Burnley – Wolverhampton 1:1 (kon.) | Manchester City – Bournemouth 2:1 (kon.) | Newcastle – Tottenham 1:3 (kon.)
Arsenal – Liverpool 2:1 (kon.)
Arsenal FC
2:1 (2:1)
Liverpool FC
Streda 15.07.2020, 21:15 • Emirates Stadium, Londýn • Anglická Premier League • 36. kolo

Druhé dejstvo na Emirates Stadium už žiadny presný zásah neponúklo. Arsenal si tak postrážil výsledok 2:1, aj keď to mal pri veľkom nápore Liverpoolu v druhom polčase veľmi ťažké. Domáci napokon získavajú veľmi dôležité tri body, v tabuľke sa posúvajú na 9. miesto a ešte sú stále v hre o Európsku ligu. Liverpool ako už úradujúci majster utrpel tretiu porážku v tejto sezóne.

Ďakujem vám za vašu pozornosť, prajem dobrú noc! (23:12:10)

90+6

90+5
    Alexander-Arnold sa dostal v pokutovom území do zakončenia, ale brankár Martínez vyrazil jeho pokus na rohový kop. Ten zvládol Arsenal ubrániť.

90+4
    Práve prebieha posledná minúta avizovaného nadstaveného času. najväčšou pravdepodobnosťou zostanú tri body doma.

90+3
    Žiadne zaujímavé šance pre Liverpool neprichádzajú, čoraz viac reálnejšia sa zdá byť tretia prehra majstra v tejto sezóne.

90+2
    Aj v nadstavenom čase pokračuje tlak hosťujúceho celku, domáci už všetky svoje sily sústreďujú na bránenie výsledku 2:1!

90+1
    Žltú kartu dostáva Dani Ceballos (Arsenal FC).

90+1
    V druhom polčase sa nadstavuje 5 minút!

90
    Riadny hrací čas prvého polčasu sa už čoskoro naplní. Uvidíme, koľko sa ešte bude nadstavovať.

89
    Spoza pokutového územia vyslal prudkú strelu Mané, ale obrana súpera ju zblokovala do bezpečia.

88
    Opäť sledujeme kombináciu hostí v tesnej blízkosti pokutového územia Arsenalu. Čas na vyrovnanie sa Liverpoolu začína rýchlo krátiť.

87
    Arsenal po rýchlom útočnom výpade zahrával rohový kop, ktorý Aubameyang rozohral nakrátko. Domáci chvílu kombinovali na polovici súpera, čím získali potrebný čas.

86
    V pokutovom území domáceho celku zakončoval Mané, ale jeho pokus smeruje mimo troch žrdí!

85
    Tlak hosťujúceho celku stále pokračuje, zrejme tento obraz hry uvidíme až do konca zápasu. Arsenal by však mohol skúsiť využiť prípadného otvoreného priestoru.

85
    Striedanie v tíme Arsenal FC: z ihriska odchádza Bukayo Saka, prichádza Sead Kolašinac.

84
    Zápas sa tak dostáva do svojej záverečnej časti. Domáci Arsenal stále drží svoje tesné vedenie o jeden gól, tri body sú čoraz viac na dosah.

83
    Striedanie v tíme Liverpool FC: z ihriska odchádza Mohamed Salah, prichádza Divock Origi.
    Striedanie v tíme Liverpool FC: z ihriska odchádza Georginio Wijnaldum, prichádza Xherdan Shaqiri.

82
    Približne desať minút zostáva do konca druhého polčasu, určite sa bude aj niečo nadstavovať. Dočkáme sa ešte presného zásahu?