Púchov – KFC Komárno | 1:0 (kon.) |
Kvašov – Slovan Bratislava | 0:6 (kon.) |
Andorra – Anglicko | 3:3 (kon.) |
Brno – Jihlava | 1:0 (kon.) | | | Domažlice – Sigma Olomouc | 0:0 (odl.) | | | Ústí n/O – Č. Budějovice | 0:3 (kont.) |
Arménsko – Albánsko | 0:0 (zruš.) | | | Čierna Hora – Lotyšsko | 1:1 (kon.) | | | Dánsko – Faerské ostrovy | 4:0 (kon.) |
Estónsko – Litva | 1:3 (kon.) | | | Cyprus – Česko | 1:2 (kon.) | | | Rakúsko – Grécko | 2:1 (kon.) |
Taliansko – Moldavsko | 6:0 (kon.) | | | Nemecko – Turecko | 3:3 (kon.) | | | Holandsko – Mexiko | 0:1 (kon.) |
Poľsko – Fínsko | 5:1 (kon.) | | | Portugalsko – Španielsko | 0:0 (kon.) | | | Švajčiarsko – Chorvátsko | 1:2 (kon.) |
Francúzsko – Ukrajina | 7:1 (kon.) |
koniec
Rakúsko
2:1
(0:0)
Grécko
Petr Frömel
Góly:
77. Grbić, 80. Baumgartner – 63. Fortounis
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 7:2. Rohy: 13:5. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 14:8.
Rozhodca: M. Jug
Diváci:
Karty: 41. Holzhauser (AUT), 64. Grillitsch (AUT) – 36. Mantalos (GRE), 58. Michailidis (GRE), 67. Fountas (GRE)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 7:2. Rohy: 13:5. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 14:8.
Rakúsko:
Pervan – Trimmel (46. Baumgartner), Dragović, Hinteregger (46. Posch), Friedl – Schöpf (46. Grillitsch), Ilsanker, Baumgartlinger "C" (46. Lainer), Holzhauser (66. Gregoritsch) – Grbić, Onisiwo (76. Schaub).
Náhradníci: Lindner, Siebenhandl – Baumgartner, Gregoritsch, Grillitsch, Kalajdzic, Lainer, Monschein, Posch, Ranftl, Schaub, Ullmann.
Tréner:
Grécko: Dioudis – Lambropoulos, Svarnas (46. Lykogiannis) (63. Bakasetas), Cavellas, Kiriakopoulos – Kourmpelis (46. Michailidis), Bouchalakis – Limnios (81. Colis), Mantalos "C" (Zeca), Fountas (67. Koulouris) – Fortounis.
Náhradníci: Vlachodimos, Barkas – Bakasetas, Giannoulis, Čacidiakos, Koulouris, Lykogiannis, Michailidis, Pavlidis, Rota, Colis, Zeca.
Tréner:
Náhradníci: Lindner, Siebenhandl – Baumgartner, Gregoritsch, Grillitsch, Kalajdzic, Lainer, Monschein, Posch, Ranftl, Schaub, Ullmann.
Tréner:
Grécko: Dioudis – Lambropoulos, Svarnas (46. Lykogiannis) (63. Bakasetas), Cavellas, Kiriakopoulos – Kourmpelis (46. Michailidis), Bouchalakis – Limnios (81. Colis), Mantalos "C" (Zeca), Fountas (67. Koulouris) – Fortounis.
Náhradníci: Vlachodimos, Barkas – Bakasetas, Giannoulis, Čacidiakos, Koulouris, Lykogiannis, Michailidis, Pavlidis, Rota, Colis, Zeca.
Tréner:
Rozhodca: M. Jug
Diváci:
Střídání v týmu Řecko: ze hřiště odchází Kourbelis, přichází Michailidis.
Střídání v týmu Řecko: ze hřiště odchází Svarnas, přichází Lykogiannis.
Střídání v týmu Rakousko: ze hřiště odchází Hinteregger, přichází Posch.
Střídání v týmu Rakousko: ze hřiště odchází Trimmel, přichází Baumgartner.
Střídání v týmu Rakousko: ze hřiště odchází Schöpf, přichází Grillitsch.
Střídání v týmu Rakousko: ze hřiště odchází Baumgartlinger, přichází Lainer.