Žilina – Michalovce | 6:2 (kon.) | | | Ružomberok – Pohronie | 0:0 (kon.) | | | Zlaté Moravce – Dunajská Streda | 1:2 (kon.) |
Žilina B – Dubnica | 2:2 (kon.) |
Brno – Bohemians | 0:0 (kon.) | | | Liberec – Plzeň | 4:1 (kon.) | | | Pardubice – Teplice | 2:1 (kon.) |
Sparta Praha – Sigma Olomouc | 3:0 (kon.) |
Wolfsburg – Lyon | 1:3 (kon.) |
Remeš – Lille | 0:1 (kon.) | | | Angers – Bordeaux | 0:2 (kon.) | | | Metz – Monaco | 0:1 (kon.) |
Nantes – Nîmes | 2:1 (kon.) | | | Saint-Étienne – Lorient | 2:0 (kon.) | | | Brest – Marseille | 2:3 (kon.) |
Žižkov – Vyšehrad | 3:0 (kon.) | | | Varnsdorf – Třinec | 1:0 (kon.) | | | Vlašim – Ústí n. L. | 5:2 (kon.) |
Jihlava – Hr. Králové | 3:4 (kon.) |
Gliwice – Pogoń | 0:1 (kon.) | | | Podbeskidzie – Kraków | 2:2 (kon.) | | | Lech Poznań – Wisła Pł. | 2:2 (kon.) |
Bánová – Oravské Veselé | 0:1 (kon.) |
koniec
KKS Lech Poznań
2:2
(0:1)
Wisła Płock
76
|
Striedanie v tíme KKS Lech Poznań: z ihriska odchádza Tymoteusz Puchacz, prichádza Djordje Crnomarković.
|
|
75
|
Striedanie v tíme KKS Lech Poznań: z ihriska odchádza Thomas Rogne, prichádza Alan Czerwiński.
|
|
66
|
Striedanie v tíme Wisła Płock: z ihriska odchádza Dawid Kocyła, prichádza Torgil Gjertsen.
|
|
65
|
Striedanie v tíme Wisła Płock: z ihriska odchádza Cillian Sheridan, prichádza Patryk Tuszyński.
|
|
54
|
Striedanie v tíme KKS Lech Poznań: z ihriska odchádza Michał Skóraś, prichádza Jakub Kamiński.
|
Góly:
57. Ishak, 68. Kamiński – 16. Szwoch (pen.), 88. Tuszyński (pen.)
Rozhodca:
Diváci:
Karty: 45+2. Szwoch (PLO), 55. Michalski (PLO), 90+3. Uryga (PLO)
Nepremenená penalta:
KKS Lech Poznań:
Bednarek – Puchacz (76. Crnomarković), Rogne (75. Czerwiński), Šatka, Gumny – Tiba, Moder, Skóraś (54. Kamiński), Ramirez – Jóźwiak, Ishak.
Náhradníci: Malenica – Crnomarković, Muhar, Marchwiński, Dejewski, Szymczak, Kamiński, Czerwiński.
Tréner:
Wisła Płock: Kamiński – Zbozień, Rzeźniczak, Michalski, Uryga – Garcia, Lesniak, Rasak, Kocyła (66. Gjertsen) – Szwoch, Sheridan (65. Tuszyński).
Náhradníci: Wrąbel – Tuszyński, Merebaszwili, Adamczyk, Gjertsen, Żuk, Pawlak, Szumilas.
Tréner:
Náhradníci: Malenica – Crnomarković, Muhar, Marchwiński, Dejewski, Szymczak, Kamiński, Czerwiński.
Tréner:
Wisła Płock: Kamiński – Zbozień, Rzeźniczak, Michalski, Uryga – Garcia, Lesniak, Rasak, Kocyła (66. Gjertsen) – Szwoch, Sheridan (65. Tuszyński).
Náhradníci: Wrąbel – Tuszyński, Merebaszwili, Adamczyk, Gjertsen, Żuk, Pawlak, Szumilas.
Tréner:
Rozhodca:
Diváci: