Lotyšsko – Srbsko | 2:2 (kon.) | | | Bosna – Wales | 1:0 (kon.) | | | Rusko – Bulharsko | 2:0 (kon.) |
Estónsko – Poľsko | 0:6 (kon.) | | | Bielorusko – Holandsko | 0:7 (kon.) | | | Cyprus – Portugalsko | 0:4 (kon.) |
Nórsko – Gibraltar | 6:0 (kon.) | | | Fínsko – Rumunsko | 1:3 (kon.) | | | Dánsko – Ukrajina | 1:1 (kon.) |
Malta – Sev. Írsko | 0:2 (kon.) | | | Island – Švédsko | 1:0 (kon.) | | | Rakúsko – Albánsko | 1:5 (kon.) |
Švajčiarsko – Slovensko | 4:1 (kon.) | | | Gruzínsko – Francúzsko | 0:2 (kon.) | | | Kosovo – Anglicko | 0:6 (kon.) |
Turecko – Andorra | 1:0 (kon.) |
Liberec – Hr. Králové | 3:2 (kon.) | | | Jablonec – Varnsdorf | 3:1 (kon.) | | | Příbram – Vyšehrad | 1:2 (kon.) |
Opava – Prostějov | 0:2 (kon.) | | | Chrudim – Žižkov | 1:2 (kon.) | | | Blansko – Třinec | 0:1 (kon.) |
Taliansko – Bosna | 1:1 (kon.) | | | Holandsko – Poľsko | 1:0 (kon.) |
Rumunsko – Sev. Írsko | 1:1 (kon.) | | | Nórsko – Rakúsko | 1:2 (kon.) | | | Škótsko – Izrael | 1:1 (kon.) |
Slovensko – Česko | 1:3 (kon.) |
Litva – Kazachstan | 0:2 (kon.) | | | Bielorusko – Albánsko | 0:2 (kon.) |
koniec
Malta
0:2
(0:0)
Severné Írsko
56
|
Poté, co se faulovaný fotbalista postavil na nohy, se arbitr Ocenáš ještě vrátil k předešlému zákroku Shawa, který ocenil žlutým kartónkem.
|
|
35
|
Máme tu první žlutou kartu. Jejím držitelem se stal Caolan Boyd-Munce, levé křídlo zatáhlo za dres Beermana, čímž zamezilo rychlému brejku.
|
Góly:
57. Larkin, 67. Parkhouse
Rozhodca: M. Ocenáš (SVK)
Diváci:
Karty: 56. Shaw (MAL) – 35. Boyd-Munce (NIR)
Nepremenená penalta: 45+1. Parkhouse (NIR), brankár Aquilina zneškodnil
Malta:
Aquilina – Camilleri, Pulis, Shaw, Satariano – Attard, Zerafa – Friggieri, Grech, Beerman – Portelli.
Náhradníci: Formosa – Busuttil, Debono, Ellul, Frendo, Spiteri, Xuereb, Co. Zammit, Ca. Zammit.
Tréner:
Severné Írsko: Hazard – Marron, Toal, Larkin, Amos – McCann, McCalmont, Galbraith – Kerr, Parkhouse, Boyd-Munce.
Náhradníci: Balmer, Bonis, Donnelly, Dunwoody, Gallagher, Gartside, McClean, O‘Neill, Scott.
Tréner:
Náhradníci: Formosa – Busuttil, Debono, Ellul, Frendo, Spiteri, Xuereb, Co. Zammit, Ca. Zammit.
Tréner:
Severné Írsko: Hazard – Marron, Toal, Larkin, Amos – McCann, McCalmont, Galbraith – Kerr, Parkhouse, Boyd-Munce.
Náhradníci: Balmer, Bonis, Donnelly, Dunwoody, Gallagher, Gartside, McClean, O‘Neill, Scott.
Tréner:
Rozhodca: M. Ocenáš (SVK)
Diváci:
Milan Huppert