele Buzzi (ITA) 93,9 b. +4:20
43. Lukas Klapfer (AUT) 91,8 b. +4:28
44. Olli Salmela (FIN) 91,3 b. +4:30
45. Arttu Mäkiaho (FIN) 86,9 b. +4:48
46. Gael Blondeau (FRA) 86 b. +4:51
47. Kodaj Kimura (JPN) 85,6 b.+4:53
48. Jan Vytrval (CZE) 81,9 b. +5:08
49. Taylor Fletcher (USA) 76,5 b. +5:29
50. Leevi Mutru (FIN) 66,6 b. +6:09
51. Wille Karhumaa (FIN) 49,6 b. +7:17
Konečné pořadí světového poháru 2019/2020:
1. Jarl Magnus Riiber (NOR) 1586 bodů
2. Jörgen Graabak (NOR) 1106 b.
3. Vincenz Geiger (GER) 917 b.
4. Jens Luuras Oftebro (NOR) 790 b.
5. Fabian Riessle (GER) 658 b.
...
27. Tomáš Portyk (CZE) 110 b.
43. Ondřej Pažout (CZE) 16 b.
51. Jan Vytrval (CZE) 4 b.
1. Jarl Magnus Riiber (NOR) 1586 bodů
2. Jörgen Graabak (NOR) 1106 b.
3. Vincenz Geiger (GER) 917 b.
4. Jens Luuras Oftebro (NOR) 790 b.
5. Fabian Riessle (GER) 658 b.
...
27. Tomáš Portyk (CZE) 110 b.
43. Ondřej Pažout (CZE) 16 b.
51. Jan Vytrval (CZE) 4 b.
1. Johannes Lamparter (AUT) 158,8 b. 0:00
2. Kristjan Ilves (EST) 156 b. +0:11
3. Rjota Jamamoto (JPN) 152,9 b. +0:24
4. Jarl Magnus Riiber (NOR) 150,7 b. +0:32
5. Manuel Faisst (GER) 148,1 b. +0:43
6. Mario Seidl (AUT) 147,6 b. +0:45
7. Jens Lurås Oftebro (NOR) 147,1 b. +0:47
8. Akito Watabe (JPN) 145,9 b. +0:52
9. Jošito Watabe (JPN) 141,7b. +1:08
10. Fabian Riessle (GER) 140,9 b. +1:12
11. Terence Weber (GER) 136,1 b. +1:31
12. Franz-Josef Rehrl (AUT) 135,6 b. +1:33
13. Aaron Kostner (ITA) 133,7 b. +1:40
14. Lukas Greiderer (AUT) 132,4 b. +1:46
15. Jørgen Gråbak (NOR) 130 b. +1:55
16. Eric Frenzel (GER) 127,8 b. +2:04
17. Antoine Gerard (FRA) 127,6 b. +2:05
18. Samuel Costa (ITA) 127,2 b. +2:06
19. Andreas Skoglund (NOR) 124,6 b. +2:17
20. Tomáš Portyk (CZE) 123,8 b. +2:20
21. Szczepan Kupczak (POL) 123 b. +2:23
22. Thomas Jöbstl (AUT) 121,2 b. +2:30
23. Harald Johnas Riiber (NOR) 121,1 b. +2:31
24. Johannes Rydzek (GER) 119,8 b.+2:36
25. Hideaki Nagai (JPN) 119,3 b. +2:38
26. Eero Hirvonen (FIN) 119,1 b. +2:39
27. Matteo Baud (FRA) 119 b. +2:39
28. Philipp Orter (AUT) 117,8 b. +2:44
29. Martin Fritz (AUT) 113,9 b. +3:00
30. Espen Andersen (NOR) 112,3 b. +3:06
31. Marco Heinis (FRA) 111,5 b. +3:09
32. Einar Lurås Oftebro (NOR) 109,8 b. +3:16
33. Ilkka Herola (FIN) 108,6 b. +3:21
34. Ondřej Pažout (CZE) 106,2 b. +3:30
35. Perttu Reponen (FIN) 104 b. +3:39
36. Magnus Krog (NOR) 103,7 b. +3:40
37. Vincenz Geiger (GER) 103,4 b. +3:42
38. Ben Loomis (USA) 102,6 b.+3:45
39. Giulio Bezzi (ITA) 102,3 b. +3:46
40. Otto Niittykoski (FIN) 94,7b. +4:16
41. Jakob Lange (GER) 94,2 b. +4:18
42. Raffaele Buzzi (ITA) 93,9 b. +4:20
43. Lukas Klapfer (AUT) 91,8 b. +4:28
44. Olli Salmela (FIN) 91,3 b. +4:30
45. Arttu Mäkiaho (FIN) 86,9 b. +4:48
46. Gael Blondeau (FRA) 86 b. +4:51
47. Kodaj Kimura (JPN) 85,6 b.+4:53
48. Jan Vytrval (CZE) 81,9 b. +5:08
49. Taylor Fletcher (USA) 76,5 b. +5:29
50. Leevi Mutru (FIN) 66,6 b. +6:09
51. Wille Karhumaa (FIN) 49,6 b. +7:17
1. Jarl Magnus Riiber (NOR) 12:24,4
2. Johannes Lamparter (AUT) +1,0
3. Jens Lurås Oftebro (NOR) +17,3
4. Manuel Faisst (GER) +26,0
5. Kristjan Ilves (EST) +29,8
6. Akito Watabe (JPN) +42,3
7. Mario Seidl (AUT) +47,3
8. Rjota Jamamoto (JPN) +55,0
9. Fabian Riessle (GER) +1:11,4
10. Jørgen Gråbak (NOR) +1:24,1
11. Lukas Greiderer (AUT) +1:25,4
12. Jošito Watabe (JPN) +1:28,9
13. Franz-Josef Rehrl (AUT) +1:37,6
14. Terence Weber (GER) +1:50,6
15. Eric Frenzel (GER) +1:54,2
16. Samuel Costa (ITA) +1:59,3
17. Eero Hirvonen (FIN) +2:02,5
18. Thomas Jöbstl (AUT) +2:07,1
19. Aaron Kostner (ITA) +2:07,2
20. Johannes Rydzek (GER) +2:10,6
21. Antoine Gerard (FRA) +2:15,9
22. Andreas Skoglund (NOR) +2:27,3
23. Tomáš Portyk (CZE) +2:30,6
24. Harald Johnas Riiber (NOR) +2:34,1
25. Szczepan Kupczak (POL) +2:41,5
26. Philipp Orter (AUT) +2:47,4
27. Einar Lurås Oftebro (NOR) +2:51,4
28. Espen Andersen (NOR) +2:52,1
29. Ilkka Herola (FIN) +2:57,5
30. Hideaki Nagai (JPN) +2:58,1
...
37. Ondřej Pažout (CZE) +4:08,1
Z českých sdruženářů dosáhl na body pouze Tomáš Portyk, který si ve druhé polovině kombinace pohoršil o tři místa na konečné 23. pořadí.
Závody ve finském středisku Ruka pokračují ještě o víkendu, budeme se těšit znovu na počtenou. Hezký den! (15:28:24)