6 7
David Goffin
0
4 66
Utorok 03.11.2020, 17:23ATP Paríž - Rolex Paris Masters (krytý tvrdý povrch) • 2. kolo

7:6
    GEM, SET, ZÁPAS Norbert Gombos! To čo predviedol slovenský tensita v tajbrejku je priam neuveriteľné! Odvrátil štyri setbaly súpera a následne využil hneď prvý mečbal! Norbert Gombos tak vyradil 14. hráča v rebríčku ATP a tento turnaj v Paríži sa tak pre neho ešte nekončí! Na svojom opasku má ďalší skalp silného súpera a čaká ho zápas v treťom kole.

7-6
    Norbert Gombos získava mečbal!

3-6
    David Goffin získava štyri setbaly!

6:6
    David Goffin vyrovnáva na 6:6 a tak o osude druhého setu bude musieť rozhodnúť tajbrejk! V minuol zápase v ňom Gombos uspel tak mu držme palce, aby tomu bolo tak aj teraz.

6:5
    Slovenský tenista sa čistou hrou dostáva v druhom sete do vedenia 6:5! David Goffin bude po druhýkrát podávať na udržanie sa v tomto zápase.

5:5
    Na druhý pokus bol už David Goffin úspešný a tak tento zápas ešte nekončí. Norbert Gombos bude podávať za stavu 5:5.

5:4
    Norbert Gombos napokon brejk potvrdil a dostáva sa v druhom sete do vedenia 5:4! David Goffin bude musieť podávať na udržanie sa v tomto zápase.

4:4
    Slovenský tenista je hneď na prvý pokus úspešný a berie tento servis súpera! Norbert Gombos vyrovnáva na 4:4 v druhom sete a teraz potrebuje jednoznačne brejk potvrdiť.

40-15
    Norbert Gombos získava po presnom returne dva brejkbaly!

3:4
    Norbert Gombos si napokon tento servis udržal a znižuje na 3:4 v druhom sete!

30-40
    Bekhend slovenského tenistu končí v aute, súper získava brejkbal!

2:4
    Belgičan je hneď na prvý pokus úspešný, od siete ukončil tento gem a po potvrdení brejku ide v druhom sete do vedenia 4:2!

2:3
    Po druhom servise odpovedal Gombos na return súpera len nepresným bekhendom a tak stráca toto podanie! David Goffin vyhráva v druhom sete 3:2 a čaká ho servis na potvrdenie brejku.

15-40
    David Goffin získava po nevynútenej chybe súpera dva brejkbaly!

2:2
    Gombosov forhend zastavila páska, 2:2 v druhom sete!

2:1
    Druhé eso na konto nášho tenistu, ktorý v druhom sete vyhráva 2:1!

1:1
    Bekhend slovenského tenistu sa cez pásku na druhú stranu nedostal, David Goffin vyrovnáva na 1:1 v druhom sete!

1:0
    Na druhý pokus bol už Norbert Gombos úspešný a ujíma sa v druhom sete vedenia 1:0!

6:4
    Výborne! To čo nevyšlo slovenskému tenistovi pri svojom servise, tak mu vychádza pri súperovom. Norbert Gombos využíva hneď prvý setbal a čistou hrou na podaní súpera ukončil prvý set vo svoj prospech – 6:4! No uvidíme, čo ponúkne druhý set, v ťažkej pozícií bude David Goffin.

40-0
    Goffinov úder končí v aute, Norbert Gombos získava tri setbaly!

5:4
    Norbert Gombos nezvládol tento servis a neukončil tak prvý set! Vyhrával 30:0, ale nepokon sériou chýb odovzdal súperovi podanie a David Goffin bude za stavu 5:4 podávať na záchranu v úvodnom sete.

30-40
    David Goffin získava tretí fiftín v rade a tak aj brejkbal!

5:3
    Norbert Gombos zaznamenáva prvý brejk v tomto zápase! Jastrabie oko potvrdilo tesný aut z Goffinovej rakety a slovenský tenista čistou hrou získava servis súpera, za stavu 5:3 bude podávať na víťazstvo v prvom sete!

40-0
    David Goffin poslal volej do pásky! Norbert Gombos získava tri brejkbaly!

4:3
    Ani v tomto geme sa teda úvodný brjek nezrodil, Norbert Gombos odvrátil brejkbal súpera a v prvom sete vyhráva 4:3!

40-A
    Belgičan od siete získava brejkbal, celkovo piaty v tomto zápase!

3:3
    David Goffin v tomto geme odvrátil brejkbal a napokon vyrovnáva po presnom údere na 3:3 v prvom sete! Stále čakáme na úvodný brejk.

A-40
    Norbert Gombos získava prvý brejkbal v tomto zápase!

3:2
    Norbert Gombos odvrátil v tomto geme štyri brejkbaly a napokon ho ukončil presným bekhendom na čiaru. Slovenský tenisa ide v prvom sete do vedenia 3:2!

40-A
    Goffin získava po chybe nášho tenistu štvrtý brejkbal!

0-40
    Gombos úder zastavila páska, David Goffin získava tri brejkbaly!

2:2
    Ako cez kopirák sa nám zopakoval aj druhý servis Goffina! Belgičan tento gem ukončil esom a to pri čistej hre, vyrovnáva na 2:2 v prvom sete!

2:1
    Norbert Gombos musel cez druhý servis, ktorý zvládol a Goffinov bekhend zastavila páska. Slovenský tenista vyhráva v prvom sete 2:1!

1:1
    Belgičan esom ukončil tento gem a vyrovnáva na 1:1 v prvom sete! Ani v tomto prípade hráč na príjme nezískal fiftín.

1:0
    Výborne! Norbert Gombos hneď v úvode stretnutia zaznamenáva čistú hru a v prvom sete sa dostáva do vedenia 1:0!