MFK Skalica
1:0 (1:0)
MŠK Žilina B
Piatok 10.07.2020, 17:00 • MFK Skalica • MONACObet liga • 5. kolo

Skalica víťazí najtesnejším rozdielom 1:0, čo znamená len potvrdenie 3. miesta v sezóne 2019/2020 pre Záhorákov.

Žilina "B" finišuje po prehre na piatom mieste, mladíci z MŠK sa za svoj výkon hanbiť nemusia.

O všetkom rozhodol výborný štart domácich a gól hlavou od Martina Nagya po centri Jakuba Šulca. (18:49:42)

90+3

90+3
    Žltú kartu za zdržiavanie hry dostáva Martin Nagy (MFK Skalica).

90+2
    Jasný ofsajd Martina Nagya, ktorý ešte v závere celej sezóny uvidí aj žltú kartu.

90+2
    Nepresný center pri založení akcie z vlastnej polovice. Martin Junas zbiera loptu, stavia si ju na päťku, no s rozohrávkou sa neponáhľa.

90+1
    Ofenzívny priestupok Skalice, mladíkom spod Dubňa zostáva ešte 80 sekúnd na útočenie.

90+1
    Nadstavujú sa dve minúty. Všetko podľa predpokladov.

89
    Samuel Farský zastavil na deliacej čiare Šebestu nedovoleným spôsobom. Je z toho tretia žltá karta duelu.

89
    Ak sa už nič výraznejšie nestane, tak sa nebude nadstavovať viac ako dve minúty. Hostia znovu pri lopte.

88
    Blažekova strela zrazená, tá Kollárova mierila iba mimo bránu...

87
    Predsa sme sa tak dočkali ešte jednej príležitosti. Žilinčania v posledných minútach lepším celkom, Skalica vyčkáva.
    86. Dominik Javorček (ZIN), René Holáň (ZIN)
    Zdroj: livestream.com/futbalnet

86
    Javorček netriafa hlavou prázdnu bránu! Výborný René Holáň si na pravej strane urobil miesto, odcentroval na zadnú žrď a nebyť Ranka, ktorý pred Javorčekom nadvihol loptu, bolo by asi 1:1!

84
    Šulc sa už-už dostával k strele po kolmici do šestnástky, prišiel však výborný sklz vracajúceho sa obrancu. Zo šance tak nič nie je.

82
    Dnešné stretnutie sleduje 256 divákov.

81
    Desať minút do konca riadneho hracieho času.

80
    Úplne zbytočný ofsajd žilinskej dvojice po rozohrávke nakrátko. Toto by sa nemalo stávať ani v dorasteneckých súťažiach.

80
    Zrazená rozohrávka, tretí roh pre MŠK.

79
    Druhý roh pre Žilinu v tomto meraní síl. Pri rohovej zástavke sa stretli Goljan a Tandara.