FK Senica
2:2 (1:0)
ŠKF Sereď
Utorok 17.11.2020, 14:00 • FK Senica • Niké liga

Čo to bolo? Za niečo vyše 88 minút na Záhorí padol jediný gól, potom sa ale vrece so zásahmi roztrhlo. Vo veľkej miere za to môže aj červená karta pre Fotra zo 70. minúty.

Poďme ale k veci. Na gól vylúčeného hráča odpovedal v 89. minúte Jarovič po centri Ivána. Hostia sa z remízového stavu netešili dlho, pretože po osi Piroska-Asanović-Malec viedla Senica už o dve minúty na to. Posledné slovo si ale zobral navrátilec do Fortuna ligy Milan Lačný. Oku lahodiaca technická rana skončila v bráne, Tomáš Fryšták sa naťahoval márne.

Zaslúžená deľba bodov v Senici, domáce FK remizovalo s ŠKF Sereď 2:2. (15:56:30)

90+7

90+6
    Ivánov center prešiel cez dvoch hráčov v bielom! Sereď mohla strhnúť víťazstvo na svoju stranu v šiestej minúte nadstaveného času.
    90+4. Miloš LAČNÝ - 2:2

90+4
    Sereď dala gól!
    MILOŠ LAČNÝ po svojom návrate možno aj s gólom sezóny! Hučkova prihrávka adresáta našla, Lačný si to dal na pravačku a z hranice veľkého vápna technickou strelou upratal loptu krásnym spôsobom do brány!

Asistencia: Tomáš Hučko.

90+4
    Sto sekúnd do konca. Sereď útočí v plnom počte.

90+3
    Striedanie v tíme FK Senica: z ihriska odchádza Martin Košťál, prichádza Jakub Nemec.
    90+1. Tomáš MALEC - 2:1

90+1
    Senica dala gól!
    Ale čo sa to deje! Piroska zahral štandardku na zadnú žrď, kde v sklze zakončoval Antonio Asanović. Viacerí Seredčania nepokryli hráčov a tak TOMÁŠ MALEC z druhej vlny osamotený doráža loptu do siete. Mathew Yakubu si ešte siahol na koncovku Asanovića, ale nestačilo to.

Asistencia: Antonio Asanović.

90+1
    Nadstavuje sa päť minút.

90
    Striedanie v tíme FK Senica: z ihriska odchádza Dávid Gallovič, prichádza Dominik Duda.
    89. Senad JAROVIČ - 1:1

89
    Je vyrovnané! Nebol to veľký tlak, ale stačilo to na presný center medzi dvoch stopérov! Alex Iván našiel SENADA JAROVIČA a ten napriek zákroku Fryštáka vyrovnáva.

Asistencia: Alex Iván.

88
    Malec vyviezol loptu, v súboji jeden na jedného ho ale Michalík ďalej nepustil.

88
    Domáci činovníci nesúhlasia s výrokmi rozhodcu. Ten niekoľkokrát možno aj mohol pískať proti Seredi, nestalo sa tak.

87
    Senica sa teraz iba bráni a odvracia centrované lopty. Sereď stupňuje svoj tlak.

86
    Žltá karta aj pre niekoho z realizačného tímu Senice. Nebolo to pre trénera Šoltisa, skôr pre nejakého z jeho asistentov.

85
    Milan Šimčák hlavou vyráža loptu po strele Adekuoroyeho mimo nebezpečné územie. Alex Iván ani na tretíkrát neprešiel cez hráča, navyše prifilmoval pád, za čo mal vidieť žltú kartu.

Viktor Kalinács

Hľadáme spravodajcu pre tím FK Senica. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím ŠKF Sereď. Viac informácií tu.

Góly: 14. Fotr, 90+1. Malec (Asanović) – 89. Jarovič (Iván), 90+4. Lačný (Hučko)

Karty:   82. Gallovič (SEN) – 55. Michalík (SER), 74. Adekuoroye (SER)   70. Fotr (SEN)

FK Senica: Fryšták – Kopečný, Asanović, Carrillo, Šimčák – Addo, Gallovič (90. Duda) – Fotr, Piroska, Yenne (54. Košťál, 90+3. Nemec) – Malec.
    Náhradníci: Slančík – Nemec, Ólafsson, Eneji, Duda, Mašulovič, Košťál.

ŠKF Sereď: Yakubu – Morong, Hučko, Michalík, Mečiar (78. Slaninka) – Šumský (78. Jarovič), Adekuoroye – Bušnja (83. Jureškin), Pankarićan (46. Potoma), Iván – Lačný.
    Náhradníci: Ayotunde – Jarovič, Čelikovič, Potoma, Jureškin, Duranski, Slaninka.

Rozhodca: Peter Kráľovič – Tomáš Vorel, Martin Borsányi

Diváci: Bez divákov