Čerepovec – Dinamo Minsk 1:4 (kon.) | Jaroslavľ – Metallurg Magnitogorsk 3:4 (0:1 po s.n.) | Red Star Kunlun – Nižnekamsk 3:4 (kon.)
Novgorod – Kazaň 4:2 (kon.) | Omsk – Helsinki 3:2 (po pr.) | Riga – CSKA Moskva 0:5 (kont.)
Soči – Čeljabinsk 2:4 (kon.) | Viťaz – Barys 0:0 (odl.)
HC Torpedo Nižnij Novgorod
4:2 (1:0, 3:2, 0:0)
Ak Bars Kazaň
cz Utorok 29.09.2020, 18:00 • KRK Nagornyj, Nižnij Novgorod • KHL

59:06
    Je rozhodnuto. Ve středovém kruhu totiž Albert Jarullin zřejmě pod vlnou frustrace sestřelil nic netušícího Šenfelda. Dvě minuty za hrubost.

54:44
    Šance pro Kazaň, která si zahraje druhou přesilovou hru v rámci třetí třetiny. Vyloučeným hráčem je Urakov za držení hole.

47:18
    Patrice Comrier dostává dvě minuty za nedovolené bránění. Toho se dopustil ve středním pásmu, kde mimo dění hry trefil loktem Beleviče.

41:49
    Hosté budou mít šanci dostáhnout se na dostřel v přesilové hře. Daniil Iljin v útočním pásmu zbytečně narazil na hrazení Galijeva.

27:48
    Novgorod může zabojovat o navrácení dvoubrankového náskoku. Ve středním pásmu totiž Alexander Ljubčič přidržel za hokejku Gončaruka.

20:17
    Velká komplikace pro Novgorod! Za svým kolegou na trestnou lavici totiž míří Urakov, rovněž za sekání. Domácí musí minutu bránit ve třech!

19:17
    První vyloučení na domácí straně. Na lavici hanby zamířil Zijat Pajgin, který si proti jednomu z protihráčů pomohl drobným seknutím.

07:52
    Úvodní početní převahu si zahrají domácí hokejisté. Za hákování je na dvě minuty vyloučen Nikita Dyňak.

Milan Huppert

Góly a asistencie: 14. Varnakov (Miele, Pajgin), 23. Gončaruk (Iľjin, Ručkin), 26. Šenfeld (Kloos), 39. Ručkin (Pereskokov, Drobin) – 22. S. Da Costa (Cormier, Dawes), 28. Dawes (S. Da Costa)

HC Torpedo Nižnij Novgorod: Serebrjakov (Tichomirov) – Ch. Wideman, Ručkin, Orlov, Pajgin, Mišarin, Marin, Bobrjašov – Žafiarov (A), Miele, Szwarz – Kloos, Belevič, Šenfeld (C) – Gončaruk, Iľjin (A), Urakov – Pereskokov, Drobin, Varnakov – Vengrižanovskij.
    Ak Bars Kazaň: Biljalov (Reideborn) – Wikstrand, Jarullin (A), Judin, Ľamkin, Bogatov, Fazylzianov, Ljubčič – V. Tichonov, S. Da Costa, Dawes – Burmistrov, A. Galimov, Galijev (A) – Fisenko, M. Gluchov (C), Lukojanov – K. Petrov, Cormier, Dyňak – Kuvardin.

Rozhodca: Gašilov, Oskirko – Sadovnikov, Černyšjov