Montreal – Pittsburgh 2:0 (kon.) | Chicago – Edmonton 3:2 (kon.) | Columbus – Toronto 3:4 (po pr.)
Minnesota – Vancouver 4:5 (po pr.) | Colorado – Vegas 3:4 (po pr.)
Chicago Blackhawks
3:2 (2:1, 0:1, 1:0) Stav série: 3:1
Edmonton Oilers
cz Sobota 08.08.2020, 01:01 • Rogers Place, Edmonton • Play-off NHL • Predkolo

58:03
    Je tomu tak! Dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě a Chicago bude hrát přesilovku. V početní výhodě už může klidně dohrát utkání.

44:26
    Oilers hrají o přežití a snaží se o vstřelení vedoucího gólu. Ze svého náporu nyní vytěžili přesilovku za krosček Drakea Caggiuly.

39:49
    Dominik Kubalík sekl Archibalda a posílá Chicago do čtyř.

24:48
    Darnell Nurse připravil svůj tým o značnou část přesilovky! Dostává dvě minuty za nedovolené bránění. Hrát se bude ve čtyřech na obou stranách.

22:32
    Alex DeBrincat najel zezadu do obránce Edmontonu Ethana Beara a poslal ho proti hrazení! DeBrincat dostává pětiminutový trest za vražení, Bear odchází do útrob arény, kde absolvuje lékařskou prohlídku. Velká šance pro Oilers na překlopení vývoje utkání na jejich stranu.

20:00
    Matthew Highmore byl s koncem třetiny vyloučen za vysokou hůl. Druhou část zápasu tak začne Edmonton v početní výhodě.

15:54
    Po reklamní přestávce uvidíme přesilovku Blackhawks. Za držení Toewse je vyloučen obránce Oilers Darnell Nurse.

Martin Augustin

Góly a asistencie: 6. Saad (C. Murphy, J. Toews), 8. Highmore (Keith, Carpenter), 49. D. Kubalík (J. Toews) – 1. J. Archibald (McDavid, Nurse), 23. Nugent-Hopkins (Neal, McDavid)

Chicago Blackhawks: Crawford (M. Subban) – Boqvist, Keith (A), C. Murphy, de Haan, Koekkoek, Määttä – Saad, J. Toews (C), D. Kubalík – P. Kane (A), Dach, DeBrincat – Caggiula, D. Strome, A. Nylander – Carpenter, Kämpf, Highmore.
    Edmonton Oilers: Koskinen (M. Smith) – Bear, Nurse, Klefbom (A), K. Russell, Benning, Jones – J. Archibald, McDavid (C), Nugent-Hopkins (A) – Yamamoto, Draisaitl, Athanasiou – Kassian, Sheahan, Khaira – Chiasson, Haas, Neal.

Rozhodca: Kozari, Pochmara – Racicot, Smith