Bohemians – Jablonec 0:0 (kon.) | Hr. Králové – Chlumec n/C 3:0 (kon.) | Třinec – Opava 1:1 (kon.)
Dukla Praha – Teplice 4:5 (kon.) | Karviná – Líšeň 3:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Liberec 2:2 (kon.)
Č. Budějovice – Táborsko 4:0 (kon.) | Jihlava – Brno 1:2 (kon.) | Ústí n. L. – Dukla Praha 1:0 (kon.)
Bohemians – Žižkov 2:0 (kon.) | Zlín – Prostějov 1:2 (kon.) | Honvéd Budapešť – Ostrava 1:2 (kon.)
Pardubice – Sigma Olomouc 1:1 (kon.) | Maribor – Slovácko 2:1 (kon.) | Slavia – Fehérvár 3:1 (kon.)
SK Slavia Praha
3:1 (0:1)
FC Fehérvár
cz Sobota 08.08.2020, 17:45Prípravný zápas

78
    Žlutou kartu viděl i David Hovorka, který zastavoval akci hostů po narážečce na jeden dotek.

75
    Ladislav Takács měl na hlavě velkou příležitost. Vysoký stoper si našel centr spoluhráče z levé strany a hlavou jej jemně posunul směrem na bránu. Horní tyč hostující svatyně ale o pár čísel přestřelil.
    63. Lukáš MASOPUST - 3:1

63
    Slavia právě vstřelila branku!
    Během patnácti minut střílí český mistr už třetí gól. Lukáš Provod uvolnil LUKÁŠE MASOPUSTA, jenž pálil z velké dálky. Střelou po zemi to trefil dokonale, neboť jeho rána zamířila přesně k zadní tyči. 3:1.
    58. Petar MUSA - 2:1

58
    PETAR MUSA nebyl na hřišti ani jednu minutu a už dává druhou branku svého celku. Chorvatský útočník vybojoval míč na útočné polovině a rázem rychle pádil vpřed. Na hranici šestnáctky tvrdou střelou poslal Slavii poprvé v dnešním duelu do vedení. 2:1.
    48. Nicolae STANCIU - 1:1

48
    Slavia vyrovnává skóre hned ve třetí minutě druhé půle. Na nacvičený signál Ševčíka při rohovém kopu si naběhl NICOLAE STANCIU, který parádní ranou z voleje k zadní tyči vyrovnal průběžný stav. Kovacsik byl bez šance. 1:1.

44
    Lukáš Provod byl dostoupen Negem, který mu lehce přišlápl nohu. Právě hostující záložník vidí další žlutou kartu, kterými se tedy rozhodně nešetří.
    40. Kolářův zákrok proti střele Zavzivadzeho

40
    Ondřej Kolář musel vytasit důležitý zákrok. Nohou dokázal vykopnout střelu, která po zemi mířila k zadní tyči. MOL si tak vytvořil další zajímavou možnost.

38
    Nicolae Stanciu už neměl šanci zastihnout rozběhnutého soupeře, a tak po něm sáhl rukou. Rumunský záložník si od hlavního rozhodčího vysloužil žlutou kartu.

22
    Provod získal míč těsně před vápnem MOLu, jenže kličku nezvládl. Hosté se dostali k míči a chtěli přejít do rychlého protiútoku. Faulu se však dopustil domácí Tomáš Holeš, jenž viděl první žlutou kartu zápasu.

13
    Stanislav Tecl si nebezpečně nabíhal za obranu. Těsně před brankářem Kovacsikem ale neuspěl, neboť gólman hostujícího celku jej pohotovým reflexem a výběhem vychytal.
    9. Budu ZIVZIVADZE - 0:1

9
    Vidi právě vstřelil branku!
    K puntíku se postavil BUDU ZIVZIVADZE. Útočník MOLu vystřelil k levé tyči do horních pater brány. Ondřej Kolář sice směr vystihl, ale na balón nedosáhl. 0:1.

6
    Jan Bořil fauloval v pokutovém území. Fehérvár bude hned v sedmé minutě kopat penaltu.