Lyon – Bayern 0:3 (kon.)
Olympique Lyon
0:3 (0:2)
Bayern Mníchov
Streda 19.08.2020, 21:00 • Estádio José Alvalade, Lisabon • Liga majstrov • Semifinále

Olympique Lyon napokon nedokázal vyradiť aj tretieho veľkého favorita na zisk trofeje, ale určite si zaslúži francúzsky celok veľkú pochvalu, že to dotiahol až do semifinále. V tomto zápase však nestačil na favorizovaný Bayern a aj napriek dvom veľkým šanciam Lyon v tomto zápase neskóroval.

Ďakujem vám za vašu pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok neskorého večera a rovnako aj dobrú noc! (22:53:41)

Bayern Mníchov postupuje do finále Ligy majstrov a tam sa stretne s PSG!

90+3

90+2
    Nemecký celok ešte operuje v tesnej blízkosti súperovej brány, Lyon sa tak aj v závere strenutia musí brániť.

90+1
    O osude celého zápasu je už rozhodnuté, ale Bayern Mníchov je ešte pri chuti.

90
    Rovnakého názoru je aj hlavný rozhodca, ktorý nadstavuje v druhom polčase 3 minúty!

89
    Čoskoro sa naplní riadny hrací čas tohto stretnutia. Nevidím dôvod, aby sa nadstavovalo príliž veľa minút.
    88. Robert Lewandowski (BAY) - 0:3

88
    Bayern dal gól! Gól strelil
    Je rozhodnuté, Bayern Mníchov postupuje do finále Ligy majstrov! Kimmich zahrával spomínaný priamy kop, na zadnej tyči našiel svojim centrom ROBERTA LEWANDOWSKEHO a ten si na loptu vyskočil najvyššie a hlavčikou ju poslal do siete – 0:3!

87
    Z nádejnej pozície zahrával priamy kop Alaba, ale jeho pokus končí na dobre postavenom múre. Bayern pokračoval potom v kombinácii a získava ešte ďalší priamy kop, ktorý môžme označiť ako skrátený rohový.

86
    Žltú kartu dostáva Thiago Mendes (Olympique Lyon).

85
    Bayern Mnichov pokračuje vo svojej aktivite aj v závere druhého polčasu. Pomaly sa zdá byť už o osude tohto stretnutia rozhodnuté.

84
    Houssem Aouar sa dostal po presnej prihrávke k lopte, jeho zakončenie spoza pokutového územia nenarobilo Neuerovi žiadne problémy.

83
    Center od Müllera len doputoval k brankárovi Lopesovi, ten rýchlo rozohráva loptu na svojich spoluhráčov v poli.

82
    Striedanie v tíme Bayern Mníchov: z ihriska odchádza Leon Goretzka, prichádza Benjamin Pavard.
    Striedanie v tíme Bayern Mníchov: z ihriska odchádza Thiago Alcântara, prichádza Corentin Tolisso.

81
    Bayern sa radoval z tretieho gólu, ale bolo to prečasné! VAR potvrdil ofsajd Coutinha, ktorý sa dostal k lopte pred Lopesom, ale jeho zakončenie platiť nemôže.
    80. Philippe Coutinho (BAY)

80
    Desať minút zostáva do konca druhého polčasu, ale niečo sa ešte bude určite nadstavovať. Bayern Mníchov už tak delí naozaj málo od finálovej účasti v Lige majstrov.

79
    Na druhej strane sa do lopty poriadne oprel Coutinho a jeho tečovaný pokus tesne míňa priestor Lopesovej brány! Bayern ešte zahrával rohový kop, ale ten Lyon zvládol ubrániť.