Bohemians – Chrudim 4:0 (kon.) | Bischofswerdaer FV 08 – Varnsdorf 1:1 (kon.)
4:0 (3:0)
MFK Chrudim
cz Utorok 04.08.2020, 17:00 • Ďolíček, Praha-Vršovice • Prípravný zápas

89
    Tak "bůra" asi neuvidíme, jak si přáli fanoušci. Samosatný průnik a přihrávku na Ugwua nedokázal domácí hráč zakončit. Jeho lob přeletěl i hostující bránu.
    57. Petr HRONEK - 4:0

57
    Bohemians právě vstřelili branku!
    Chyba obrany Chrudimi znamená další gól domácích. Úplně volný PETR HRONEK zakončuje z vápna k pravé tyči.
    40. David PUŠKÁČ - 3:0

40
    A povzbuzování se domácím povedlo, neboť je završeným hattrickem potěšil nikdo jiný než DAVID PUŠKÁČ. Ten dostal skvělý pas za obranu ne levé straně, obešel si brankáře Mrázka a zakončil do prázdné brány.
    32. David PUŠKÁČ - 2:0

32
    Povedená kombinace domácích, kterou zakončuje u pravé tyče nikým nehlídaný opět DAVID PUŠKÁČ. – 2:0

29
    Bartek teď ze standardky našel Koubka ve vápně, ten míč líznul. Ten se kroutil, ale nakonec skončil mimo bránu.

22
    Kesner to zkusil přímo! Jeho nádherná střela ale levou tyč těsně minula.
    20. David PUŠKÁČ - 1:0

20
    Na druhé straně je už veseleji. Rychlou akci nejdřív nedokázal zakončit Hašek, který z levé strany napálil míč do spojnice levé tyče a břevna, od které se ale míč odrazil k DAVIDOVI PUŠKÁČOVI, který už problém neměl. – 1:0.

8
    Z druhé strany pálil nebezpečně Hašek, jeho střela ale nenašla správný cíl.

8
    Do první vážnější šance se teď dostal Koubek! Ten dostal přihrávku z levé strany na hranici malého vápna u levé tyče. Otočil se s míčem a vypálil nebezpečnou střelu. Mrázek byl ale připraven a na dvakrát zneškodnil.

MCh

Góly: 20. Puškáč, 32. Puškáč, 40. Puškáč, 57. Hronek

Bohemians 1905: I. poločas Le Giang – Schumacher, Bartek, Levin, Koubek, F. Hašek, Pokorný, Puškáč, Vacek, Bederka, Hůlka.
    II. poločas Valeš – Dostál, Köstl, Krch, Vondra – Hronek, Jindříšek, Květ, Vaníček – Keita, Ugwu

MFK Chrudim: I. poločas Mrázek – Dostálek, Kesner, Verner, Drahoš, Řezníček, Rubeš, Breda, Krištof, Mužík, D. Hašek.
    II poločas Mrázek – Hlavsa, Havel, Zukal, D. Hašek – Havlena, Kesner, Verner, Trávníček – Sokol, Breda.