Levice – SR 18 | 0:2 (kon.) | | | Litvínov – Jihlava | 1:3 (kon.) | | | Trnava – Vlci Žilina | 5:3 (kon.) |
Zlín – Kometa Brno | 1:5 (kon.) | | | Detva – Lipt. Mikuláš | 3:2 (kon.) | | | Zvolen – Košice | 3:0 (kon.) |
Topoľčany – Nové Zámky | 6:4 (kon.) | | | Vsetín – Prostějov | 4:3 (kon.) | | | Přerov – Šumperk | 2:6 (kon.) |
Vienna – Bratislava Capitals | 2:3 (kon.) | | | Sokolov – K. Vary | 5:4 (2:1 po s.n.) | | | Havířov – Jastrzebie | 3:2 (2:1 po s.n.) |
Opava – Val. Meziříčí | 2:5 (kon.) |
Čeljabinsk – Jekaterinburg | 1:3 (kon.) | | | Riga – Barys | 2:3 (kon.) | | | Dinamo Minsk – Helsinki | 5:0 (kont.) |
Čerepovec – Chabarovsk | 6:4 (kon.) | | | Jaroslavľ – S.Moskva | 7:2 (kon.) | | | Novgorod – Ufa | 2:3 (kon.) |
Omsk – Novosibirsk | 1:0 (kon.) |
Slovensko U20 – HC Slovan | 1:6 (kon.) | | | Poprad – Michalovce | 4:2 (kon.) |
Dallas – Colorado | 1:4 (kon.) |
po s.n. (2:1)
HC Baník Sokolov
5:4
(0:1, 0:1, 4:2 -)
HC Energie Karlovy Vary
59:55
|
Adam Rulík (SOK) si odpyká dvouminutový trest za podrážení.
|
|
47:47
|
Matěj Zabloudil (KVA) míří na dvě minuty na trestnou lavici za podrážení.
|
|
44:44
|
Patrik Kadeřávek (SOK) se provinil podrážením, odpyká si tak dvouminutový trest.
|
|
39:10
|
Martin Osmík (SOK) si odjíždí na trestnou lavici odsedět dvě minuty za krosček.
|
|
35:19
|
Petr Přindiš (SOK) si odpyká dvouminutový trest za nedovolené bránění..
|
|
32:36
|
Tomáš Mikúš (KVA) se provinil sekáním, a tak míří na dvě minuty na trestnou lavici.
|
|
27:41
|
Václav Skuhravý (KVA) míří na trestnou lavici na dvě minuty za hru vysokou holí.
|
|
23:05
|
Lukáš Adámek (KVA) si odpyká dvouminutový trest za sekání.
|
|
20:01
|
Martin Rohan (KVA) se znovu provinil sekáním, odpyká si tak již druhý dvouminutový trest.
|
|
14:18
|
Martin Rohan (KVA) míří na trestnou lavici na dvě minuty za sekání.
|
Góly a asistencie:
46. Šik (Osmík), 51. Kverka (Rulík), 52. Klejna (Kadeřávek), 56. Kverka (Vracovský), rozh. náj. Pohl – 19. Redlich (Hladonik), 24. Vondráček (Skuhravý), 54. Mikúš, 60. Skuhravý
Rozhodca: Kostourek, Grech – Juránek, Baxa
Diváci:
Nepremenená penalta:
Samostatné nájazdy:
1. séria:
1:0 Šik (SOK)
1:0 Skuhravý (KVA)
2. séria:
2:0 Pohl (SOK)
2:0 Pulpán (KVA)
3. séria:
2:0 Kadlec (SOK)
2:0 Mikúš (KVA)
4. séria:
2:0 Kadeřávek (SOK)
2:1 Beránek (KVA)
5. séria:
2:1 Vracovský (SOK)
2:1 Vondráček (KVA)
HC Baník Sokolov:
Cichoň (Pitoňák) – Pohl, Zeman – Klejna, Kadeřávek – Přindiš, Klodner – Tureček – Vracovský, Kverka, Kadlec – Osmík, Vrána, Tůma – Švec, Tomáš Rohan "C", Šik – Rulík, Kropáček, Petrov
Náhradníci:
Tréner:
HC Energie Karlovy Vary: Hamrla (Horák) – Pulpán, Benda – Martin Rohan, Plutnar – Mikyska, Weinhold – Redlich, Skuhravý "C", Vondráček – Hladonik, Mikúš, Beránek – Vildumetz, Zabloudil, Adámek – Novotný, Rozhon
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
HC Energie Karlovy Vary: Hamrla (Horák) – Pulpán, Benda – Martin Rohan, Plutnar – Mikyska, Weinhold – Redlich, Skuhravý "C", Vondráček – Hladonik, Mikúš, Beránek – Vildumetz, Zabloudil, Adámek – Novotný, Rozhon
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Kostourek, Grech – Juránek, Baxa
Diváci:
Jakub Mahr