Slavia Mazyr – Smoleviči 2:1 (kon.) | Slutsk – Neman Grodno 0:1 (kon.)
FK Slavia Mazyr
2:1 (0:0)
FK Smoleviči
cz Piatok 19.06.2020, 16:00 • Yunost • Bieloruská Vysšaja Liga

Mazyr vyhrává tento zápas 2:1 díky úspěšnému druhému poločasu. Slyusar poslal domácí celek do vedení, pak ale rychle vyrovnal Vakulich. Rozhodující branku vstřelil v 55. minutě Tetteh. (17:50:13)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 7:13. Rohy: 1:7.

90+4

90+3
    Domácí obrana rozehrává od své branky.

90+2
    Romanjuk se dostal do kontaktu se soupeřem a jen těžko se zvedá z hrací plochy.

90+1
    Vasilevič to zkoušel individuálně, dostal se do zajímavé pozice, ale v rozhodující chvíli mu míč uskočil.

90+1
    Navíc uvidíme tři minuty.

90
    Dostáváme se do finální fáze hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Makarov to vzal na sebe, jeho rána z velké dálky končí mimo branku. Gólman zasahovat nemusel.

86
    Smoleviči kombinuje poblíž půlící čáry a vyčkává na nějakou výraznější příležitost.

85
    Domácí brankář Romanjuk vykopává daleko od své branky, rozhodl se pro výkop až na útočnou polovinu hrací plochy.

84
    Turik, nově příchozí hráč se pokoušel dostat do zakončení, ale u míče byl první domácí brankář.

81
    Střídání v týmu FK Smoleviči: ze hřiště odchází Jean-Morel Poe, přichází Aleksej Turik.

80
    Deset minut hry zbývá do konce zápasu, domácí fotbalisté drží jednobrankové vedení.

80
    Znovu se stejný hráč dostal do zajímavé pozice. Centroval před branku, ale jeho spoluhráč Ževnorev míč podskočil.

78
    Poe z hostujícího celku dobře centroval před branku, ale obrana si dokázala poradit.

75
    Střídání v týmu FK Smoleviči: ze hřiště odchází Aleksej Vakulič, přichází Ivan Veras.

74
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy, mnoho šancí momentálně k vidění není.

72
    Centr se snesl před branku, rychle dokázala odhlavičkovat obrana do bezpečné vzdálenosti.

71
    Střídání v týmu FK Smoleviči: ze hřiště odchází Konstantin Kotov, přichází Dmitrij Šchegrikovič.

70
    Muchamedov se propracoval do zajímavé střelecké pozice, jeho ránu zblokovala obrana za cenu rohového kopu.

68
    Diváci na stadionu sledují hodně podprůměrný fotbal, ani jeden tým se nemůže dostat do šancí.

66
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy, mnoho šancí k vidění není.

65
    Domácí se nyní dostali do šance, Melnikov se dostal do střelecké pozice, jeho ránu kryje hostující brankář.

62
    Střídání v týmu FK Slavia Mazyr: ze hřiště odchází Denis Kovalevski, přichází Valery Senko.

62
    Poe to vzal na sebe, mohl vyrovnat, ale jeho rána končí vysoko nad brankou.

60
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, mnoho šancí k vidění není.

57
    Vakulič se propracoval do střelecké pozice, jeho rána byla zblokovaná obranou.
    55. Dennis TETTEH - 2:1

55
    Slavia Mazyr právě vstřelila branku!
    Domácí celek si bere vedení bleskově zpět. Po rychlé akci Mozyru se prosazuje hlavičkující DENNIS TETTEH. Jeho zakončení bylo nechytatelné.
    53. Aleksej VAKULICH - 1:1

53
    Tým Smoleviči právě vstřelil branku! Bleskově dokázal hostující celek vyrovnat, obrana si dokázala pokrýt hráče soupeře, a tak se prosazuje ALEKSEJ VAKULICH.
    51. Maksym SLYUSAR - 1:0

51
    Domácí celek se dostává do vedení, prosazuje se z pokutového kopu poměrně snadno MAKSYM SLYUSAR. Brankář si vybral špatnou stranu.

49
    Ševčenko dobře pálil, hostující hráč zahrál rukou, uvidíme pokutový kop.

47
    Jednu jedinou změnu udělali oba kluby v sestavách pro druhý poločas.

46
    Střídání v týmu FK Slavia Mazyr: ze hřiště odchází Aleksandr Kotlyarov, přichází Dennis Tetteh.

46

45+2

45+1
    Hostující celek se usadil na útočné polovině, Kotov hledal spoluhráče, ale místo přihrávky z toho byl centr, který získal brankář.

45+1
    Dvě minuty uvidíme navíc k prvnímu poločasu.

44
    Mnoho času už z prvního poločasu nezbývá. Domácí brankář si snadno poradil s nepříliš důrazným zakončením hostujícího hráče. Do šance se dostal Bondarenko.

44
    Hosté kombinují na své obranné polovině, do akce se zapojil i brankář Gomelko, který se rozhodl pro dlouhý výkop. Ten získali domácí.

42
    Po rychlé domácí akci musel zasahovat hostující brankář, který si snadno dokázal poradit.

42
    Makarov se pokoušel dostat do šance, domácími byl faulovaný. Provinil se Žuk.

40
    Žlutou kartu dostává Bondarenko (FK Smoleviči).

40
    Dostáváme se do finální fáze hry v prvním poločase, mnoho šancí momentálně k vidění není.

38
    Domácí Ševčenko se probojoval do střelecké pozice, ale obrana si dokázala poradit a nenechala ho vypálit.

37
    Sledujeme klidnější pasáž hry, domácí hráči jsou sice nastěhovaní na útočné polovině, ale nemohou se dostat do zakončení.

35
    Domácí fotbalisté se nyní usadili na útočné polovině, ale střela Narha byla hodně nepovedená a navíc trefil prvního hráče před sebou.

34
    Žlutou kartu dostává Vasilenok (FK Smoleviči).

34
    Poe se propracoval za hosty k zakončení, jeho rána ale byla hodně nepřesná.

32
    Smoleviči rozehrávalo od své branky, Bondarenko hledal spoluhráče dlouhou přihrávkou, ale neporadil si.

30
    Půlhodiny hry je pryč, na nějakou výraznější šanci zatím čekáme. K vidění v dosavadním průběhu mnoho šancí nebylo.

28
    Gomelko nyní zasahovat nemusel, jeho spoluhráči dokázali zblokovat příležitost soupeře ještě dříve než se Mazyr dostal do zakončení.

27
    Žlutou kartu dostává Kotljarov (FK Slavia Mazyr).

25
    Domácí se nyní dostali do zajímavé střelecké pozice, Gomelko si dokázal poradit se zakončením Narha.

24
    Vakulič přišel o míč, a tak mohou hrát domácí, ale ti se na půlce dopustili faulu.

22
    Melnikov zkoušel do brejku vyslat spoluhráče, ale obrana si dokázala poradit.

20
    Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene, mnoho šancí k vidění není.
    16. Šance hostů.

16
    Domácí brankář musel zasahovat, do dobré pozice se dostal Kotov, jehož pokus do středu branky snadno kryje gólman.

15
    Vakulič to zkoušel individuálně z dobré pozice, jeho rána se do branky nevešla. Míč končí nad brankou. Domácí gólman zasahovat nemusel, ale bude vykopávat.

14
    Po nepřesné domácí akci na míč Pantia nedosáhl, a tak bude vykopávat brankář Gomelko.

13
    Poe to vzal na sebe, pokoušel se o zakončení na vzdálenější tyč. Jeho pokus jen o malý kousek minul branku. Míč byl ale tečovaný, a tak uvidíme rohový kop.

13
    Hostující celek se nastěhoval na útočnou polovinu, ale do střelecké pozice se hráči ve tmavém nedostali.

12
    Aktivně hrající domácí celek nyní vybojoval autové vhazování na útočné polovině. Do výraznější šance se dostat nedokázali.

11
    Směr hry se na malý moment otočil, ale domácí celek se nedokázal propracovat do výraznější šance.

10
    Smoleviči vybojovalo na počátku desáté minuty rohový kop. Poe centroval před branku, ale obrana byla pozorná.

9
    Hosté se dostali do zajímavé střelecké pozice, ale Makarov nedokázal vypálit na branku.

Tymonjuk to zkoušel individuálně, pokoušel se dostat do lepší pozice, ale obrana jej nenechala projít k brance.

7
    Faul na útočné polovině hrací plochy, míč má domácí Slavia.

6
    Mnoho fotbalové krásy k vidění v úvodu zápasu není, sledujeme klidnější pasáž hry.

5
    Vasilenok se z volného kopu rozhodl vypálit přímo na branku, jeho rána končí vysoko nad brankou.

4
    Makarov se dostal do dobré střelecké pozice, zakončoval z bezprostřední blízkosti, ale brankáře prostřelit nedokázal.

1
    Domácí hrají v bílém, hosté oblékli tmavé dresy.

1

Hrát se bude v Mozyru na Stadion Junosť. Hlavním sudím je Čistov.

í FK Slavia Mazyr má bilancí 4-3-6 a získal 15 bodů. V tabulce je na dvanácté pozici. Z posledních pěti zápasů tým vyhrál jediný. Poradil si s Belšinou 3:2. Remizoval s Gorodejou 1:1. Nestačil na Soligorsk 0:2, Neman 1:3 a Dinamo Minsk 0:1.

FK Smoleviči je v tabulce na předposlední pozici se sedmi body. Tým má bilanci 1-4-7. Z posledních pěti zápasů tým vyhrál jediný. Poradil si s Gorodejou 4:1. Nestačil na Bate 3:5, Žodino 1:2 a Neman 0:2. Remíza se zrodila v zápase s Brestem 0:0.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky běloruské Vysšaja Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí FK Slavia Mazyr a FK Smoleviči.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.