Gruzínsko – S. Macedónsko | 0:1 (kon.) | | | Srbsko – Škótsko | 1:1 (4:5 po pen.) | | | Sev. Írsko – Slovensko | 1:2 (po pr.) |
Maďarsko – Island | 2:1 (kon.) |
Gruzínsko – Slovensko | 2:1 (kon.) | | | Island – Taliansko | 1:2 (kon.) | | | Škótsko – Chorvátsko | 2:2 (kon.) |
Izrael – S. Macedónsko | 1:1 (kon.) | | | Švajčiarsko – Azerbajdžan | 2:1 (kon.) | | | Španielsko – Faerské ostrovy | 2:0 (kon.) |
Portugalsko – Bielorusko | 3:0 (kon.) | | | Lichtenštajnsko – Francúzsko | 0:5 (kon.) |
Třinec – Vlašim | 3:3 (kon.) |
Moldavsko – Rusko | 0:0 (kon.) | | | Bosna – Irán | 0:2 (kon.) | | | Wales – USA | 0:0 (kon.) |
Anglicko – Írsko | 3:0 (kon.) |
Bolívia – Ekvádor | 2:3 (kon.) |
koniec
Gruzínsko
0:1
(0:0)
Severné Macedónsko
Vojtěch Olšr
Góly:
56. Pandev (Nestorovski)
Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 5:4. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 15:14.
Rozhodca: Taylor – Beswick, Nunn (vš. ENG)
Diváci:
Karty: 75. Kašia (GRU), 78. Okriašvili (GRU) – 62. Nikolov (MAK), 82. Nestorovski (MAK), 90+3. Kostadinov (MAK)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 5:4. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 15:14.
Gruzínsko:
G. Loria – Kakabadze, S. Kvěrkvelija, Kašia (88. Žighauri), Dvali (90+2. Davitašvili) – Kankava (C), Kvekveskiri – Kazajšvili (90+2. Chočolava), Gvilija (81. Papunašvili), Okriašvili – Kaczarawa (81. E. Lobžanidze).
Náhradníci: Kupatadze, Makaridze – Aburžania, Daušvili, Davitašvili, Grigalava, Žighauri, Chočolava, E. Lobžanidze, S. Lobžanidze, Navalovski, Papunašvili.
Tréner:
Severné Macedónsko: Dimitrievski – Bejtullaj, Musliu, D. Velkovski – Ristovski (89. Zajkov), A. Ademi (67. Spirovski), Nikolov (84. Kostadinov), Alioski – Elmas – Nestorovski (89. Tričkovski), Pandev (C).
Náhradníci: Bogatinov, Šiškovski – Kostadinov, Spirovski, Stojanovski, Totre, Trajkovski, Tričkovski, Zajkov.
Tréner:
Náhradníci: Kupatadze, Makaridze – Aburžania, Daušvili, Davitašvili, Grigalava, Žighauri, Chočolava, E. Lobžanidze, S. Lobžanidze, Navalovski, Papunašvili.
Tréner:
Severné Macedónsko: Dimitrievski – Bejtullaj, Musliu, D. Velkovski – Ristovski (89. Zajkov), A. Ademi (67. Spirovski), Nikolov (84. Kostadinov), Alioski – Elmas – Nestorovski (89. Tričkovski), Pandev (C).
Náhradníci: Bogatinov, Šiškovski – Kostadinov, Spirovski, Stojanovski, Totre, Trajkovski, Tričkovski, Zajkov.
Tréner:
Rozhodca: Taylor – Beswick, Nunn (vš. ENG)
Diváci:
Střídání v týmu Gruzie: ze hřiště odchází Valerij Kazajšvili, přichází Davit Chočolava.
Střídání v týmu Severní Makedonie: ze hřiště odchází Stefan Ristovski, přichází Gjoko Zajkov.
Střídání v týmu Gruzie: ze hřiště odchází Valerian Gvilija, přichází Giorgi Papunašvili.