Kluž – KuPS 3:1 (kon.) | Ararat-Armenia – CZ Belehrad 1:2 (kon.) | D. Záhreb – Flora 3:1 (kon.)
Liberec – APOEL 1:0 (kon.) | Malmö – Granada 1:3 (kon.) | Charleroi – Lech Poznań 1:2 (kon.)
Rosenborg – Eindhoven 0:2 (kon.) | Be'er Sheva – Plzeň 1:0 (kon.) | Légia Varšava – Karabach 0:3 (kon.)
FK Sarajevo – Celtic 0:1 (kon.) | Dinamo Brest – Razgrad 0:2 (kon.) | Liége – Fehérvár 3:1 (kon.)
Kodaň – Rijeka 0:1 (kon.) | Dundalk – KÍ Klaksvík 3:1 (kon.) | YB Bern – Tirana 3:0 (kon.)
Bazilej – CSKA Sofia 1:3 (kon.) | Rangers – Galatasaray 2:1 (kon.) | AEK Atény – Wolfsburg 2:1 (kon.)
Lisabon – Linz 1:4 (kon.) | Rio Ave – AC Miláno 2:2 (8:9 po pen.) | Tottenham – Haifa 7:2 (kon.)
FK Sarajevo
0:1 (0:0)
Celtic Glasgow
cz Štvrtok 01.10.2020, 20:00 • Bilino Polje • Európska liga (predkolá) • Play-off
    70. EDOUARD - 0:1

70
    Celtic právě vstřelil branku!
    Tak nakonec necelých dvacet minut před koncem druhého poločasu tu máme vedoucí branku skotského celku! Velký kus práce odvedl křídelník Christie, kterému se povedlo vypálit zpoza pokutového území. Jeho ránu Kovačević vyrazil pouze před sebe, kde byl s úspěšnou dorážkou úspěšný ODSONNE EDOUARD.