FK Kaisar – APOEL | 1:4 (kon.) | | | Ventspils – Rosenborg | 1:5 (kon.) | | | Renova – Hajduk Split | 0:1 (kon.) |
Ararat-Armenia – Fola | 4:3 (po pr.) | | | Astana – Budućnost Podgorica | 0:1 (kon.) | | | KF Teuta – Granada | 0:4 (kon.) |
Lincoln – Rangers | 0:5 (kon.) | | | KuPS – Slovan Bratislava | 1:1 (4:3 po pen.) | | | Botoşani – Škendija | 0:1 (kon.) |
Bodö/Glimt – Žalgiris Vilnius | 3:1 (kon.) | | | Riteriai – Liberec | 1:5 (kon.) | | | Lokomotiv Plovdiv – Tottenham | 1:2 (kon.) |
Göteborg – Kodaň | 1:2 (kon.) | | | Neftçi Baku – Galatasaray | 1:3 (kon.) | | | Flora – Reykjavík | 2:1 (kon.) |
Ljubljana – Zrinjski Mostar | 2:3 (po pr.) | | | Connah's Quay – Dinamo Tbilisi | 0:1 (kon.) | | | Djurgården – Europa | 2:1 (kon.) |
Hibernians FC – Fehérvár | 0:1 (kon.) | | | Laçi – Be'er Sheva | 1:2 (kon.) | | | CSKA Sofia – Borisov | 2:0 (kon.) |
Sfîntul Gheorghe – Partizan | 0:1 (po pr.) | | | OFI FC – Limassol | 0:1 (kon.) | | | Locomotive Tbilisi – FK Dinamo Moskva | 2:1 (kon.) |
Haifa – Almaty | 2:1 (kon.) | | | Escaldes – Dundalk | 0:1 (kon.) | | | FK Sileks – KF Drita | 0:2 (kon.) |
Shamrock – AC Miláno | 0:2 (kon.) | | | Gliwice – Hartberg | 3:2 (kon.) | | | Kukësi – Wolfsburg | 0:4 (kon.) |
Banja Luka – Rio Ave | 0:2 (kon.) | | | Aris Soluň – Kolos Kovalivka | 1:2 (kon.) | | | Liége – Bala Town | 2:0 (kon.) |
Mura – Aarhus | 3:0 (kon.) | | | Coleraine – Motherwell | 2:2 (0:3 po pen.) | | | Linfield – Floriana | 0:1 (kon.) |
Osijek – Bazilej | 1:2 (kon.) | | | Dunajská Streda – Jablonec | 5:3 (po pr.) | | | Servette – Remeš | 0:1 (kon.) |
Bačka Topola – FCSB | 6:6 (4:5 po pen.) | | | Honvéd Budapešť – Malmö | 0:2 (kon.) |
Marseille – Saint-Étienne | 0:2 (kon.) |
koniec
FK Sileks
0:2
(0:0)
KF Drita
78. Červená karta po 2. žluté
|
||
78
|
Zbytečně ostře šel Grozdanoski po míči, se kterým běžel po lajně Fazilu. Jelikož už jednu žlutou měl, druhá pro něj znamená konec v dnešním zápase.
|
|
74
|
Žlutou kartu dostává K.Kostovki (FK Sileks).
|
|
61
|
Žlutou kartu dostává Gërbeshi (KF Drita).
|
|
39
|
Žlutou kartu dostává Grozdanoski (FK Sileks).
|
|
31
|
Žlutou kartu dostává Fazliu (KF Drita).
|
|
22
|
Žlutou kartu dostává Tanturovski (FK Sileks).
|
|
15
|
Žlutou kartu dostává Blakçori (KF Drita).
|
|
5
|
Žlutou kartu dostává Gorgiev (FK Sileks).
|
Góly:
48. Gërbeshi (pen.), 80. Limani
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 12:13. Střely mimo: 6:8. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 18:10.
Rozhodca: Andrew Madley – Harry Lennard, Nick Hopton – Robert Jones
Diváci:
Karty: 5. Gorgiev (SLS), 22. Tanturovski (SLS), 39. Grozdanoski (SLS), 74. K.Kostovki (SLS) – 15. Blakçori (KFD), 31. Fazliu (KFD), 61. Gërbeshi (KFD) 78. Grozdanoski (SLS)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 12:13. Střely mimo: 6:8. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 18:10.
FK Sileks:
Bozinovski – Timovski (C), Grozdanoski, Draskovic, Karceski – Ristov (81. Spirkoski), Serafimovski, Mustafov – Ivanovski (46. Kostovski K.), Georgiev (55. Duric), Tanturovski
Náhradníci: Trajkovski – Spirkoski, Duric, Žeravica, Kostkovski K., Kostovski F., Kirovski
Tréner:
KF Drita: Maloku – Limani (C), Gërbeshi, Cuculi, Blakçori – Vuçaj (76. Shabani B.), Namani – Shabani X. (66. Brdarovski), Fazliu (88. Ahmeti), Ajzeraj – Haxhimusa
Náhradníci: Rexhepi – Arago, Ahmeti, Islami, Rexha, Shabani B., Brdarovski
Tréner:
Náhradníci: Trajkovski – Spirkoski, Duric, Žeravica, Kostkovski K., Kostovski F., Kirovski
Tréner:
KF Drita: Maloku – Limani (C), Gërbeshi, Cuculi, Blakçori – Vuçaj (76. Shabani B.), Namani – Shabani X. (66. Brdarovski), Fazliu (88. Ahmeti), Ajzeraj – Haxhimusa
Náhradníci: Rexhepi – Arago, Ahmeti, Islami, Rexha, Shabani B., Brdarovski
Tréner:
Rozhodca: Andrew Madley – Harry Lennard, Nick Hopton – Robert Jones
Diváci:
Matěj Šoba