Detva – Lipt. Mikuláš | 0:0 (odl.) | | | Nové Zámky – B. Bystrica | 3:2 (kon.) | | | Nitra – Poprad | 2:4 (kon.) |
Trenčín – Miškovec | 3:6 (kon.) | | | Košice – Zvolen | 4:1 (kon.) |
Moser Medical Graz 99ers – Bratislava Capitals | 5:4 (kon.) |
Vítkovice – Sparta Praha | 5:4 (po pr.) | | | Třinec – Olomouc | 5:2 (kon.) | | | Zlín – Pardubice | 3:2 (2:0 po s.n.) |
Plzeň – Litvínov | 2:1 (3:1 po s.n.) | | | Kometa Brno – Mladá Boleslav | 3:2 (kon.) | | | Liberec – Hradec Králové | 4:1 (kon.) |
Chabarovsk – Dinamo Minsk | 1:2 (kon.) | | | Novosibirsk – Omsk | 1:4 (kon.) |
po s.n. (2:0)
Berani Zlín
3:2
(0:1, 2:0, 0:1 - 0:0)
HC Dynamo Pardubice
64:23
|
Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Jakub Ferenc – 2 min., podrážení).
|
|
48:38
|
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Rhett Holland – 5 min., podrážení). Trest odpyká Michal Machač.
|
|
42:04
|
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Patrik Poulíček – 2 min., podrážení).
|
|
34:27
|
Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Antonín Honejsek – 2 min., nesportovní chování).
|
Góly a asistencie:
22. J. Ondráček, 31. Řezníček (J. Ondráček), rozh. náj. Honejsek – 3. Poulíček (Nakládal, Ďaloga), 59. Anděl (Kusý)
Rozhodca: Kika, Kubičík – Ganger, Klouček
Diváci:
Nepremenená penalta:
Samostatné nájazdy:
1. séria:
0:0 Bedřich Köhler (ZLN)
0:0 Valentin Claireaux (PCE)
2. séria:
0:0 Zdeněk Okál (ZLN)
0:0 Patrik Poulíček (PCE)
3. séria:
1:0 Antonín Honejsek (ZLN)
1:0 Jan Mandát (PCE)
4. séria:
2:0 Jakub Šlahař (ZLN)
2:0 Vladimír Svačina (PCE)
Berani Zlín:
Kašík (Huf) – Nosek (A), Řezníček, Gazda, Ferenc, M. Novotný, Žižka (C), Suhrada – J. Ondráček, Fryšara, Köhler – Šlahař, Honejsek, Okál – Karafiát, Herman, Sebera – Václavek, P. Sedláček, Kubiš (A).
Náhradníci:
Tréner:
HC Dynamo Pardubice: Kantor (Klouček) – Mikuš, J. Zdráhal, Ďaloga, Nakládal (C), Kolář (A), Holland, Bučko – Mandát (A), Poulíček, Svačina – Blümel, Claireaux, Tybor – Paulovič, Anděl, Kusý – Machač, Rohlík, Zeman.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
HC Dynamo Pardubice: Kantor (Klouček) – Mikuš, J. Zdráhal, Ďaloga, Nakládal (C), Kolář (A), Holland, Bučko – Mandát (A), Poulíček, Svačina – Blümel, Claireaux, Tybor – Paulovič, Anděl, Kusý – Machač, Rohlík, Zeman.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Kika, Kubičík – Ganger, Klouček
Diváci:
Vendula Zdražilová