AS Trenčín
1:2 (1:1)
ŠK Slovan Bratislava
Pondelok 31.08.2020, 19:00 • Štadión MŠK Žilina, Žilina • Niké liga • 5. kolo

Nuž, v Žiline to bol dnes napínavý zápas do posledných sekúnd. AS Trenčín však napokon podľahol Slovanu Bratislava 1:2, hoci v polčase bol stav 1:1. Odo mňa je to pre dnešný deň všetko, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok predsviatočného večera. Dočítania priatelia. (20:53:54)

90+6

90+5
    Azango sa presadil cez Medveděva, ale Greif nemusel zasahovať.

90+5
    Po centri domácich ešte Myenty Abena odvrátil loptu pred Kapuadim.

90+4
    Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Ibrahim Rabiu, prichádza Alen Ožbolt.

90+4
    Po rohovom kope Trenčína zmätky pred Greifom, brankár Slovana ale nemusel napokon zasahovať.

90+3
    Achraf El Mahdioui skúsil strelu z veľkej diaľky, pozorný Greif loptu vyškriabal na rohový kop!

90+3
    Faul Petráka v strede poľa, dopredu pôjdu znovu hráči Trenčína.

90+2
    Center do šestnástky Slovana, loptu pohodlne stiahol do svojej náruče Dominik Greif.

90+1
    Hra sa nám prelieva zo strany na stranu, zvyšné minúty budú mimoriadne napínavé.

90
    V druhom polčase bude hlavný rozhodca nadstavovať minimálne 5 minút.

89
    Emócie na strane Trenčína sú stále mimoriadne silné, rozhodnutie hlavného rozhodcu je však zjavne nemenné.

88
    Azango sa na ľavej strany zbavil obrancu, posielal výborný center na Bukariho, ktorý po kontakte s Hentym končí na trávniku. Pokutový kop sa nepíska a Trenčania sa veľmi hnevajú!

87
    Trenčania sa zo všetkých síl snažia o vyrovnanie a obrana Slovana má plné ruky a nohy práce.

86
    El Mahdioui posielal do šestnástky Slovana dlhý center, pre jeho spoluhráčov bol však až pridlhý a lopta napokon končí za čiarou.

85
    Domáci Trenčania majú výhodu priameho kopu z ľavej strany.

84
    Rýchla akcia Trenčína, do strely sa oprel Ante Roguljić z pravej strany. Skvelým zákrokom mu radosť z vyrovnania pokazil Dominik Greif!

83
    Henty v súboji s Ligeonom. Loptu získava Slovan a Greif ju vykopáva ďaleko od svojej bránky.

Dávid Švec

Góly: 22. Medveděv (vla.) – 45. De Marco (Strelec), 72. De Marco (Daniel)

Karty:   43. Yem (TRE), 80. Kapuadi (TRE) – 61. Rabiu (SBA), 81. Medveděv (SBA)

AS Trenčín: Bergsen – Yem (51. Ligeon), Šulek, Kapuadi, Pirinen – Corryn (75. Zubairu), El Mahdioui, Roguljić (C) – Bukari, Čataković (69. Kadák), Ghali (74. Azango).
    Náhradníci: Šemrinec – Zubairu, Azango, Kadák, Ligeon, Križan, Depetris.

ŠK Slovan Bratislava: Greif – Medveděv, Abena, Božikov (C), De Marco – Rabiu (90+4. Ožbolt), Strelec (69. Henty), de Kamps – Čavrić (69. Daniel), Medved, Ratão (75. Petrák).
    Náhradníci: Šulla – Henty, Petrák, Lovat, Ožbolt, Daniel, Bajrić.

Rozhodca: Kráľovič – Bednár, Jekkel