Dukla Praha – Vítkovice 4:0 (kon.) | Líšeň – Sokolov 1:3 (kon.) | Chrudim – Ústí n. L. 3:3 (kon.)
Varnsdorf – Brno 0:1 (kon.) | Jihlava – Vyšehrad 4:0 (kon.)
SK Líšeň 2019
1:3 (0:2)
FK Baník Sokolov
cz Streda 24.06.2020, 17:00 • SK Líšeň • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (CZ) • 26. kolo

88
    Sokolov právě vstřelil branku!
    Troufám si tvrdit, že je hotovo. Domácí otevřeli obranu a do rychlého brejku vpadl MAREK ČERVENKA. Ten si se svou akcí poradil výborně a přesnou střelou na zadní tyč nedal Halouskovi šanci.

46
    Líšeň právě vstřelila branku!
    Je tu rychlé snížení hned v první minutě druhého poločasu. Hostující obrana se nedohodla s brankářem po centru Málka, míč následně vystihl útočník Brna MARTIN ZIKL, udělal kličku Fryštákovi a dopravil míč pohodlně do sítě.

39
    Tak to byl geniální tah kouče hostů Bohuslava Pilného. Za krátkou chvíli pobytu na hřišti se ŠIMON ŠMEHYL dočkal branky. Znovu to byl gól přes obránce, kterého kličkou obelstil a vypálil. Domácí bek míč lehce tečoval a Halouskovi změnil směr. Než se brněnský brankář stihl zorientovat, je to 0:2.

5
    Nečekaná akce hostů končí gólem. STANISLAV VÁVRA v pohodě obešel na levé straně velkého vápna obránce, dostal se k palebné pozici a přízemní střelou nedal Halouskovi šanci. Bývalý útočník Zbrojovky se tak už v páté minutě uvedl brankou. Domácí při bránění hodně zaspali.