Nitra – Senica 2:0 (kon.) | Žilina – Slovan Bratislava 2:3 (kon.) | Zlaté Moravce – Trenčín 2:3 (kon.)
FC ViOn Zlaté Moravce
2:3 (0:2)
AS Trenčín
Sobota 20.06.2020, 20:00 • FC ViOn Zlaté Moravce, a. s. • Niké liga • 2. kolo

V druhom polčase sa ešte diali veci. Hostia išli gólom Bukariho do trojgólového vedenia a zdalo sa, že o všetkom je rozhodnuté. Domáci však zásluhou Ďubeka a Kovaľa znížili na rozdiel dvoch gólov a bola z toho ešte dráma. Trenčín si však tesné víťazstvo o jeden gól už postrážil a tak si domov povezie tri body, čím si upevnú vedúcu pozíciu v skupine o záchranu.

Ďakujem za pozornosť, prajem pekný zvyšok neskorého večera! (21:59:06)

Držanie lopty: 49 % : 51 %.
    Strely na bránku: 5:9. Strely mimo: 7:7. Rohy: 8:7. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 8:15.

90+3

90+2
    Žltú kartu dostáva Aschraf El Mahdioui (AS Trenčín).

90+1
    ViOn je pri lopte, ale nemôže sa dostať k poriadnemu tlaku. Trenčín to zatiaľ zvláda a je blízko k zisku troch bodov.

90
    V druhom polčase sa nadstavujú 2 minúty!

89
    Striedanie v tíme AS Trenčín: z ihriska odchádza Gino van Kessel, prichádza David Depetris.

88
    Ďubek zahrával priamy kop, center na hranicu pokutového územia si hostia postrážili. ViOn však zostáva pri lopte a snaží sa presadiť v útoku.

87
    Striedanie v tíme AS Trenčín: z ihriska odchádza Jakub Kadák, prichádza Hamza Čataković.

85
    Zlaté Moravce sa aj naďalej snažia tlačiť s loptou pred pokutové územie súpera, ale Trenčín teraz výrazné chyby v obrane nerobí.

84
    Šemrinec bol teraz napomenutý hlavným rozhodcom, aby nezdržiaval rozohrávku od svojej brány.

83
    Trenčín sa teda musí obávať o svoje víťazstvo. Uvidíme, či ViOn ešte má sily, ktoré by sústredil do útoku, z tribún prichádza povolený doping od fanúšikov.

82
    Kadák sa ocitol v ofsajde, domáci rýchlo rozohrávajú loptu a skúšajú sa dostať až na útočnú polovici a vypracovať si tak ďalšiu šancu na gól.

81
    K lopte sa dostal Trenčín a po svojej aktivite získava rohový kop. S jeho rozohrávkou si hostia samozrejme dávajú poriadne načas.

80
    Necelých 10 minút ostáva do konca tohto stretnutia. V 56. minúte to vyzeralo, že o osude zápasu je rozhodnuté, ale teraz tu je dráma a nestraný fanúšik sa má na čo tešiť.

79
    Razom je to teda len o jeden gól a ešte z toho môže byť dráma. Bukariho zrejme mrzí, ako nedávno premárnil veľkú šancu.

77
    Zlaté Moravce dali gól!

Je znížené na rozdiel jedného gólu! K lopte sa dostal MARTIN KOVAĽ, ktorý to skúsil z veľkej vzdialenosti a je napokon autorom krásneho gólu, keď lopta zapadla presne do horného rohu bránu – 2:3!

75
    Takéto šance sa musia jednoznačne premieňať. Trenčín síce stále vyhráva o dva góly, ale mohol pridať ďalšiu poistku.

74
    Obrovská šanca pre Trenčín! Domáci prepadli v obrane, van Kessel potiahol loptu až pred brankára Pindrocha, ale miesto strely zvolil prihrávku na Bukariho, ktorý však takmer z bránkovej čiary loptu do siete nedokázal dostať!

Miroslav Revaj

Hľadáme spravodajcu pre tím FC ViOn Zlaté Moravce. Viac informácií tu.

Góly: 60. Ďubek, 77. Kovaľ – 33. Kadák (Keston), 36. Kadák (van Kessel), 56. Bukari

Karty:   90+2. El Mahdioui (TRE)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 5:9. Střely mimo: 7:7. Rohy: 8:7. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 8:15.
    FC ViOn Zlaté Moravce: Pindroch – Asanović, Hrnčár, Tóth (46. Chren), Brašeň – Ďubek (C), Švec, Duga, Sloboda (70. Grozdanovski), Kovaľ – Cmiljanić (46. Válovčan).
    Náhradníci: Chovan – Grozdanovski, Chren, Richtárech, Orávik, Válovčan.

AS Trenčín: Šemrinec – Šulek (C), Križan, Kapuadi, Keston – Zubairu, El Mahdioui, Kadák (87. Čataković) – Bukari, van Kessel (89. Depetris), Ghali.
    Náhradníci: Bergsen – Corryn, Čataković, Slávik, Ligeon, Tučný, Depetris.

Rozhodca: Michal Očenáš – Daniel Poláček, Marek Galo – Bystrík Nemček