Parma – Neapol 2:1 (kon.) | Inter – Fiorentina 0:0 (kon.) | Lecce – Brescia 3:1 (kon.)
Sampdoria – CFC Janov 1:2 (kon.) | Spal – AS Rím 1:6 (kon.) | Turín – Hellas Verona 1:1 (kon.)
Sampdoria Janov
1:2 (1:1)
CFC Janov
cz Streda 22.07.2020, 21:45 • Luigi Ferraris (Janov) • Talianska Seria A • 35. kolo

Z mé strany už je to pro tento zápas všechno, přeji dobrou noc. (23:47:41)

Fauly: 13:13

Zápas skonči, Janov CFC je vítězem janovského derby, Sampdorii poráží 2:1. Janov se dostal do vedení jako první, a to ve 22. minutě z penalty, kterou po faulu na Pandeva proměnil Domenico Criscito. Sampdoria vyrovnala už za deset minut, když se trefil po Janktově akci a centru Manolo Gabbiadini. V nastaveném čase se CFC znovu málem dostalo do vedení, ovšem branka Leragera neplatila kvůli ofasjdu. Ve druhé půli se ale Lukas Lerager branky dočkal a zasloužil se o to, že jeho tým vyhrál derby poprvé od roku 2016. Janov navíc udržel svůj náskok na sestupové příčky na čtyřech bodech a do konce sezony zbývají už jen tři kola. Sampdoria spadla na 14. místo, ale záchranu už má jistou.

90+5

90+4
    Ještě jednu nebezpečnou standardní situaci měli k dispozici hráči Sampdorie, ale Ramírezův centr dokázal Perin zpacifikovat.

90+3
    Centr Sampdorie z levé strany byl příliš přetažený a končí autovým vhazováním Janova, který s ním rozhodně nebude spěchat.

90+2
    Už to vypadalo, že půjde Sampdoria do nebezpečného brejku, ale Augello Jankta nenašel.

90+1
    Janov měl k dispozici standardní situaci, kterou rozehrál na krátko a dostal se až do vápna. Zakončit už ale nikdo nedokázal.

90+1
    Nastavují se čtyři minuty.

89
    Perin se znovu vytáhl, tentokrát byl rychle ven z branky a dostal míč do své moci. Brankář CFC bude mít velkou zásluhu na záchraně svého mužstva, pokud se to nakonec opravdu povede.

88
    Janov dokázal uhrát pár sekund na polovině Sampdorie, ale ta už je opět u míče a rozehrává.
    87. Perin vychytal Ramíreze.

87
    Výborný zákrok předvedl Mattia Perin, který vychytal v obrovské šanci Gastóna Ramíreze, který zakončoval po přiklepnutí od Quagliarelly.

87
    Tlak Sampdorie pokračuje, CFC potřebuje ještě vydržet pár minut, aby se ubránilo.

85
    Sampdoria se sice dostala až do křídelního prostoru, odkud mohla centrovat, ale Augellův míč byl velmi nepovedený a skončil v zámezí.

84
    Z levé strany posílal centrem míč před branku Sampdorie Antonio Barreca, ale nikoho ze svých spoluhráčů nenašel.

83
    Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Andrea Masiello, přichází Cristián Zapata.
    Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Andrea Pinamonti, přichází Andrea Favilli.

82
    Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Iago Falqué, přichází Peter Ankersen.

81
    To, že přišel na hřiště obránce Antonio Barreca, by mělo znamenat, že CFC bude nyní hrát s pěti hráči v obraně.