Jekaterinburg – Omsk 4:3 (po pr.) | Čeljabinsk – Chabarovsk 5:0 (kon.) | Kazaň – Soči 5:3 (kon.)
D. Moskva – S.Moskva 5:0 (kon.) | Petrohrad – Novgorod 2:1 (kon.)

Kazaň vstřelila branku!
    O dnešním vítězi už máme jasno! Opuštěnou bránu soupeře trefil ze středního pásma JUSTIN AZEVEDO. Jeho třetí branka v letošní sezoně! Asistence: Dmitrij Judin.
    52:48 Roman RUKAVIŠNIKOV - 4:3

52:48
    Sedm minut do konce třetiny třetiny a domácí tým vede 4:3! Vyhrané vhazování v útočném pásmu a ROMAN RUKAVIŠNIKOV prostřelil gólmana střelou od levého mantinelu. Asistence: Arťom Galimov.
    38:56 Malte STRÖMWALL - 3:3

38:56
    Soči právě vstřelilo branku!
    3:3! Nepřesnou rozehrávku Kazaně potrestal MALTE STRÖMWALL, který se z pravého kruhu pro vhazování trefil přesně mezi betony gólmana. Jeho první trefa v letošní sezoně! Bez asistence.
    37:51 Ansel GALIMOV - 3:2

37:51
    Využitá přesilovka hostujícího mužstva! Dorážkou z těsné blízkosti uspěl ANSEL GALIMOV, kotouč předtím velmi dobře zavezl do útočného pásma Šmeljov. Jeho první branka v letošní sezoně! Asistence: Sergej Šmeljov.
    33:37 Stanislav GALIJEV - 3:1

33:37
    Rychlá odpověď a domácí tým vede znovu o dvě branky! Na Lassinanttiho vyzrál poněkud se štěstím STANISLAV GALIJEV. Jeho čtvrtá branka v letošní sezoně! Asistence: Danis Zaripov.
    33:07 German RUBCOV - 2:1

33:07
    Tak hokejistům Soči to konečně vyšlo! GERMAN RUBCOV obkroužil bránu soupeře a poslal touš do ohně; ten se potom odrazil od bránícího hráče za bezmocného Reideborna. Jeho premiérová trefa v KHL! Asistence: Amir Garajev, Nikita Sedov.
    21:22 Viktor TICHONOV - 2:0

21:22
    Domácí tým se raduje ze druhé branky! Po skvělé přihrávce Galimova dopravil puk zleva do odkryté klece VIKTOR TICHONOV. Jeho druhá trefa v dnešním utkání – 2:0! Asistence: Arťom Galimov, Nikita Dyňak.
    17:05 Viktor TICHONOV - 1:0

17:05
    Osmnáctá minuta a domácí Kazaň otevírá skóre dnešního klání! VIKTOR TICHONOV se zprava trefil naprosto přesně k bližší tyči, gólman toho moc neviděl. Jeho první branka v letošní sezoně! Asistence: Justin Azevedo.

Jiří Sameš

Góly a asistencie: 18. V. Tichonov (Azevedo), 22. V. Tichonov (A. Galimov, Dyňak), 34. Galijev (Zaripov), 53. Rukavišnikov (A. Galimov), 60. Azevedo (Judin) – 34. Rubcov (Garajev, Sedov), 38. A. Galimov (Šmeľov), 39. Strömwall

Ak Bars Kazaň: Reideborn (Biljalov) – Jarullin (A), Wikstrand, Ľamkin, Judin, Chenkeľ, Pedan, Rukavišnikov – Dawes, Azevedo (A), K. Petrov – Dyňak, A. Galimov, V. Tichonov – Galijev, Burmistrov, Zaripov (C) – M. Gluchov, Safonov, Fisenko – Chovanov.
    HK Soči: Lassinantti (Treťjak) – Rundblad, J. Alexandrov (A), Miromanov, Pogorišný, Miščenko, Sedov – Strömwall, Linus Johansson, Nilsson – A. Galimov, Točickij (A), Šmeľov – Michajlov, Rubcov, Apalkov (C) – Ogirčuk, Kukštel, Kolgotin – Garajev.

Rozhodca: Akuzovskij, Raming – Zacharov, Antonov

Diváci: 3 364