Sevilla – Valladolid 1:1 (kon.)
FC Sevilla
1:1 (0:1)
Real Valladolid
Piatok 26.06.2020, 22:00 • Estadio Ramón Sánchez Pizjuán (Sevilla) • Španielska LaLiga • 32. kolo

V druhom polčase padol rovnako len jeden presný zásah. Sevilla v ňom bola aktívnejšia, v 55. minúte Munir dostal lotu hlavou do siete, ale tento gól po konzultácii s VAR uznaný nebol. Sevilla pokračovala v nápore, ale zaujímavé šance neprichádzali. V 83. minúte však domáci získali penaltu a tú Ocampos úspešne premenil na gól, čím spečatil stav tohto zápasu na konečných 1:1!

Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem už dobrú noc! (23:59:22)

90+7

90+6
    Hra však stále plynnie ďalej! K lopte sa dostal Ünal, ktorý sa dostal do výhodnej streleckej pozície, ale brankár Vaclík vyráža loptu do bezpečia!

90+5
    Útok domácich sa končí nepresným zakončením nad bránu súpera. TO je už zrejme z tohto zápasu všetko.

90+4
    Hostia založili ďalší rýchly brejk, ktorý domáci zastavili len za cenu nedovoleného zákroku. Toto presne Valladolidu vyhovuje.

90+3
    Zaútočili však teraz aj hostia, ale nič zaujímavého z toho nevyťažili. Uvidíme, čo ponúknu záverečné minúty nadstaveného času.

90+2
    Sevilla pokračuje vo svojom nápore, chce toto stretnutie rozhodnúť.

90+1
    Striedanie v tíme FC Sevilla: z ihriska odchádza Lucas Ocampos, prichádza Rony Lopes.

90+1
    V druhom polčase sa nadstavuje 5 minút!

90
    Valladolid sa v závere zápasu mohol ujať vedenia! Nový muž na ihrisku Alcaraz sa dostal do veľkej šance, ale brankár Vaclík výrazným spôsobom podržal svoj celok a zachránil ho od prehry!

89
    Riadny hrací čas druhého polčasu sa už čoskoro naplní. Uvidíme, koľko sa ešte bude nadstavovať.

88
    Nevydarený center končí len u brankára Masipa. Ten sa s rozohrávkou lopty nikam neponáhľa.

87
    Valladolid však úspešne bráni svoje územie a hostia by určite brali aj ten jeden bod. Zrejme tak už všetky svoje sily sústredia na bránenie tohto výsledku.

85
    No a na obraze hry sa stále nič nemení. Častejšie je pri lopte domáca Sevilla, ktorá by určite rada toto stretnutie celé otočila vo svoj prospech.

84
    Do konca zápasu stále nejaký ten čas zostáva. Uvidíme, či sa ešte podarí niekomu z aktérov tohto zápasu skórovať.

83
    Sevilla dala gól!
    Loptu si na biely bod postavil LUCAS OCAMPOS a poslal ju do opačnej strany kam išiel brankár Masip – 1:1!

82
    Žltú kartu dostáva Enes Ünal (Real Valladolid).

82
    Bola nariadená penalta pre Sevillu! Do pokutového územia hostí smeroval center, po ňom prišlo hlavičkové zakončenie, ktoré Ünal zastavili rukou!

81
    Brankár domácich zachytil loptu a poslal svojich spoluhráčov do útoku, po ktorom bude nasledovať rohový kop.