Den 1: Modrý tým (I.ČLTK) – Žlutý tým (Spoje) | 10:4* (kon.) | | | Den 1: Červený tým (Sparta) – Bílý tým (Prostějov) | 3:12* (kon.) |
koniec udalosti
Den 1: Modrý tým (I.ČLTK) – Žlutý tým (Spoje)
10:4*
Filip Lefenda
Program 1. hracího dne
Modrý tým – Žlutý tým
Martin Damm (911.) – Petr Nouza (609.) 3:6, 4:6
Robin Staněk (645.) – Toby Kodat (USA, 1226.) 3:6, 5:7
Vojtěch Petr (-) – Jiří Jeníček (1481.) 7:5, 7:5
Amélie Šmejkalová (-) – Andrea Nová (-) 6:3, 6:3
Nikola Bartůňková (-) – Karolína Vlčková (-) 6:3, 6:3
Jan Šátral (378.) – Filip Duda (1065.) 7:6, 6:0
Jonáš Forejtek (436.) – Marek Gengel (486.) 6:1, 6:4
Václav Šafránek (322.) – Pavel Nejedlý (468.) 6:2, 4:6, 3:6
Darja Vidmanová (-) – Miriam Kolodziejová (792.) 5:7, 0:6
Denisa Hindová (939.) – Nicole Gadientová (SUI, 1204.) 6:1, 6:1
Staněk, Šátral – Kodat (USA), Nouza 6:2, 6:2
Damm (USA), Forejtek – Nejedlý, Vocel 2:6, 6:3, 11:9
Hindová, Vidmanová – Kolodziejová, Vlčková 6:7(5), 6:4, 10:8
Šmejkalová, Bartůňková – Gadientová (SUI), Nová 6:2, 6:7(5), 10:4
Modrý tým – Žlutý tým
Martin Damm (911.) – Petr Nouza (609.) 3:6, 4:6
Robin Staněk (645.) – Toby Kodat (USA, 1226.) 3:6, 5:7
Vojtěch Petr (-) – Jiří Jeníček (1481.) 7:5, 7:5
Amélie Šmejkalová (-) – Andrea Nová (-) 6:3, 6:3
Nikola Bartůňková (-) – Karolína Vlčková (-) 6:3, 6:3
Jan Šátral (378.) – Filip Duda (1065.) 7:6, 6:0
Jonáš Forejtek (436.) – Marek Gengel (486.) 6:1, 6:4
Václav Šafránek (322.) – Pavel Nejedlý (468.) 6:2, 4:6, 3:6
Darja Vidmanová (-) – Miriam Kolodziejová (792.) 5:7, 0:6
Denisa Hindová (939.) – Nicole Gadientová (SUI, 1204.) 6:1, 6:1
Staněk, Šátral – Kodat (USA), Nouza 6:2, 6:2
Damm (USA), Forejtek – Nejedlý, Vocel 2:6, 6:3, 11:9
Hindová, Vidmanová – Kolodziejová, Vlčková 6:7(5), 6:4, 10:8
Šmejkalová, Bartůňková – Gadientová (SUI), Nová 6:2, 6:7(5), 10:4
Každé utkání se bude skládat z 29 zápasů. Utkání se hraje dvoudenní.
První den se odehraje 6 mužských dvouher, 4 ženské dvouhry, 2 mužské čtyřhry, 2 ženské čtyřhry a 1 mix. Druhý den se hraje stejná porce zápasů, vyjma mixu.
Tým, který získá 15 bodů vyhrává utkání. Za rozhodnutého stavu se dohrávají dvouhry, pokud se kapitáni nedomluví jinak.
Kapitáni nominují dvouhry dle soupisky hráče a hráčky na pozice 1-6, resp. 1-4. První den se odehrají dvouhry takto: 5 vs 6, 3 vs 4, 2 vs 1. Druhý den 6 vs 6, 5 vs 5, atd. Čtyřhry se nominují do 30 minut po skončeních dvouher, na nominaci čtyřher mají kapitáni „volnou ruku.“ Mixa první den nominují kapitáni nejpozději do 15 minut po skončení čtyřher.
Amélie Šmejkalová – Andrea Nová
Nikola Bartůňková – Karolína Vlčková
Martin Damm – Petr Nouza
Modrý tým – Žlutý tým
10:00 Martin Damm (911.) – Petr Nouza (609.)
10:00 Robin Staněk (645.) – Toby Kodat (USA, 1226.)
10:00 Vojtěch Petr (-) – Dominik Rys (-)
10:00 Amélie Šmejkalová (-) – Andrea Nová (-)
10:00 Nikola Bartůňková (-) – Karolína Vlčková (-)
10:00 Jan Šátral (378.) – Filip Duda (1065.)
11:30 Jonáš Forejtek (436.) – Marek Gengel (486.)
11:30 Václav Šafránek (322.) – Pavel Nejedlý (468.)
11:30 Darja Vidmanová (-) – Miriam Kolodziejová (792.)
11:30 Denisa Hindová (939.) – Nicole Gadientová (SUI, 1204.)
Staněk, Šátral – Kodat (USA), Nouza
Damm (USA), Forejtek – Nejedlý, Vocel
Hindová, Vidmanová – Kolodziejová, Vlčková
Šmejkalová, Bartůňková – Gadientová (SUI), Nová
Modrý tým – Žlutý tým
Martin Damm (911.) – Petr Nouza (609.) 3:6, 4:6
Robin Staněk (645.) – Toby Kodat (USA, 1226.) 3:6, 5:7
Vojtěch Petr (-) – Jiří Jeníček (1481.) 7:5, 7:5
Amélie Šmejkalová (-) – Andrea Nová (-) 6:3, 6:3
Nikola Bartůňková (-) – Karolína Vlčková (-) 6:3, 6:3
Jan Šátral (378.) – Filip Duda (1065.) 7:6, 6:0
Jonáš Forejtek (436.) – Marek Gengel (486.) 6:1, 6:4
Václav Šafránek (322.) – Pavel Nejedlý (468.) 6:2, 4:6, 3:6
Darja Vidmanová (-) – Miriam Kolodziejová (792.) 5:7, 0:6
Denisa Hindová (939.) – Nicole Gadientová (SUI, 1204.) 6:1, 6:1
Staněk, Šátral – Kodat (USA), Nouza 6:2, 6:2
Damm (USA), Forejtek – Nejedlý, Vocel 2:6, 6:3, 11:9
Hindová, Vidmanová – Kolodziejová, Vlčková 6:7(5), 6:4, 10:8
Šmejkalová, Bartůňková – Gadientová (SUI), Nová 6:2, 6:7(5), 10:4