Leicester – Brighton 0:0 (kon.) | Tottenham – West Ham 2:0 (kon.)
Tottenham Hotspur
2:0 (0:0)
West Ham United
Utorok 23.06.2020, 21:15 • Tottenham Hotspur Stadium • Anglická Premier League • 31. kolo

Tottenham Hotspur dnes bol jasne lepším tímom a v druhom polčase zaslúžene rozhodol o troch bodoch. Nešťastný vlastný gól si dal Tomáš Souček a všetko poistil Harry Kane. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem pekný večer. (23:11:16)

90+5

90+4
    Serge Aurier sa ešte zapojil do útočenia. Poslal z pravej strany šestnástky veľmi dobrú prihrávku na zadnú žrď, Harry Kane loptu tesne v sklze minul.

90+3
    Tottenham drží loptu na svojich kopačkách. Jasne vidieť, že záver sa už iba dohráva a o víťazovi je rozhodnuté.

90+2
    Steven Bergwijn by sa rád v závere zapísal medzi strelcov. Po jeho ďalšej individuálnej akcii a následnej strane sa zatriasla bočná sieť.

90+1
    Nadstavuje sa 5 minút.

90
    Steven Bergwijn potiahol protiútok domáceho celku. Namiesto prihrávky to skúsil sám, avšak o loptu prišiel.

89
    Ani ďalšia akcia hostí nevyšla ideálne. Pokus o strelu sa premenil skôr na zlú prihrávku, s čím Hugo Lloris problém nemal.

87
    Declan Rice faulovaný v strede ihriska. West Ham sa už len márne snaží ešte niečo vymyslieť.

86
    Striedanie v tíme Tottenham Hotspur: z ihriska odchádza Son Hung-min, prichádza Harry Winks.

85
    Serge Aurier odvrátil loptu na rohový kop. Center z neho nebol ideálny, hostia vôbec nezakončili.

84
    Šanca pre hostí ešte niečo málo vymyslieť. West Ham totiž získal priamy kop vhodný na center.
    82. Harry Kane (TOT) - 2:0

82
    Tottenham dal gól!
    Son Hung-min poslal výbornú kolmicu za obranu West Hamu a HARRY KANE sa neohrozene rútil sám na brankára Fabiańskeho, ktorého obstrelil a zdá sa, že definitívne rozhoduje o troch bodov pre Spurs.

81
    Steven Bergwijn nemal nárok dostihnúť ťažký pas do vápna hostí, Łukasz Fabiański všetko v pokoji zvládol.

80
    Desať minút do konca riadneho hracieho času. West Ham sa v posledných minútach dostal trochu viac do hry, čo môže byť pre Spurs poriadne zradné.
    79.

79
    Strely: 12 – 8

78
    Moussa Sissoko fauloval vedľa svojho pokutového územia. Manuel Lanzini centrom našiel Antonia, ktorý sa dotkol zároveň s rukami Llorisa a lopta sa odrazila preč. Vzápätí sa však vrátila a Bowen spred päťky trafil žrď!