Slavia Mazyr – Smoleviči 2:1 (kon.) | Slutsk – Neman Grodno 0:1 (kon.)
cz Piatok 19.06.2020, 18:00 • Stadyen Haradski, Sluck • Bieloruská Vysšaja Liga

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (19:55:57)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 6:7. Střely mimo: 8:7. Rohy: 6:5.

Je konec. FK Neman Hrodna zvítězila nad SFC Sluck 1:0.
    Druhá půle ale nepřinesla nic moc vážnějšího co se týče šancí. K vidění byly jen dvě červené karty, které uviděli domácí hráči Krivulkin a Kozlov.

90+5

90+5
    Hosté se posléze ještě dostali ke střele z dálky, ale ta skončila v moci soupeře.

90+5
    Hostující gólman Kurganski ovšem potřebuje ošetření a sudí tak pozastavil hru.

90+4
    Posléze Slcuk získal rohový kop, ovšem ten nic vážnějšího nepřinesl a balón skončil v moci gólmana.

90+3
    Jačkevič přerušil brejk soupeře a uviděl tak žlutou kartu.

90+2
    Nyní se ovšem domácí hráč dopustil faulu na své polovině a Neman Hrodna tak bude mít k dispozici volný kop.

90+1
    Nemanu se nepovedl pas na levou stranu a Sluck má k dispozici autové vhazování.

90
    Rozhodčí nastavil čtyři minuty navíc.

90
    Domácí to mají v oslabení hodně těžké a nemohou se tak dostat na polovinu soupeře.

89
    Marušič po nákopu za obranu běžel sám na brankáře, kterého si chtěl obhodit, ale v souboji upadl, když ztratil rovnováhu.

88
    Nyní ovšem domácí mužstvo získalo autové vhazování na polovině soupeře.

87
    Marušič ve vypjatém konci utkání uviděl od sudího za faul u postranní čáry žlutou kartu.

87
    Nyní ale přišel pouze ofsajd ze strany hostů a Sluck získal balón na své kopačky.

86
    Neman Hrodna proti oslabenému celku drží balón na své polovině a nikam nespěchá.
    85. Červená karta Kozlova po 2. žluté.

85
    Tak tohle domácí vůbec nezvládají! Kozlov totiž v souboji udeřil loktem soupeře do obličeje a uviděl také druhou žlutou kartu a je vyloučen! Sluck tak bude dohrávat pouze v devíti hráčích!
    84. Červená karta Krivulkina po 2. žluté.

84
    Frustrovaný Krivulkin za odkopnutí míče uviděl od sudího druhou žlutou kartu, tudíž červenou.

83
    Kantaria posléze obdržel od sudího žlutou kartu.

83
    Nakonec se ale po zahrání standardní situace dopustil hostující hráč útočného faulu.

82
    Kozlov uviděl od sudího kartu žluté barvy za svůj nedovolený zákrok.

82
    Tentokrát sudí Vasilevič odpískal faul domácími hráči a Neman Hrodna bude mít k dispozici přímý kop.

81
    Střídání v týmu FK Neman Hrodna: ze hřiště odchází Kadimjan, přichází Jačkevič.

81
    Takulov se odhodlal ke střele z dálky, ale jeho rána skončila pouze nad bránou.

80
    Zbývá už pouze deset minut plus nějaké to nastavení a Neman Hrodna stále hájí jednobrankový náskok.

79
    Tentokrát se domácí prodrali k centru z levé části hřiště, ale ten letěl jen na druhou stranu.

78
    Standardní situace Slucku ovšem nebyla nijak nebezpečná a Neman Hrodna tak dostala balón do bezpečí.

77
    Znovu se dopředu dostali domácí a získali tak rohový kop z levé strany.

75
    Opět se Neman Hrodna dostala do vápna soupeře, ale nakonec z toho nějaká střela nebyla.

74
    Střídání v týmu FK Neman Hrodna: ze hřiště odchází Žukovskij, přichází Kantaria.

73
    Marušič se sice prodral do zakončení, ale jeho rána letěla jen daleko vedle domácí svatyně.

71
    Domácí sice získali rohový kop, ale následné zakončení hlavou letělo jen nad bránu.

70
    Střídání v týmu SFC Sluck: ze hřiště odchází Salou, přichází Serďuk.

69
    Sluck se sice snaží něco vymyslet, ale zatím jsme se nedočkali ve druhé půli ani jedné větší šance.

68
    Nakonec hostující celek získal autové vhazování, o které se postará Vasiljev.

67
    Nemam Hrodna nyní drží balón na své polovině a pomalou kombinací se snaží něco vymyslet.

66
    Krivulkin uviděl od sudího kartu žluté barvy, čemuž se sice diví, ale rozhodnutí rozhodčího Vasileviče nezmění.

66
    Kozlův centr z levé strany se moc nepodařil, neboť mu jej zblokoval obránce soupeře.

65
    Balón zavítal pouze do zámezí a domácí gólman Pankratov tak bude mít odkop od své svatyně.

63
    Jablonskij se po rohu Nemanu dostal do zakončení hlavou, ovšem Pankratov byl připraven a chytil míč do rukou.

62
    Takulov tentokrát uviděl od sudího žlutou kartu za svůj nedovolený zákrok.

61
    Střídání v týmu SFC Sluck: ze hřiště odchází Anjukevič, přichází Bobko.

60
    Hodina hry je u svého konce a Neman Hrodna stále vede nad Sluckem 1:0.

59
    Tentokrát přišel jen nepřesný nákop Slucku a míč tak skončil u brankáře Kurganského.

58
    Posléze sice přišel protiútok Nemanu, ale ani ten nenabídl žádnou šanci, neboť se opět odmával a odpískal ofsajd.

57
    Ovšem centr Krivulkina nepřinesl žádnou větší šanci a balón ukryl v náručí brankář Kurganski.

56
    Legčilin si poradil s nákopem soupeře, ale Sluck nakonec získal rohový kop z levé strany.

55
    Kadimjan se naprosto sám dostal do zakončení, ovšem Pankratov jej znovu vychytal a nakonec se odpískal ofsajd.

54
    Nakonec byl standardka rozehrána signálem, kdy Kozlov poslal míč proti noze Takulova, ale tomu se rána vůbec nepovedla.

53
    Krivulkin byl poslán k zemi Jakimovem a Sluck získal standardní situaci na hranici vápna z levé strany.

52
    Hosté se procpali až do zakončení, ale to skončilo jen bezpečně v rukou brankáře Pankratova.

50
    Posléze tak měl hostující brankář Kurganski odkop od své svatyně, který ale letěl do zámezí.

49
    Nakonec se ale centr Gafarovi z levé strany moc nepovedl a skončil v zámezí.

48
    Domácí celek se dostal dopředu po pravé straně, kde vybojoval autové vhazování.

46
    Střídání v týmu SFC Sluck: ze hřiště odchází Umar, přichází Burajev.
    Střídání v týmu FK Neman Hrodna: ze hřiště odchází Rassadkin, přichází Jablonskij.

46

Druhý poločas začne přibližně v 19:03.

První poločas je u svého konce a Neman Hrodna vede nad Sluckem 1:0. Už ve 14. minutě mohli jít domácí do vedení, ale střela Gafara skončila těsně vedle pravé tyče. Ve 29. minutě Pankratov skvěle vychytal hlavičku Slabaševiče. O minutu později už ale domácí kapitulovali, když se prosadil hlavičkou k levé tyči Cabelina. Před poločasem se ještě Slabaševič dostal do šance, ale Pankratov jej i napodruhé vychytal.

45+1

45+1
    Následný rohový kop hostů ale nic moc velkého nepřinesl a dopředu jde Sluck.

45
    Rozhodčí nastavuje jednu minutu navíc.

45
    Slabaševič nakonec mohl dostat hosty do dvoubrankového vedení, ale jeho zakončení k pravé tyči skvěle vyrazil gólman Pankratov!

44
    Pomalu to tak vypadá, že se druhého gólu v první půli nedočkáme a Neman Hrodna půjde do šaten ve vedení.

43
    Gafar poslal k zemi Stojkoviče zezadu a sudí mu tak odpískal nedovolený zákrok.

42
    Nakonec se domácí dostali k centru z levé strany, který sice letěl před bránu, ale tam se Umar dopustil nedovoleného zákroku.

40
    Nedovolený zákrok ze strany hostů ve středu hrací plochy. Sluck tak bude znovu u míče.

39
    Centr Žukovského z pravé strany byl zblokován a k míči se tak dostali domácí.

38
    Balón sice skončil jen v zámezí, ale Neman Hrodna bude dál pokračovat v útočném snažení v rámci autového vhazování.

36
    Nakonec ale přišel nebezpečný protiútok hostů, který zakončil střelou mimo Kadimjan.

35
    Domácí nyní sevřeli soupeře a přihrávkami ze strany na stranu se snaží něco vymyslet.

34
    Hostující hráč zkoušel lobem překvapit brankáře, ovšem to se mu vůbec nepovedlo a následuje jen odkop od brány Pankratova.

33
    Žukovskij šel do skluzu s Koandou velice nebezpečně a uviděl tak od sudího žlutou kartu.

32
    Posléze ale přišel nedovolený zákrok Obrazova a Slucku se tak alespoň pro zatím nepodaří vyrovnat.

31
    Sluck chtěl rychle odpovědět a dostal se dopředu, kde nakonec vybojoval rohový kop.
    30. Paul CABELIN - 0:1

30
    Neman Hrodna právě vstřelila branku!
    Nyní už hosté svou šanci využili a přesně po půl hodině hry se ujímají vedení 1:0! Skvělý centr Kadimjana z levé strany přistál na hlavě PAULA CABELINA, jenž zakončil k levé tyči. Asistence: Gegam Kadimjan.
    29. Pankratov si fantasticky poradil s hlavičkou Slabaševiče!

29
    Tentokrát mohli jít hosté do vedení, ovšem hlavičku Slabaševiče fantasticky vychytal Pankratov!

28
    Bohužel moc fotbalové krásy nám toto utkání nepřináší a další centr z kopačky Obrazova nic nepřinesl.

27
    Následný centr ze standardní situace sice letěl na zadní tyč, ovšem tam jej dostala obrana domácích do bezpečí.

26
    Opět se diváci v běloruském Slucku dočkali jen faulu domácího mužstva a Neman Hrodna tak má k dispozici volný kop.

25
    Navíc se do protiútoku posléze dostali hosté, ale ani ten nepřinesl nic nebezpečného.

24
    Domácí gólman Pankratov skvělým pasem na levou stranu rozehrál novou akci Slucku, která ale nebyla zakončena střelou.

23
    Z levé strany se domácí hráč procpal ke střele, kterou ale zblokoval obránce Nemanu.

22
    Ovšem sudí Vasilevič viděl nedovolený zákrok ze strany hostů a foukl do píšťalky.

21
    Zatím se hraje nahoru dolů a potom co centr Žukovského byl zblokován do zámezí, následuje rohový kop Nemanu.

20
    Následně sice přišel protiútok Slucku po pravé straně, ovšem ten zastavil ofsajd.

18
    Opět jsme se pouze dočkali nedovoleného zákroku uprostřed hrací plochy a hosté tak budou rozehrávat.

17
    Sluck sice vybojoval míč uprostřed hřiště, ale následná přímočará přihrávka skončila v moci obrany Nemanu.

16
    Neman Hrodna se pokoušela projít po pravém křídle, ale tam jej domácí soupeř nepustil.
    14. Gafarovo zakončení skončilo těsně vedle!

14
    Gafar se po centru Saloua dostal do zakončení z voleje, ale to poslal jen vedle pravé tyče hostující svatyně!

13
    Nakonec se ale hosté nedostali do zakončení, nýbrž se dopustili faulu.

12
    Neman Hrodna uklidňuje hru a krátkými přihrávkami se snaží něco vymyslet ve středu hrací plochy.

11
    Žukovskij se opřel do střely z dálky, ale ta skončila daleko vedle domácí svatyně.

9
    Ovšem nakonec byl odpískán útočný faul na začátku zápasu tak vidíme velký počet nedovolených zákroků.

8
    Sluck to tentokrát zkoušel dopředu po pravé straně, ale následný centr nic nepřinesl.

7
    Ovšem standardní situace hostů nic moc nepřinesla a posléze se navíc dopustil Legčilin faulu, za který uviděl žlutou kartu.

6
    Opět je hra na malou chvíli přerušená a Neman Hrodna má k dispozici volný kop.

4
    Hra je přerušená, neboť hráč hostujícího mužstva potřebuje ošetření.

3
    Ovšem standardní situace z rohu nepřinesla nic nebezpečného a dopředu tak může jít Neman Hrodna.

2
    Domácí mužstvo se dostalo dopředu po pravé straně a získalo rohový kop.

1

SFC Sluck: Pankratov (C) – Anjukevič, Gafar, Čebotajev, Koanda, Kozlov, Krivulkin, Obrazov, Salou, Takulov, Umar
    Náhradníci: Branovec – Bobko, Burajev, Korojev, Semenov, Serďuk, Tětěrenko

FK Neman Hrodna: Kurganski – Kadimjan, Legčilin, Marušič, Rassadkin, Slabaševič, Stojkovič, Cabelin, Vasiljev, Jakimov, Žukovskij (C)
    Náhradníci: Malievskij, Dudar – Ivanov, Kantaria, Koval, Muračev, Paševič, Jablonskij, Jačkevič

Rozhodčí: Vasilevič – Emeljančikov, Polujanov.

SFC Sluck aktuálně najdeme v tabulce na 10. místě s 18 body a skóre 17:20. Forma Slucku je ovšem tragická neboť za posledních pět zápasů získal pouze dva body. V posledním utkání zavítal na půdu Gorodeji, kde si přivezl prohru 0:3.

FK Neman Hrodna je na tom lépe a momentálně se nachází na 6. pozici s 20 body a skóre 19:13. V posledním zápase vyhrál doma nad Smoleviči 2:0 a připsal si tak čtvrtou výhru v řadě.

Ve 14. kole běloruské Vysšaja ligy se proti sobě utkají týmy SFC Sluck a FK Neman Hrodna. Naposled se spolu tato mužstva utkala v lednovém přípravném utkání, které skončilo 1:1. Poslední ligový zápas proti sobě tato mužstva hrála v prosinci na půdě Slucku, který zvítězil 2:1. Dnes se opět bude hrát Stadyen Haradski. Úvodní výkop je naplánován na 18:00.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.