Doneck – Wolfsburg 3:0 (kon.) | Kodaň – Başakşehir 3:0 (kon.) | Manchester United – Linz 2:1 (kon.)
Inter – Getafe 2:0 (kon.)
Inter Miláno
2:0 (1:0)
Getafe CF
Streda 05.08.2020, 21:00 • Veltins Arena (Gelsenkirchen) • Európska liga • Osemfinále

Aj v druhom polčase padol napokon len jeden gól, o ktorý sa v 83. minúte postaral striedajúci Eriksen a tak Inter Miláno po výhre 2:0 nad Getafe postupuje do štvrťfinále Európskej ligy! Getafe nepodalo zlý výkon, malo aj šance a dokonca za stavu 1:0 kopal španielsky celok pokutový kop, ale Molina ho trestuhodne zahodil.

Milan Škriniar, ktorý dnes do zápasu nezasiahol, sa môže spolu s Interom tešiť z postupu, meno svojho súpera spozná zajtra. Ja vám už ďakujem za pozornosť a prajem dobrú noc! (22:56:31)

90+6

90+5
    Suárez nabiehal do pokutového územia, ale lopta opustila hraciu plochu a bude to odkop od brány Interu.

90+4
    Taliansky celok sa dostáva k lopte, ale smerom dopredu sa pochopiteľne nehrnie. Už len necelé dve minúty zostávajú do konca avizovaného nadstaveného času.

90+3
    Cucurella centroval do pokutového územia Interu, lopta sa napokon dostala len k brankárovi Handanovičovi.

90+2
    Getafe to po zisku lotpy otvára v zadných radoch, ale dnes to španielskemu celku v zakončení nejde.

90+1
    To je ešte dostatok času, ale Getafe potrebuje streliť až dva góly. No uvidíme, čo nám nadstavený čas ešte ponúkne.

90
    V druhom polčase sa nadstavuje 6 minút!

89
    Po centrovanej lopte do pokutového územia Interu bude nasledovať len odkop od Handanovičovej brány.

88
    Striedanie v tíme Getafe CF: z ihriska odchádza Mathias Olivera, prichádza Francisco Portillo.
    Striedanie v tíme Getafe CF: z ihriska odchádza Mauro Arambarri, prichádza Hugo Duro.

87
    Tréner Getafe chystá ešte dvojnásobné striedanie.

86
    Inter drží loptu na svojich kopačkách, brankár Handanovič si opäť robí zálusk na čisté konto. Uvidíme, čo prinesú zvyšné minúty druhého polčasu.

85
    Efektivita dnes teda jednoznačne rozhoduje. Getafe malo šance aj v prvom polčase aj v tom druhom, dokonca španielsky celok zahodil penaltu.

84
    Getafe teda potrebuje streliť dva góly, aby vyrovnalo a vynútilo si tak predĺženie. Už to však podľa vývoja na ihrisku vyzerá, že sa zápas len dohrá.
    83. Christian Eriksen (INM) - 2:0

83
    Inter dal gól!
    Aj o druhý gól v tomto zápase sa postaral taliansky celok a zrejme je tak o osude celého zápasu a postupujúcom do štvrťfinále rozhodnuté! Nový muž na ihrisku CHRISTIAN ERIKSEN sa dostal k lopte a šikovnú akciu Interu zakončil z vnúra pokutového územia tak ako sa má – 2:0!

82
    Striedanie v tíme Inter Miláno: z ihriska odchádza Marcelo Brozović, prichádza Christian Eriksen.

81
    Ángel Rodríguez sa pokúsil zakončiť v pokutovom území akrobatickým spôsobom, ale lopta ide mimo troch žrdí.

80
    Necelých 10 minút zostáva do konca druhého polčasu. Stále je to teda len o jeden gól a pre oba celky to bude ešte ťažký záver druhého dejstva.