Den 1: Žlutý tým (Spoje) – Červený tým (Sparta) 9:6 (kon.) | Den 1: Bílý tým (Prostějov) – Modrý tým (I.ČLTK) 11:4 (kon.)
koniec udalosti
Den 1: Žlutý tým (Spoje) – Červený tým (Sparta)

9:6

cz Štvrtok 23.07.2020, 10:00 • TJ Spoje Praha • Tenis – Barvy pro budoucnost ČTS by MONETA

To je pro dnešek vše. Děkujeme za pozornost a nezapomeňte nás sledovat i zítra, kdy pro vás opět připravíme kompletní servis ze všech utkání. (17:17:51)

Žlutý tým má slibně nakročeno k prvnímu vítězství v rámci TOP Ligy. Čtvrteční program sice nezahájil ideálně, avšak ve druhé polovině dne zabral a nepříznivý stav obrátil výrazně ve svůj prospěch, Sparta dokázala alespoň v posledním střetnutí zabrat a snížit na rozdíl tří bodů. Domácím Spojům stačí zítra k jistotě vítězství uhrát šest bodů.

Jiří Jeníček (1497.) – Jakub Jupa (-) 6:2, 6:3
    Dominik Langmajer (1825.) – Victor Sklenka (-) 6:2, 4:6, 7:6(7)

17:05
    A to se podařilo. Paulson s Bolardtem pokračovali v nastoleném tempu i ve druhé sadě, v níž soupeře přehráli v poměru stejně jako v úvodním děsjtví 6:2. Snižují tak ztrátu Sparty na rozdíl tří bodů.

16:50
    O zmírnění stavu usilují v posledním zápase čtvrtečního programu Andrew Paulson a Antonín Bolardt. Zástupci Sparty získali první set nad Nejedlým s Nouzou 6:2.

16:45
    Spoje hlásí další vítězství! Matěj Vocel společně s Markem Gengelem předvedli výborný výkon, duo Marek Řeháček, Jakub Nicod proti nim uhrálo jen tři hry.

16:19
    Kompletní výběr žlutého týmu působí jako politý živou vodou. Po nepovedeném začátku dne nedává soupeři ze Sparty žádnou šanci, Matěj Vocel a Marek Gengel deklasovaly v prvním setu Řeháčka s Nicodem 6:1.

16:12
    Mimo kamery se hrála čtyřhra žen. Za domácí tým nastoupily Klára Hájková a Nicole Gadientová, soupeřkami byly Patrície Kubíková s Nelly Kněžkovou. Z vítězství se radovaly tenistky Spojů, jež po získaném prvním setu druhou sadu ztratily, avšak v dramatickém supertiebreaku vyhrály 11:9.

16:06
    Parádní obrat předvedlo smíšené duo Miriam Kolodziejová s Martinem Krumichem. Druhý set ovládly nad Havlíčkovou a Krumichem za necelou půl hodinu 6:2 a následně v supertiebreaku využily lepšího rozpoložení, potřebných deset bodů získaly dříve než soupeř. Sedmý bod pro žluté!

15:48
    Žlutý tým v průběhu čtvrtečního programu prohrával 3:5, nyní vede! Třetí vítězství v řadě přidává pár Anastasia Detiucová,Johana Marková, jež udolaly po setech 6:3 a 6:1 dvojici Aneta Laboutková, Kristýna Lavičková.

15:28
    Dramatická první sada se odehrála v mixu. Miriam Kolodziejová přišla o servis za stavu 5:5, naopak Lucie Havlíčková následně podání udržela, první set patří červenému páru.

15:20
    Anastasia Detiucová s Johanou Markovou přiblížily žlutý tým k průběžnému vedení. Poměrem 6:3 totiž získaly první set nad Laboutkovou a Lavičkovou.

14:35
    V Praze se rozehrálo utkání ženské čtyřhry v níž proti sobě nastoupily Anastasia Detiucová s Johanou Markovou, jejich soupeřkami jsou Aneta laboutková a Kristýna Lavičková. Hraje se rovněž záaps mixu, Jiří Jeníček s Miriam Kolodziejovou soupeří s Martinem Krumichem a Lucií Havlíčkovou.

14:25
    V pražských Spojích už jsou odehrány všechna utkání dvouhry. Stejně jako v Prostějově nyní čekáme na oznámení, kdo proti komu nastoupí do čtyřhry.

14:20
    V Praze je vyrovnáno! Nouza podle očekávání dovedl zápas do vítězného konce, na podání při skóre 5:2 využil druhý mečbol. Pořádně drama nabídlo klání mezi Dominikem Langmajerem a Victorem Sklenkou, které trvalo více jak dvě a půl hodiny. Třetí dějství dospělo do zkrácené hry. V ní měli oba hráči šanci uzavřít utkání na servisu, avšak ani jeden neuspěl. Až za stavu 8:7 dostal druhou příležitost dvacetiletý Langmajer, jenž nezaváhal.

14:03
    Petr Nouza je blízko zdramatizování souboje mezi žlutým a červeným týmem. Nad Andrew Paulsonem vede už 5:1, má tedy výhodu dvou brejků. Nadále pokračuje duel mezi Langmajerem a Sklenkou, první jmenovaný vede 6:5 bez brejku.

13:51
    Kurt č. 4 hlásí konec zápasu, žlutý tým získává třetí bod. Matěj Vocel nejprve nadělil Markovi Řeháčkovi kanára, ale druhý set byl o poznání vyrovnanější. Třiadvacetiletý tenista při skóre 5:4 ukončil střetnutí na příjmu, využil jediný setbol.

13:48
    Přes dvě hodiny se přehouplo utkání mezi Dominikem Langmajerem a Victorem Sklenkou. Oba mají k vítězství stejně daleko, stav ve třetím setu je 4:4.