Gruzínsko – S. Macedónsko | 0:1 (kon.) | | | Srbsko – Škótsko | 1:1 (4:5 po pen.) | | | Sev. Írsko – Slovensko | 1:2 (po pr.) |
Maďarsko – Island | 2:1 (kon.) |
Gruzínsko – Slovensko | 2:1 (kon.) | | | Island – Taliansko | 1:2 (kon.) | | | Škótsko – Chorvátsko | 2:2 (kon.) |
Izrael – S. Macedónsko | 1:1 (kon.) | | | Švajčiarsko – Azerbajdžan | 2:1 (kon.) | | | Španielsko – Faerské ostrovy | 2:0 (kon.) |
Portugalsko – Bielorusko | 3:0 (kon.) | | | Lichtenštajnsko – Francúzsko | 0:5 (kon.) |
Třinec – Vlašim | 3:3 (kon.) |
Moldavsko – Rusko | 0:0 (kon.) | | | Bosna – Irán | 0:2 (kon.) | | | Wales – USA | 0:0 (kon.) |
Anglicko – Írsko | 3:0 (kon.) |
Bolívia – Ekvádor | 2:3 (kon.) |
koniec
Španielsko
2:0
(0:0)
Faerské ostrovy
Adam Dořák
Góly:
67. Pedrosa, 87. Lopez
Držení míče: 61 % : 39 %.
Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 17:0. Rohy: 10:2. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 7:14.
Rozhodca: A. Sehovic
Diváci:
Karty: 22. Pedrosa (ESP)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 61 % : 39 %.
Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 17:0. Rohy: 10:2. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 7:14.
Španielsko:
Fernandez (46. Sotorres) – Pedrosa, Cuenca, Hernando, Pozo (C) – Beltran (60. Garcia), Zubimendi, Pedri (74. Oscar) – Gil, Gomez Alcon (46. Lopez), Diaz (46. Puado).
Náhradníci: Sotorres – Oscar, Puado, Porro, Moncayola, Lopez, Guillamon Sanmartin, Garcia, Clemente
Tréner:
Faerské ostrovy: Hentze – A. Olsen, Edmundsson, Chukwudi, Petersen (81. Samuelsen) – Andreasen, Radosavljevic (90+1. Sorensen), Johansen, Giessing (90+1. Djurhuus) – Johannesen (63. Nielsen), Knudsen (C).
Náhradníci: J. Olsen – Djurhuus, Niclasen, Nielsen, Reynatrod, Samuelsen, Skipanes, Sorensen, Svensson
Tréner:
Náhradníci: Sotorres – Oscar, Puado, Porro, Moncayola, Lopez, Guillamon Sanmartin, Garcia, Clemente
Tréner:
Faerské ostrovy: Hentze – A. Olsen, Edmundsson, Chukwudi, Petersen (81. Samuelsen) – Andreasen, Radosavljevic (90+1. Sorensen), Johansen, Giessing (90+1. Djurhuus) – Johannesen (63. Nielsen), Knudsen (C).
Náhradníci: J. Olsen – Djurhuus, Niclasen, Nielsen, Reynatrod, Samuelsen, Skipanes, Sorensen, Svensson
Tréner:
Rozhodca: A. Sehovic
Diváci:
Střídání v týmu Faerské ostrovy: ze hřiště odchází Radosavljevic, přichází Sorensen.
Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Lopez, přichází Gomez Alcon.
Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Fernandez, přichází Sotorres.