Omonia Nikózia – CZ Belehrad | 1:1 (4:2 po pen.) | | | Tel Aviv – Dinamo Brest | 1:0 (kon.) | | | Karabach – Molde | 0:0 (5:6 po pen.) |
Ferencvároš – D. Záhreb | 2:1 (kon.) | | | Midtjylland – YB Bern | 3:0 (kon.) |
Niederkorn – Willem II | 0:5 (kon.) | | | Hammarby IF – Lech Poznań | 0:3 (kon.) | | | B36 Tórshavn – New Saints | 2:2 (5:4 po pen.) |
MFK Zvolen – Nitra | 0:5 (kon.) | | | Rača – Pohronie | 0:6 (kon.) | | | R. Sobota – Košice | 0:7 (kon.) |
Námestovo – Žilina | 0:7 (kon.) | | | Myjava – Trenčín | 0:2 (kon.) |
Paríž – Metz | 1:0 (kon.) |
Ústí n/O – Zlín | 1:0 (kon.) | | | Vltavín – Příbram | 0:3 (kont.) | | | Vyškov – Slovácko | 0:3 (kont.) |
Petřkovice – Sigma Olomouc | 0:3 (kont.) | | | Domažlice – Ústí n. L. | 2:0 (kon.) | | | Vysoké Mýto – Přepeře | 1:2 (kon.) |
Znojmo – Líšeň | 0:3 (kont.) | | | Hlučín – Třinec | 0:3 (kont.) | | | Velvary – Bohemians | 0:2 (kon.) |
koniec
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
1:0
(1:0)
FC Zlín
Jan Skácel
Góly:
30. Chleboun
Rozhodca: J. Petřík – M. Vlček, M. Flimmel
Diváci: 1 050
Karty: 90+1. Souček (UNO), 90+2. Jeřábek (UNO) – 87. Simerský (ZLN)
Nepremenená penalta:
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí:
Jeřábek – Chleboun, Mikor, Langer, Ptáček, Souček (C) (90+1. Bohunek), Lněnička, Špatenka, Voleský, Mayer (46. Falta), Tichý (23. Krátký (83. Krátký)).
Náhradníci: J. Krátký – M. Krátký, Bohunek, Skalický, Falta, Pinkava
Tréner:
FC Zlín: Rakovan – Buchta (46. Simerský), Drame (46. Conde), Cedidla, Martinez, Procházka (46. Procházka), Kolář, Hlinka (C), Janetzký, Chwaszcz (77. Poznar), Tchanturishvili (46. Jawo).
Náhradníci: Šiška, Simerský, Conde, Jiráček, Jawo, Fantiš, Poznar
Tréner:
Náhradníci: J. Krátký – M. Krátký, Bohunek, Skalický, Falta, Pinkava
Tréner:
FC Zlín: Rakovan – Buchta (46. Simerský), Drame (46. Conde), Cedidla, Martinez, Procházka (46. Procházka), Kolář, Hlinka (C), Janetzký, Chwaszcz (77. Poznar), Tchanturishvili (46. Jawo).
Náhradníci: Šiška, Simerský, Conde, Jiráček, Jawo, Fantiš, Poznar
Tréner:
Rozhodca: J. Petřík – M. Vlček, M. Flimmel
Diváci: 1 050
Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Drame, přichází Conde.
Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Tchanturishvili, přichází Jawo.
Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Procházka, přichází Fantiš.