6 6
Norbert Gombos
0
3 4
Nedeľa 23.08.2020, 19:12 • Kurt č. 12, Flushing Meadows, New York (USA) • ATP Cincinnati - Cincinnati Open (tvrdý povrch) • 1. kolo

6:4
    GEM, SET, ZÁPAS Marton Fucsovics! Do tretice všetko dobre, maďarský tenista sa presunul na sieť a poslal loptičku do otvoreného priestoru. Norbert Gombos tak získava v druhom sete o jeden gem viac a potrápil ešte hlavne v závere svojho súpera.

A-40
    Priamy bod, Marton Fucsovics získava tretí mečbal!

40-A
    No pozor! Norbert Gombos zahral presný return a získava brejkbal na udržanie sa v tomto zápase!

A-40
    Druhý mečbal pre maďarského tenistu!

40-30
    Marton Fucsovics si pomohol servisom a získava mečbal!

5:4
    Na druhý pokus je už Norbert Gombos úspešný, zvládol toto svoje podanie a znižuje stav v druhom sete na 4:5! Marton Fucsovics má k dispozícii servis na víťazstvo v tomto zápase.

5:3
    Čistou hrou sa Marton Fucsovics ujíma vedenia 5:3 v druhom sete! Norbert Gombos tak musí podávať na udržanie sa v tomto zápase.

4:3
    Na tretí pokus je už Norbert Gombos úspešný, udržal si tento servis a znižuje stav v druhom sete na 3:4 z jeho pohľadu!

4:2
    Marton Fucsovics ukončil tento gem priamym bodom, úspešne v ňom potvrdil brejk a tak ide v druhom sete do vedenia 4:2! Norbert Gombos je tak už v zložitej situácii.

3:2
    Na druhý pokus bol už Marton Fucsovics úspešný a tak berie tento servis nášho tenistu, čím sa ujíma vedenia 3:2 v druhom sete!

A-40
    Presný forhend na čiaru od Fucsovicsa, maďarský tenista má k dispozícii druhý brejkbal!

A-40
    Dlhý úder slovenského tenistu putoval do autu, Fucsovics získava brejkbal!

2:2
    Na druhý pokus bol už Marton Fucsovics úspešný a tak vyrovnáva stav v druhom sete na 2.2!

1:2
    Priamy bod po druhom servise, Norbert Gombos tak zvládol potvrdiť brejk a ujíma sa vedenia 2:1 v druhom sete! To je veľmi dôležitý moment pre nášho tenistu, ktorý mu snáď pomôže do ďalšieho vývoja.

1:1
    Do tretice všetko dobre a na svete je ribrejk! Norbert Gombos úspešne zakončil dlhý výmenu a vyrovnáva stav v druhom sete na 1:1! Slovenský tenista teraz potrebuje brejk potvrdiť.

40-A
    Tretí brejkbal pre Norberta Gombosa!

40-A
    Krásna hra na sieti, víťazom tejto výmeny sa stáva Gombos a získava tak druhý brejkbal!

40-A
    Fantastický tenis v podaní Nora Gombosa, slovenský tenista získava svoj prvý brejkbal v tomto zápase!

1:0
    Nuž, situácia sa zopakovala a tak Norbert Gombos stráca svoje prvé podanie v druhom sete, Marton Fucsovics sa ujíma vedenia 1:0!

A-40
    Brejkbal pre maďarského tenistu, Gombosov nízky úder sa cez pásku na druhú stranu nedostal!

6:3
    Marton Fucsovics je už na druhý pokus úspešný, dlhšiu výmenu zakončil Gombos úderom do pásky a prehráva tak prvý set pomerom 3:6!

40-0
    Priamy bod a maďarský tenista získava tri setbaly!

5:3
    Krásna výmena na úvod tohto gemu, Norbert Gombos ju zakončil víťazným úderom po čiare a znižuje tak na 3:5 v prvom sete! Marton Fucsovics však má k dispozícii servis na víťazstvo v úvodnej sade zápasu.

5:2
    Nízky úder slovenského tenistu zastavila páska! Marton Fucsovics vyhráva v prvom sete 5:2 a tak Norbert Gombos bude podávať na udržanie sa v úvodnej sade zápase!

4:2
    Norbert Gombos čistou hrou znižuje na 2:4 zo svojho pohľadu v prvom sete!

4:1
    Na druhý pokus bol už maďarský tenista úspešný, zahral presný úder na čiaru a ujíma sa vedenia 4:1 v prvom sete!

3:1
    Norbert Gombos je hneď na prvý pokus úspešný a získava po dobrom servise svoj prvý gem v tomto zápase, ktorým znižuje stav prvého setu na 1:3 zo svojho pohľadu!

3:0
    Na druhý pokus už bol Fucsovics úspešný, potvrdil tak brejk a ujíma sa vedenia 3:0! Norbert Gombos tak má v prvom sete veľmi náročnú úlohu, potrebuje si teraz udržať servis.

2:0
    Maďarský tenista získava hneď prvý Gombosov servis, od siete hral úspešne Fucsovics a ujíma sa tak vedenia 2:0 v prvom sete! Veľmi zlý začiatok Norberta Gombosa.

40-15
    Norbert Gombos nezvládol druhý servis a tak Fucsovics získava dva brejkbaly!

1:0
    Hneď ten prvý pokus Fucsovics využíva, keď výmenu ukončil víťazným úderom a ujíma sa vedenia 1:0 v prvom sete!