Watford – Manchester City 0:4 (kon.) | Aston Villa – Arsenal 1:0 (kon.)
Watford FC
0:4 (0:2)
Manchester City
Utorok 21.07.2020, 19:00 • Vicarage Road, Watford • Anglická Premier League • 37. kolo

Aj druhý polčas na Vicarage Road ponúkol rovnako dva presné zásahy, o oba sa postarali hostia a tak Watford podľahol doma Manchesteru City 0:4! Domáci cestujú v poslednom kole na pôdu Arsenalu a ich boj o zácrhanu je tak ešte náročnejší, zrejme bude musieť prísť aj pomoc od iných.

Ďakujem za pozornosť, prajem pekný zvyšok večera! (21:00:03)
    90+4. Gabriel Jesus (MAC)

90+4

90+2
    Žltú kartu dostáva Will Hughes (Watford FC).

90+1
    Predsa len sa ešte druhý polčas o pár minút predlžuje, ale prakticky je to už zbytočné.

90
    V druhom polčase sa nadstavujú 4 minúty!

89
    Riadny hrací čas druhého polčasu sa čoskoro naplní. Uvidíme, koľko a či vôbec sa ešte bude nadstavovať.

88
    Individuálne sa skúšal presadiť hosťujúci Zinčenk, ale ocitol sa v postavení mimo hru.

87
    Striedanie v tíme Watford FC: z ihriska odchádza Roberto Pereyra, prichádza Adam Masina.

86
    Jesus sa snažil dostať do zakončenia hlavou, ale ako prvý bol pri lopte brankár Foster.

85
    Domáci faulovali a tak hostia mohli zahrávať priamy kop. Jeho exekútorom bol tradičný zahrávať týchto situácii De Bruyne, jeho center bol však nepresný.

84
    Predsa len sledujeme kombináciu hosťujúceho celku na útočnej polovici, zatiaľ to však k ničomu nevedie.

83
    Uvidíme, či sa ešte dočkáme nejakého zaujímavého momentu, ale už aj hostia ubrali zo svojej aktivity.

82
    Striedanie v tíme Watford FC: z ihriska odchádza Abdoulaye Doucouré, prichádza Nathaniel Chalobah.

81
    Necelých desať minút zostáva do konca druhého polčasu a tak aj celého zápasu. Ako už bolo dávnejšie spomenuté, hrá sa len o konečnú podobu skóre.

80
    Žltú kartu dostáva Adrian Mariappa (Watford FC).

78
    Na pozore sa teraz však už defenzíva City musela mať, ale hostia to zvládli úspešne a aj naďalej drží prípadné víťazstvo na nulu.

77
    Po dlhšej dobe tu bol pokus o útok zo strany domáceho celku, ale ten úspešný nebol.