Mönchengladbach – Wolfsburg 3:0 (kon.) | Brémy – Bayern 0:1 (kon.) | Freiburg – Hertha 2:1 (kon.)
Union Berlín – Paderborn 1:0 (kon.)
Borussia Mönchengladbach
3:0 (2:0)
VfL Wolfsburg
Utorok 16.06.2020, 18:30 • Borussia-Park, Mönchengladbach • Nemecká Bundesliga • 32. kolo

Druhé dejstvo v Borussia-Parku ponúklo ešte jeden presný zásah. V 65. minúte stanovil konečný výsledok 3:0 svojim gólom kapitán domácich Stindl. Je to teda zaslúžené víťazstvo Mönchengladbachu nad Wolfsburgom, hostia v útoku dnes prakticky nič neukázali.

Ďakujem za pozornosť, prajem ešte pekný zvyšok večera! (20:22:25)

90+2

90+1
    V druhom polčase sa nadstavujú 2 minúty!

90
    Striedanie v tíme Borussia Mönchengladbach: z ihriska odchádza Lars Stindl, prichádza Keanan Bennetts.
    Striedanie v tíme Borussia Mönchengladbach: z ihriska odchádza Florian Neuhaus, prichádza Mamadou Doucouré.

89
    Riadny hrací čas tohto zápasu sa už čoskoro naplní. Uvidíme, koľko ešte hlavný rozhodca Schroder bude nadstavovať.

88
    Zrejme už v samotnom závere zápasu domáci poľavili a nechajú hrať súpera. Hrá sa už len o konečnú podobu výsledku tohto stretnutia.

87
    Wolfsburg ešte získal výhodu priameho kopu, ale center do pokutového územia domácich priniesol len nepresné zakončenie.

86
    Aj v závere zápasu držia loptu na svojich kopačkách domáci futbalisti. Už sa ta toto stretnutie len dohráva, zrejme ani nebude nutné zbytočne veľa minút nadstavovať.

85
    Žltú kartu dostáva Josuha Guilavogui (VfL Wolfsburg).

84
    Záver tohto stretnutia sa tak už blíži. Môžme v podstate už teraz konštatovať, že to najdlôležitejšie sa odohralo v prvom polčase, v ktorom domáci dali dva góly.

83
    Po nedovolenom zákroku získali domáci loptu na svoje kopačky, pochopiteľne sa nikam neponáhľajú. Brankár Sommer by si dnes rád určite udržal čisté konto.

82
    Žltú kartu dostáva Kevin Mbabu (VfL Wolfsburg).

82
    Tak predsa len sa dnes do hry dostáva aj slovenský reprezentant Bénes. Dnes už si svoje odslúžil Embolo, ktorý bol veľmi aktívny, ale gól sa mu napokon streliť nepodarilo.

81
    Striedanie v tíme Borussia Mönchengladbach: z ihriska odchádza Breel Embolo, prichádza László Bénes.

80
    Necelých 10 minút ostáva do konca tohto stretnutia v Borussia-Parku. Domáci celok už dlhšou dobu vyhráva 3:0 a mal by tak na svojom ihrisku získať všetky tri body.

79
    Po veľmi dlhej dobe tu je zakončenie z hosťujúcej strany, Weghorstov strelecký pokus bol však nepresný a žiadnym výrazným spôsobom bránu Sommera neohrozil.

78
    Mönchengladbach sa teraz pokúša čakať na chybu súpera a potom vyraziť do rýchleho brejku. Uvidíme, či to ešte prinesie niečo zaujímavé alebo nie.

77
    Aj keď je teraz častejšie lopta na kopačkách Wolfsburgu, pre hostí to nič významného neznamená. Domáci sú dnes úspešný ako v defenzíve tak aj v ofenzíve.

76
    Centrovanú loptu pred bránu domácich pohodlne vyboxoval jednou rukou do bezpečia brankár Sommer. Wolfsburg sa eše snaží pokračovať vo svojom útočnom ťažení.