Arizona – Colorado 1:7 (kon.) | Carolina – Boston 3:4 (kon.) | Vancouver – St. Louis 1:3 (kon.)
Montreal – Philadelphia 0:2 (kon.) | Dallas – Calgary 2:1 (kon.)
Montreal Canadiens
0:2 (0:1, 0:1, 0:0) Stav série: 1:3
Philadelphia Flyers
Utorok 18.08.2020, 21:10 • Scotiabank Arena, Toronto, ON • Play-off NHL • Štvrťfinále V. konferencie

Posledná tretia tretina nám už žiadny presný zásah neponúkla a tak Philadelphia Flyers vyhráva 2:0, ujíma sa v sérii vedenia 3:1 a má tak k dispozícii mečbal! Brankár Hart udržal aj v druhom zápase po sebe čisté konto a o necelých 24 hodín bude mať Philadelphia Flyers šancu rozhodnúť túto sériu.

Ďakujem za pozornosť, prajem dobrú noc! (23:34:02)

59:21
    Voráček skúšal dostať puk do prázdnej bránky, čo sa mu nepodarilo.

59:06
    Montreal kombinuje v šestici pred bránkou Harta, ale nedarí sa mu v streleckých pokusoch.

58:50
    Price je už na striedačke, Montreal skúša hru bez brankára!

58:23
    Už sme v samom závere tretej tretiny, Flyers drží svoje dvojgólové vedenie a smeruje za tretím víťazstvom v sérii.

58:01
    Montreal Canadiens hrá v plnom počte.

57:43
    Pre Flyers je podstatné, aby držalo puk na svojich hokejkách, pretože sa blíži záver poslednej tretej tretiny.

57:01
    Polovica z presilovky Flyers je preč, výrazne sa hokejisti v bielych dresoch v útoku nepresadili, určite im to však nevadí.

56:11
    Philadelphia získala presilovku a to môže byť zlomový moment tohto stretnutia.

56:01
    Nasleduje reklamná prestávka.

56:01
    Vylúčenie v tíme Montreal Canadiens (Ben Chiarot – 2 min., zdržiavanie hry / vystrelenie alebo vyhodenie puku).

55:47
    Zakázané uvoľnenie Montrealu. Philadelphia tak získava buly v pásme súpera, čo Fylers jednoznačne vyhovuje.

55:18
    Philadelphia Flyers hrá v plnom počte.

54:58
    Hart kryje pokus od Suzukiho a puk schoval vo svojej lapačke. Hra je prerušená, Montreal získava buly v útočnom pásme.

54:37
    Montreal sa veľmi ťažko vracia späť do útočného pásma.

53:46
    Domi nahadzoval puk na bránku súpera, ale Hart včas zasiahol a následne sa hokejisti Flyers oslobodzujú.

53:28
    Montreal rozbieha svoju presilovku, musí ju jednoznačne využiť na strelenie kontaktného gólu.

Miroslav Revaj

Góly a asistencie: 7. M. Raffl (Couturier, Voráček), 38. P. Myers (Konecny, K. Hayes)

Montreal Canadiens: Price (Ch. Lindgren) – Chiarot, S. Weber (C), Kulak, Petry, Ouellet, Mete – Tatar, Danault, Gallagher (A) – Domi, Suzuki, Drouin – Lehkonen, Kotkaniemi, Byron (A) – Belzile, Evans, Armia.
    Philadelphia Flyers: Hart (Elliott) – Provorov, Niskanen, Sanheim, P. Myers, Hägg, Braun – Giroux (C), Couturier (A), Voráček – Laughton, K. Hayes (A), Konecny – M. Raffl, N. Thompson, Pitlick – Farabee, D. Grant, Bunnaman.

Rozhodca: McCauley, L'Ecuyer – Pancich, Amell