Sasnovičová – Schmiedlová sk 2:1 (kon.) | Martincová – Garcíaová 2:0 (kon.)
65 6 6
Anna Karolína Schmiedlová
1
7 4 3
Štvrtok 10.09.2020, 13:54WTA Istanbul - TEB BNP Paribas Tennis Championship Istanbul (antuka) • Osemfinále

Extrémne náročný a dlhý zápas pre obe tenistky. Záver tretieho setu vyšiel Sasnovičovej, ktorá tak postupuje v Istanbule medzi osmičku najlepších.

Ďakujem za pozornosť, prajem pekný zvyšok dňa! (16:50:49)

Koniec zápasu

6:3
    GEM, SET, ZÁPAS Aleksandra Sasnovičová! Bieloruská tenistka napokon prelomila smolu oboch hráčok na servise v treťom sete a vyhráva rozhodujúcu sadu 6:3!

40-30
    Aleksandra Sasnovičová zvládla prechod na sieť a získava mečbal!

30-30
    Po 30 na oboch stranách. Tak, príde mečbal, či ďalší brejkbal.

30-15
    Sasnovičová si pomáha skráteným úderom a znova vyhráva o jeden fiftín.

15-15
    Loptu získava Schmiedlová.

15-0
    Bieloruska začína priamym bodom.

5:3
    Aleksandra Sasnovičová úspešne skrátila výmenu a získava späť stratené podanie! V treťom sete vyhráva 5:3 a má servis na víťazstvo v tomto zápase.

40-15
    Aut z rakety slovenskej tenistky, znova sú tu brejkbaly!

30-15
    Sasnovičová po výmene na sieti získava druhý fiftín v rade.

15-15

15-0
    Schmiedlová ukončila dlhú výmenu do pásky, nezačala tak úspešne cestu za potvrdením brejku.

4:3
    Koniec prestávky, podávať bude Anna Karolína Schmiedlová.

4:3
    Nasleduje prestávka a výmena strán.

4:3
    Asi sa len veľmi ťažko opisuej to, čo práve sleduejeme. Opäť si tenistka neudržala svoj servis, Schmiedlová berie späť stratené podanie a znižuje na 3:4! Toto zrejme ešte bude dlhý zápas.

40-A
    Anna Karolína Schmiedlová získava po returne ďalší brejkbal!

40-40
    Sasnovičovej dlhý der vyletel z kurtu, sme späť na zhode.

A-40
    Nepresný úder slovenskej tenistky končí v aute, gembal pre Sasnovičovú.

40-40
    Schmiedlová posiela return presne na čiaru.

A-40
    Priamy bod bieloruskej tenistky.

40-40
    Zhoda.

A-40
    Sasnovičová po priamom bode získava gembal.

40-40
    Loptu získava Sasnovičová.

40-A
    Forhend presne na čiaru od Schmiedlovej, tretí brejkbal!

40-40
    Úder slovenskej tenistky zastavila páska, aj tento brejkbal je minulosťou.

40-A
    Brejkbal číslo dva pre Schmiedlovú!

40-40
    Schmiedlová posiela dlhý úder do autu a tak sa pôjde cez zhodu.

30-40
    To je už ale neuveriteľné! Brejkbal pre našu tenistku.

30-30
    To isté sa teraz podarilo našej reprezentantke, po 30.

30-15
    Od siete Sasnovičová zahrala presný skrátený úder a opäť vyhráva o jeden fiftín.

15-15
    Schmiedlová vytiahla presný úder po čiare, 15:15.

15-0
    Priamym bodom zahájila Sasnovičová cestu za potvrdením brejku.

4:2
    Aj Aleksandra Sasnovičová v tomto prípade berie podanie súperky čistou hrou! Bieloruská tenistka vyhráva v treťom sete 4:2.

40-0
    Bekhend slovenskej tenistky končí v aute, sú tu tri brejkbaly!

30-0

15-0
    Sasnovičová na sieti úspešne obstrelila súperku.

3:2

3:2

3:2
    Čistou hrou si Anna Karolína Schmiedlová berie späť stratené podanie a znižuje na 2:3 v treťom sete!

0-40
    Slovenská tenistka získava tri brejkbaly!

0-30
    Anna Karolína Schmiedlová získava dva fiftíny v rade. Toto začína byť ako cez kopirák v prvom sete, hráčky majú problémy na servise.

0-15

3:1
    Anna Karolína Schmiedlová tretí brejkbal neodvrátila, nedokázala tak potvrdiť brejk a prehráva v treťom sete 1:3!

40-30
    Sasnovičová má k dispozícii posledný brejkbal.

40-15
    Priamy bod, prvý brejkbal je minulosťou.

40-0
    Sasnovičová presne returnovala a získava tri brejkbaly!

30-0

15-0
    Dvojchybou zahájila Schmiedlová cestu za potvrdením brejku.

2:1

2:1

2:1
    Anna Karolína Schmiedlová tento brejkbal využíva, berie si späť stratené podanie a znižuje v treťom sete na 1:2 zo svojho pohľadu!

40-A
    Štvrtý brejkbal pre Schmiedlovú!

40-40
    Nízky bekhend Bielorusky putoval do autu, dlhý gem tak stále pokračuje ďalej.

A-40
    Sasnovičová si pomáha servisom a získava gembal na potvrdenie brejku.

40-40
    Ani túto dlhšiu výmenu naša hráčka nezvládla a stratila tretí brejkbal.

40-A
    Anna Karolína Schmiedlová má k dispozícii aj tretí brejkbal!

40-40
    Úder slovenskej tenistky zastavuje páska, aj druhý brejkbal je minulosťou.

40-A
    Schmiedlová má k dispozícii druhý brejkbal!

40-40
    Schmiedlová posll bekhend von z kurtu, pôjde sa cez zhodu, brejkbal je minulosťou.

30-40
    Brejkbal pre slovenskú tenistku!

30-30
    Bieloruska ukončila dlhšiu výmenu presne na čiaru, po 30. Uvidíme, čo bude nasledovať ďalej.

15-30
    Anna Karolína Schmiedlová získava po presnom returne druhý fiftín v rade.

15-15

15-0
    Sasnovičová po druhom servise zaznamenáva priamy bod.

2:0
    Schmiedlová po returne súperky vyhodila loptičku von z kurtu a tak stráca svoje podanie! Aleksandra Sasnovičová vyhráva 2:0 v treťom sete a čaká ju servis na potvrdenie brejku.

40-15
    Aleksandra Sasnovičová získava dva brejkbaly!

30-15
    Druhý fiftín v rade pre Bielorusku, ktorá uspela skráteným úderom.

15-15
    Sasnovičová presne returnovala a získava fiftín.

0-15
    Dlhšiu výmenu zakončila Kaja presným bekhendom na čiaru a získava prvý fiftín v treťom sete.

1:0
    Bieloruská tenistka vstupuje do rozhodujúceho setu čistou hrou!

40-0
    Aleksandra Sasnovičová si znova pomáha servisom a má šancu na čistú hru.

30-0

15-0
    Sasnovičová otvára tretí set priamym bodom.

0:0
    Koniec prestávky, podávať bude Aleksandra Sasnovičová.

0:0

6:4
    Aleksandra Sasnovičová je na druhý pokus úspešná a vyhráva druhý set 6:4! Schmiedlová vyhrávala v tomto geme 40:0, ale aj tak servis stratila a tak o osude tohto zápasu musí rozhodnúť tretí set!

A-40
    Forhend bieloruskej tenistky dopadol presne na čiaru, je tu druhá setbalová príležitosť!

40-40
    Ten je rovnako nevyužitý, Schmiedlovej úder dopadol presne na čiaru.

A-40
    Anna Karolína Schmiedlová nevyužila tri gembaly a tak súperka získava setbal!

40-40
    Sasnovičová posiela presný úder do otvoreného priestoru a aj tretí gembal je minulosťou! Musí sa ísť cez zhodu.

30-40
    Ani druhý gembal naša reprezentantka nevyužíva.

15-40
    Presný return bieloruskej tenistky, čistá hra to napokon nebude.

0-40
    Anna Karolína Schmiedlová získava tri gembaly na udržanie sa v druhom sete.

0-30
    Ďalší priamy bod, Kaja vyhráva pri dôležitom servise o dva fiftíny.

0-15

5:4

5:4

5:4
    Anna Karolína Schmiedlová nevyužila dva brejkbaly a prehráva v druhom sete 4:5! Slovenská tenistka tak ide podávať na udržanie sa v druhom dejstve.

A-40
    Sasnovičová zahrala víťazný úder po čiare a po dvoch odvrátených brejkbaloch získava gembal.

40-40
    Ani druhý brejkbal nedokázala Schmiedlová využiť a tak sa ide cez zhodu.

30-40
    Bekhend slovenskej tenistky letel do autu, prvý brejkbal je minulosťou.

15-40
    Sasnovičová posiela dlhý úder do autu, Anna Karolína Schmiedlová získava dva brejkbaly!

15-30

15-15
    Teraz sledujeme časté dlhšie výmeny, po 15 na oboch stranách.

0-15
    Schmiedlová stihla dobehnúť skrátený úder súperky a na sieti ju následne presne obstrelila.

4:4
    Na druhý pokus je už slovenská tenistka úspešná, podarilo sa jej potvrdiť brejk a vyrovnáva na 4:4 v druhom sete! Ešte o vyzerá na poriadnu drámu.

30-40
    Sasnovičová zahrala presný return a prvý gembal je odvrátený.

15-40
    Anna Karolína Schmiedlová si pomáha servisom a získava dva gembaly na potvrdenie brejku.

15-30

15-15
    Priamy bod po druhom servise, po 15 na oboch stranách.

15-0
    Dlhšiu výmenu zakončila Kaja len do autu, nezačala tak cestu za potvrdením brejku úspešne.

4:3

4:3

4:3
    Slovenská tenistka vytiahla presný smeč a tak si berie späť svoje stratené podanie! Anna Karolína Schmiedlová prehráva v druhom sete 3:4, teraz jednozanče potrebuje brejk potvrdiť.

40-A
    Anna Karolína Schmiedlová získava brejkbal!

40-40
    Úder bieloruskej tenistky zastavila páska, gembal je teda nevyužitý a pôjde sa cez zhodu.

40-30
    Po dlhšej výmene získava Aleksandra Sasnovičová gembal na potvrdenie brejku.

30-30
    Po 30. Uvidíme, čo bude nasledovať ďalej.

15-30

15-15
    Po 15 na oboch stranách, Sasnovičová poslal svoj bekhend presne na čiaru.

0-15
    Cestu za potvrdením brejku nezačala Sasnovičová úspešne.

4:2
    Sasnovičová zahrala presný return a získava tento servis našej tenistky! V druhom sete sa ujíma vedenia 4:2 a bude podávať na potvrdenie brejku.

40-30
    Nevhodný čas na dvojchybu, Schmiedlová čelí brejkbalu!

30-30
    Schmiedlová si pomáha servisom, po 30. Uvidíme, čo bude nasledovať ďalej.

30-15

30-0
    Bieloruská tenistka si počkala na sieti a získava druhý fiftín v rade. Kaja má znova problémy na svojom servise.

15-0
    Schmiedlová nezačala tento servis úspešne, súperka zahrala presný return.

3:2

3:2

3:2
    Tenistka z Bieloruska krásnym spôsobom ukončila tento gem, zaznamenáva druhú čistú hru v rade a po potvrdení brejku vyrovnáva sa ujíma vedenia 3:2 v druhom sete!

40-0
    Aleksandra Sasnovičová posiela úder do protipohybu našej tenistky a získava tri gembaly na potvrdenie brejku.

30-0
    Bieloruska skrátila loptičku a vyhráva o dva fiftíny.

15-0
    Sasnovičová zahájila cestu za potvrdením brejku úspešne, priamym bodom.

2:2
    Aleksandra Sasnovičová čistou hrou získava servis našej tenistky a vyrovnávan a 2:2 v druhom sete!

40-0
    Aut z rakety našej reprezentantky, sú tu tri brejkbaly!

30-0
    Sasnovičová umiestnila loptičku presne na čiaru a vyhráva o dva fiftíny. Slovenská tenistka tak má problémy na podaní.

15-0
    Presný bekhend na čiaru od bieloruskej tenistky, Kaja tak nezačala tento servis úspešne.

1:2

1:2

1:2
    Aleksandra Sasnovičová si opäť pomohla servisom, v druhom sete znižuje na 1:2!

40-15
    Priamy bod, Sasnovičová získava dva gembaly.

30-15

15-15
    Schmiedlová zahrala presný return, po 15 na oboch stranách.

15-0
    Úder slovenskej tenistky zastavuje páska, Sasnovičová úspešne začala tento gem.

0:2
    Na druhý pokus je už slovenská tenistka úspešná, potvrdila brejk a v druhom sete ide do vedenia 2:0!

40-A

40-40
    Bieloruska presným returnom gembal odvrátila a tak sa bude musieť ísť cez zhodu.

30-40
    Sasnovičová posiela nepresný bekhend do autu, Schmiedlová má k dispozícii gembal na potvrdenie brejku.

30-30
    Situácia sa zopakovala, po 30. Uvidíme, čo bude nasledovať ďalej.

30-15
    Priamy bod, Kaja znižuje na rozdiel jednej loptičky.

30-0
    Aj tento fiftín putuje na konto bieloruskej tenistky, Schmiedlová bude mať problémy si udržať servis.

15-0
    Sasnovičovej vyšiel prechod na sieť a tak Kaja nezačala úspešne cestu za potvrdením brejku.

0:1
    Slovenská tenistka nezaváhala a brejkbal premieňa! Anna Karolína Schmiedlová sa ujíma vedenia 1:0 v druhom sete, teraz si potrebuje udržať svoj servis.

30-40
    Anna Karolína Schmiedlová zahrala presný return, súperka reaguje neúspešne a máme tu brejkbal!

30-30
    Po 30 na oboch stranách. Uvidíme, čo bude nasledovať ďalej.

30-15
    Bieloruská tenistka sa prezentuje ďalším skráteným úderom a vracia sa späť do vedenia o jeden fiftín.

15-15
    Schmiedlová zahrala presný return a rovnako získava prvý fiftín v druhom sete.

15-0
    Sasnovičová zahrala presný bekhend od siete a úspešne tak začala svoj prvý servis v druhom sete.

0:0

0:0

6:7
    Slovenská tenistka je úspešná! Anna Karolína Schmiedlová zvládla rozhodujúci moment prvého setu a aj tajbrejku a ujíma sa v tomto zápase vedenia 1:0 na sety! Úvodné dejstvo bolo veľmi vyrovnané, tenistky mali časté problémy na servise. Uvidíme, čo ponúkne druhý set.

5-6
    Anna Karolína Schmiedlová ako prvá získava setbal!

5-5
    Sasnovičová sa previnila dvojchybou, opäť je v tajbrejku vyrovnaný stav.

5-4

5-3
    Aleksandra Sasnovičová na sieti presne obstrelila našu tenistku a vyhráva o dva body.

4-3
    Schmiedlová poslal loptičku do tesného autu, Sasnovičová opäť vyhráva v skrátenej hre.

3-3
    Dvojchyba od Bielorusky, 3:3 v tajbrejku!

3-2
    Slovenská tenistka vyhodila loptičku do priestoru na štvrohru, do vedenia v tajbrejku ide Sasnovičová.

2-2
    Sasnovičová zahrala presný forhend po čiare, 2:2 v skrátenej hre.

1-2
    Loptu získava Schmiedlová, je tu minibrejk!

1-1
    Bieloruska posiela loptičku len do pásky, prvý bod v tajbrejku pre našu tenistku.

1-0
    Schmiedlová poslal dlhý forhend do autu, Sasnovičová získava prvý bod v skrátenej hre.

6:6
    Na druhý pokus je už Sasnovičová úspešná, pomohlo jej tenisové prasiatko! O osude prvého setu bude musieť rozhodnúť tajbrejk.

40-15

40-0
    Sasnovičová od siete vytiahla presný bekhend a získava tri gembaly.

30-0
    Aut z rakety slovenskej tenistky, Sasnovičová vyhráva o dva fiftíny.

15-0
    Sasnovičová začína dôležitý servis priamym bodom.

5:6

5:6

5:6
    Anna Karolína Schmiedlová gembal využíva aj za prispenia chyby súperky, dostáva sa v prvom sete do vedenia 6:5! Aleksandra Sasnovičová tak ide opäť podávať na udržanie sa v úvodnom dejstve.

30-40
    Je tu gembal pre slovenskú tenistku.

30-30
    Dlhšiu výmenu chcela Sasnovičová zakončiť ďalším dropšotom, ale loptičku zastavuje páska. Po 30 na oboch stranách.

30-15
    Priamy bod, je znížiné na rozdiel jedného fiftínu.

30-0
    Aj tento fiftín patrí bieloruskej tenistke, to sú problémy pre Kaju.

15-0
    Schmiedlová po returne súperky zahrala len nepresný úder do autu.

5:5
    Aleksandra Sasnovičová znova skrátila hru, následne si počkala na sieti a presným smečom vyrovnáva na 5:5 v prvom sete!

40-0
    Ďalší presný dropšot od Sasnovičovej, ktorá má k dispozícii dva gembaly na udržanie sa v prvom sete.

30-0
    Druhý fiftín v rade po priamom bode.

15-0
    Nízky bekhend bieloruskej tenitky prešiel na druhú stranu, dôležitý servis začína Sasnovičová úspešne.

4:5

4:5

4:5
    Anna Karolína Schmiedlová úspešne ukončil tento gem a ide do vedenia 5:4 v prvom sete! Aleksandra Sasnovičová bude musieť podávať na udržanie sa v úvodnom dejstve.

30-40
    Sasnovičová posiela loptičku do pásky, Schmiedlová má k dispozícii gembal.

30-30

15-30

15-15
    Vynikajúci bekhend od sieti v podaní bieloruskej tenistky, po 15 na oboch stranách.

0-15
    Sasnovičová posiela svoj úder za základnú čiaru, fiftín pre slovenskú tenistku.

4:4
    Aleksandra Sasnovičová ako prvá dokázala v tomto zápase potvrdiť brejk a vyrovnáva na 4:4 v prvom sete! Začína sa tak v podstate odznova.

A-40
    Ani Kaja teraz nedostala loptičku cez pásku na druhú stranu, treí gembal pre Sasnovičovú.

40-40
    Nepresný bekhend od Bielorusky putoval do autu, aj druhý gembal je minulosťou a prvýkrát v tomto zápase sa pôjde cez zhodu.

40-30
    Úder bieloruskej tenistky zatavila páska, prvý gembal je minulosťou.

40-15
    Sasnovičová posiela svoj úder do otvoreného priestoru a získava dva gembaly na potvrdenie brejku.

30-15
    Schmiedlová zahrala presný return a znižuje na rozdiel jedného fiftínu.

30-0

15-0
    Sasnovičová začína cestu za potvrdením brejku presným volejom.

3:4

3:4

3:4
    Anna Karolína Schmiedlová sa pošmykla a nedokázala vrátiť úder súperke! Opäť tak podávajúca tenistka stráca svoje podanie, Sasnovičová zniťuje na 3:4 v prvom sete!

40-15
    Sasnovičová zahrala ďalší presný dropšot! Bieloruska získava dva brejkbaly!

30-15
    Schmiedlová posiela forhend do tesného autu, znova tak na servise prehráva o jeden fiftín.

15-15
    Priamy bod, po 15 na oboch stranách.

15-0
    A opäť bieloruskej tenistke vyšiel skrátený úder, Kaja nezačala cestu za potvrdením brejku úspešne.

2:4
    Sasnovičová po returne súperky posiela loptičku do pásky, Anna Karolína Schmiedlová si tak berie späť stratené podanie a ujíma sa vedenia 4:2 v prvom sete!

30-40
    Anna Karolína Schmiedlová od siete vytiahla presný smeč a získava brejkbal!

30-30
    Presný dropšot od Bielorusky, znova tu máme stav po 30.

15-30
    Vynikajúci víťazný bekhend po čiare od slovenskej tenistky, ktorá získava druhý fiftín v rade.

15-15
    Ďalšia dlhšia výmenu, ktorú teraz Bieloruska zakončila úderom do pásky, po 15 na oboch stranách.

15-0
    Dlhšiu výmenu ukončila Sasnovičová presným volejom a úspešne tak začala cestu za potvrdením brejku.

2:3

2:3

2:3
    Po returne súperky poslal Kaja úder do autu, brejk teda nepotvrdila a Sasnovičová znižuje na 2:3 v prvom sete!

40-30
    Opäť prichádza brejkbal, prechod na sieť lepšie vyšiel Sasnovičovej!

30-30
    Schmiedlová posiela takisto dlhý forhend za základnú čiaru, po 30. Uvidíme, čo bude nasledovať ďalej.

15-30
    Sasnovičovej dlhý forhend končí v aute, druhý fiftín v rade pre podávajúcu tenistku.

15-15
    Po 15 na oboch stranách.

15-0
    Sasnovičová výborne returnovala, Kaja tak cestu za potvrdením brejku nezačala úspešne.

1:3
    Sasnovičová pokazila na sieti ľahký úder a tak Anna Karolína Schmiedlová berie jej servis! Slovenská tenistka vyhráva 3:1 v prvom sete a čaká ju podanie na potvrdenie brejku!

30-40
    Anna Karolína Schmiedlová ako prvá v tomto zápase získava brejkbal!

30-30
    Sasnovičová posiela dlhý forhend do autu, po 30. Prvýkrát tu je tento stav, uvidíme, čo bude nasledovať ďalej.

30-15

15-15
    Po 15, Bieloruska si teraz pomhola servisom.

0-15
    Sasnovičová nezačala tento servis úspešne, súperka zahrala presný return.

1:2

1:2

1:2
    Slovenská tenistka stihla reagovať na skrátený úder súperky a od siete ukončila tento gem, v prvom sete vyhráva 2:1!

15-40
    Anna Karolína Schmiedlová si pomáha servisom a získava dva gembaly.

15-30

15-15
    Po 15 na oboch stranách, slovenská tensitka teraz chybovala na sieti a loptičku poslal len do pásky.

0-15
    Schmiedlová sa po servise rýchlo presunula na sieť a ziskava prvý fiftín tejto hry.

1:1
    Na druhý pokus je už Sasnovičová úspešná, predviedla sa ďalším presným dropšotom a vyrovnáva na 1:1 v prvom sete!

40-15
    Čistá hra to napokon nebude, Schmiedlová presne returnovala.

40-0
    Bieloruská tenistka úspešne skrátila hru a získava tri gembaly.

30-0
    Druhý fiftín v rade pre podávajúcu tenistku.

15-0
    Sasnovičová musela cez druhý servis, po ňom však prišiel priamy bod.

0:1
    Po druhom servise prišiel priamy bod, Anna Karolína Schmiedlová zvládla svoje prvé podanie v zápase a ujíma sa vedenia 1:0!

30-40
    Aleksandra Sasnovičová sa teraz môže hnevať sama na seba, od siete spravila ľahkú chybu a je tu gembal pre Kaju.

30-30
    Bieloruska si počkala na sieti a skráteným úderom vyrovnala na 30:30. Uvidíme, čo bude nasledovať ďalej.

15-30
    Sasnovičová zakončila dlhšiu výmenu forhendom do autu.

15-15
    Slovenská tenistka na return súperky reaguje úderom do autu, po 15 na oboch stranách.

0-15
    Anna Karolína Schmiedlová vstupuje do tohto stretnutia priamym bodom.

0:0

Ako prvá začne na servise slovenská tenistka Anna Karolína Schmiedlová.

Obe tenistky sú už prítomné na kurte a venujú sa svojej rozcvičke. Po nej sa už toto stretnutie môže naplno rozbehnúť, prajem príjemný športový zážitok!

Prajem príjemné športové popoludnie všetkým fanúšikom tenisu. Dnes sú na programe osemfinálové stretnutia na ženskom tenisovom turnaji v Istanbule, Anna Karolína Schmiedlová sa vo svojom druhom vystúpení postaví proti bieloruskej tenistke Sasnovičovej. Očakáva sa vyrovnané stretnutie a verme, že to bude so šťastným koncom pre našu reprezentantku.

Vítam všetkých priaznivcov tenisu pri sledovaní tohto online textového prenosu. V ňom sa spoločne zameriame na stretnutie, v ktorom proti sebe nastúpia Aleksandra Sasnovičová a Anna Karolína Schmiedlová. Predbežný začiatok je naplánovaný na 13:30.

V týchto dňoch prebieha ženské tenisové podujatie v Istanbule, jedná sa o turnaj kategórie WTA. Slovensko má v dvojhre už len jedného zástupcu, Viktória Kužmová neprešla prvým kolom. Ďalej sa však dostala Anna Karolína Schmiedlová, na ktorú čaká veľmi náročná prekážka.

Aleksandra Sasnovičová:
    26-ročná tenistka z Bieloruska sa momentálne v rebríčku WTA nachádza na 106. mieste. Výborne sa jej darilo na US Open, kde to dotiahla až do tretieho zápasu, v druhom kole dokonca vyradila českú tenistku Vondrušovú. V dobrej forme tak priša do Istanbulu a má amície dostať sa čo najďalej.

Anna Karolína Schmiedlová:
    Našej 25-ročnej tenistke v rebríčku WTA patrí momentálne 182. miesto. Kaja však v poslednom období po dlhej pauze disponuje dobrou formou, v Prahe to dotiahla až do štvrťfinále a predtým vyhrala exibíciu v Žiline. V prvom zápase na tomto podujatí vyradila slovenskú tenistku Juvanovú a to aj napriek tomu, že súperka bola favoritkou.

Ani v tomto zápase nebude slovenská tenistka favoritkou, určite však budeme veriť, že znova prekvapí. Sledujte náš online prenos!

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 13:30.