Norimberk – Fürth 0:1 (kon.) | Heidenheim – Regensburg 4:1 (kon.) | Kiel – Wiesbaden 1:2 (kon.)
Osnabrück – Bochum 0:2 (kon.)
Kieler SV Holstein 1900
1:2 (1:1)
Wehen Wiesbaden
cz Sobota 13.06.2020, 13:00 • Holstein-Stadion (Kiel) • 2. nemecká Bundesliga • 31. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky 2. německé Bundesligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Kieler SV Holstein 1900 a Wehen Wiesbaden.

Wehen Wiesbaden je v tabulce po třiceti zápasech na předposlední pozici. Horší jsou jen Drážďany. Tým má bilanci 7-7-16 a vybojoval 28 bodů. Z posledních pěti zápasů vyhrál jediný. Poradil si se Stuttgartem 2:1. Pak prohrál čtyřikrát v řadě. Nestačil na Heidenheim 0:1, Sanhausen 0:1, Hamburk 2:3 a Drážďany 2:3.

Kieler SV Holstein 1900 je v tabulce na klidné desáté pozici. Tým odehrál 30 zápasů a má bilanci 10-9-11 a získal 39 bodů. Z posledních pěti zápasů tým bodoval ve třech. Vyhrál nad Stuttgartem 3:2. Remizoval s Regensburgem 2:2 a Hamburkem 3:3. Tým nestačil na Bochom 1:2 a Bielefeld 1:2.

Hrát se bude v Kielu na Holstein-Stadion bez diváků.

Kieler SV Holstein 1900: Gelios – Neumann, Wahl, Thesker, van den Bergh – Iyoha, Mühling, Meffert, S. Özcan, Porath – Reese.
    Náhradníci: Reimann – Atanga, Baku, Dehm, Ignjovski, Lauberbach, Sander, Young-Jae, Schmidt.

Wehen Wiesbaden: Lindner – Mockenhaupt, Gül, Röcker – Lorch, Chato, Schwede, Aigner – Titsch-Rivero, Kyereh – Schäffler.
    Náhradníci: Watkowiak – Ajani, Dittgen, Franke, Knöll, Kuhn, Medić, Niemeyer, Tietz.

Rozhodčí: Jablonski.

1

1
    Utkání právě začalo, domácí fotbalisté hrají v modrém, hosté oblékli žluté dresy.

1
    Stefan Thesker (Kiel) rozehrával na své polovině, pokoušel se najít postupně spoluhráče, ti ale nedokázali postoupit na útočnou polovinu.

1
    Tobias Schwede (Wiesbaden) překazil útočnou akci, a tak mohli pokračoval hráči hostujícího celku. Ty však zastavil útočný faul. Rozehrávat tak budou domácí na své polovině.

2
    Zajímavá akce domácích, kteří vstoupili do zápasu jako favorit. Přihrávku na nabíhajícího hráče zastavilo postavení mimo hru. Hrát bude obrana Wehenu.

3
    Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene. Nyní se hosté dopustili útočného faulu. Fauloval s devítkou hrající Manuel Schäffler. Míč pro Kieler.

5
    Zajímavá šance hostujícího celku, Stefan Aigner byl v dobré pozici těsně před brankou, ale jeho zakončení končí vedle branky. Ioannis Gelios zasahovat nemusel.

6
    Nyní Benedikt Röcker rozehrává se svými spoluhráči na obranné polovině, dlouhý mít na Stefan Aigner byl nepřesný. Vykopávat bude brankář Ioannis Gelios.

7
    Domácí se po delší době dostali na útočnou polovinu, kde vybojovali aktivní hrou autové vhazování.

9
    Alexander Mühling byl hodně tvrdě dohraný, narazil do reklamního panelu, vypadá to, že bude muset střídat.

9
    Daniel-Kofi Kyereh vedl útočnou akci, ale prosadit se nedokázal. Následně domácí obrana dostala míč do bezpečí.

10
    Úvodních deset minut hry je pryč, zatím největší šanci měl Stefan Aigner, ale jeho zakončení se do branky nevešlo.

11
    Domácí rozehrávají od svého brankáře, Ioannis Gelios se zapojil do rozehrávky.

12
    Hosté se nyní usadili na útočné polovině, ale prosadit se dokázali. Benedikt Röcker mohl jít individuálně, ale rozhodl se pro přihrávku.

13
    Střídání v týmu Kieler SV Holstein 1900: ze hřiště odchází Alexander Mühling, přichází Jannik Dehm.

14
    Finn Porath posílal centr před branku, míč ze vzduchu získat brankář Heinz Lindner celkem snadno, a tak akce domácích končí.

15
    Gökhan Gül (Wiesbaden) rozehrává od své branky, ale neměl komu, a tak vrátil míč brankáři. Ten se rozhodl pro dlouhý výkop.

17
    Sascha Mockenhaupt (Wiesbaden) to zkoušel individuálně, ale moc daleko se nedostal. Na polovině hrací plochy jej atakoval soupeř, směr hry se tedy otáčí.

18
    Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene, hraje se spíše na polovině hrací plochy.

18
    Ioannis Gelios přenechal míč obráncům, kteří se pokouší něco vymyslet. Pokud o dlouhou přihrávku končí u brankáře soupeře.

19
    Žlutou kartu dostává Paterson Chato (Wehen Wiesbaden).

20
    Dvě dobré šance si nyní vypracoval domácí tým, ale Jannik Dehm byl u míče příliš pozdě, naopak jej vybojoval gólman Heinz Lindner.

21
    Volný kop pro domácí fotbalisty.

21
    Kiel právě vstřelil branku!
    Po volném kopu se domácí celek dostává do vedení, po přihrávce spoluhráče Neumanna se prosazuje HAUKE WAHL, který zakončoval do odkryté branky. Gólman na míč nedosáhl. Domácí vedou.
    21. Hauke WAHL - 1:0

23
    Domácí fotbalisté pokračují v aktivní hře, Emmanuel Iyoha hledal před brankou spoluhráče, ale ten se k míči dostat nedokázal.

Nyní zahrozil hostující celek, ale zakončení jednoho z hráčů končí nad brankou. Ioannis Gelios bude vykopávat.

27
    Daniel-Kofi Kyereh (Wiesbaden) si počínal v souboji na polovině hrací plochy příliš důrazně, byl mu odpískán faul, míč tedy budou mít domácí fotbalisté.

27
    Od vstřelené branky se výrazně změnil obrázek hry, domácí celek pokračuje v aktivní hře a tlačí se do zakončení. Hosté se musí bránit.

28
    Wiesbaden vybojoval rohový kop. Centr se snesl před branku, ale nikdo z hráčů ve žlutém nedokázal zakončit.

29
    Marně se nyní domácí hráči pokoušeli vybojovat si střeleckou pozici. Sascha Mockenhaupt získal míč, a tak se směr hry otáčí.

30
    Půlhodina hry je pryč, zatím jsme viděli dvě velké šance. Hostující Stefan Aigner netrefil prázdnou branku, naopak domácí Hauke Wahl v podobné pozici uspěl.

33
    Domácí fotbalisté mají míč pod kontrolou, jsou nastěhovaní na útočné polovině, kde se pokouší něco vymyslet. Zatím ale na další výraznější šanci čekají.

34
    Domácí celek hraje aktivně, Heinz Lindner vyrazil ránu z přímého kopu na rohový kop. Následný centr před branku dokázala obrana Wehenu odvrátit.

36
    Paterson Chato měl co dělat, aby vybojoval míč na polovině hrací plochy, nakonec v souboji uspěl, a tak mohou hrát hostující fotbalisté. Ti se pokoušeli prosadit před brankou, ale letící míč Ioannis Gelios snadno zneškodnil.

37
    Fotbalisté v modrém nyní kombinují na polovině hrací plochy, ale prosadit se nedokázali. Naopak přišli o míč, hrát tak mohou hosté.

39
    Žlutou kartu dostává Stefan Thesker (Kieler SV Holstein 1900).

39
    Hodně důrazně si počínal domácí hráč, nic jinému mu nezbývalo. Volný kop pro hosty.

40
    Wiesbaden právě vstřelil branku!
    A je vyrovnáno, domácí obrana si tento moment za rámeček rozhodně nedá. Hned tři beci si dávali přednost v tom, kdo míč odkopne. Balónu se nakonec zmocnil JEREMIAS LORCH, který zakončoval do protipohybu brankáře.
    40. Jeremias LORCH - 1:1

41
    Velkou šanci měl na druhé straně Jannik Dehm, ale brankáře přízemní střelou z bezprostřední blízkosti překonat nedokázal.

43
    V poklidném tempu se dohrává první poločas, ani jeden celek se momentálně nikam nežene, mnoho šancí v posledních minutách k vidění není.

45
    Dostáváme se do poslední minuty hry v prvním poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

45+1
    Dvě minuty uvidíme nad rámec prvních pětačtyřiceti.

45+2
    Domácí hráči rozehrávají od svého brankáře, nikam se neženou. Čekají ještě na jednu možnost ohrozit branku soupeře.

45+2

Hauke Wahl poslal domácí celek do vedení, na poločasových 1:1 dokázal po obrovské chybě domácí obrany vyrovnat Jeremias Lorch, který zakončoval do protipohybu brankáře.

46

46
    Zdá se, že ani jeden celek neudělal změny v sestavě, zatím jsme viděli jen jedno vynucené střídání.

47
    Domácí celek přišel o míč na útočné polovině, a tak budou vhazovat hostující fotbalisté.

48
    Tobias Schwede vhazuje na útočné polovině, hledal Marcela Titsch-Rivera, následně zakončoval právě on. Jeho rána z bezprostřední blízkosti končí těsně vedle tyče.

49
    Jeremias Lorch (Wiesbaden) zakončoval z dobré pozice, ale jeho střelecký pokus vytáhl brankář Ioannis Gelios. Hra pokračuje dál.

50
    Domácí rozehrávali rohový kop, centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit. Následně ani Hauke Wahl balon na hrací ploše nestihl.

51
    Z ničeho nic zůstal před domácí brankou zcela volný Stefan Aigner. Jeho hlavička končí nad brankou. Velkou chybu domácí obrany soupeř nyní potrestat nedokázal.

53
    Domácí celek nyní diktuje tempo hry, další centr se snesl před branku, ale Heinz Lindner si dokázal poradit.

55
    Další zajímavá možnost pro domácí, vybojovali vhazování na útočné polovině. Do výraznější příležitosti se Kieler nedostal.

56
    Z ničeho nic se prosazuje hostující celek, který otáčí směr hry, a tak se dostává do vedení. Po Schäfflerově přiklepnutí zakončoval mezi nohy brankáře domácích STEFAN AIGNER. Další minela domácí defenzivy.
    56. Stefan AIGNER - 1:2

59
    Domácí celek nyní vybojoval rohový kop, díky kterému se může pokusit ohrozit branku soupeře. Centr se snesl před branku, ale obrana u první tyče si dokázala celkem snadno poradit.

60
    Střídání v týmu Kieler SV Holstein 1900: ze hřiště odchází Phil Neumann, přichází Lion Lauberbach.

60
    Druhé střídání provedl domácí celek, hosté zatím měnit sestavu nemuseli.

61
    Domácí fotbalisté rozehrávají na své obranné polovině, pokouší se co nejrychleji hrát aktivně na polovině soupeře, ale musí se bránit.

62
    Stefan Aigner na dlouhou přihrávku spoluhráče nedosáhl, a tak se směr hry otáčí. Ioannis Gelios vykopává od své branky.

62
    Fotbalisté v modrém vybojovali další vhazování na útočné polovině.

64
    Stefan Aigner motal hlavy domácích obránců, ale hostující hráč se od pomezní čáry do předbrankového prostoru dostat nedokázal. Dobře zapracovali beci.

65
    Jannik Dehm hledal dlouhou přihrávkou spoluhráče. Pas to nebyl přesný, ale balon následně získal hostující brankář.

66
    Finn Porath hledal spoluhráče, který nabíhal, ale Fabian Reese nepochopil tento úmysl a na míč nedosáhl. Rozehrávat tak budou hostující fotbalisté.

66
    Domácí celek se dostal do střelecké pozice, Finn Porath pálil ze střední vzdálenosti, jeho pokus končí těsně vedle branky, nechybělo mnoho.

68
    Střídání v týmu Wehen Wiesbaden: ze hřiště odchází Marcel Titsch-Rivero, přichází Maximilian Dittgen.

68
    Žlutou kartu dostává Salih Özcan (Kieler SV Holstein 1900).

68
    Po faulu domácího hráče rozehrává hostující celek volný kop ze zajímavé pozice.

69
    Rána končí výrazně vedle branky, Manuel Schäffler pálil nad.

70
    Akce domácího celku byla překažená postavením mimo hru, vykopávat tedy bude hostující brakář. Heinz Lindner poslal míč až na útočnou polovinu.

72
    Aktivně hrající domácí celek vybojoval rohový kop. První střelu brankář tak tak vytěsnil mimo branku. Centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala snadno poradit.

73
    Hodně zbytečný faul Saschy Mockenhaupta, a tak mohou rozehrávat domácí fotbalisté na útočné polovině.

75
    Momentálně sledujeme klidnější pasáž hry, patnáct minut hry zbývá do konce zápasu a domácí celek, který byl před utkáním favoritem, prohrává o gól.

76
    Heinz Lindner má na své kontě další zákrok, poradil si s dalekonosnou střelou soupeře.

76
    Heinz Lindner balon nekontroloval, byl hratelný, ale domácí útočníci k němu měli daleko, a tak jej nedokázali dostat za brankovou čáru.

76
    Obrázek hry je nyní stejný, domácí celek hraje aktivně, nastěhoval se na útočnou polovinu, ale nemůže se propracovat do střeleckých pozic.

78
    Domácí diktují tempo hry, rozehrávali další rohový kop, centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala celkem snadno poradit.

79
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Paterson Chato (Wehen Wiesbaden).
    79. Červená karta po 2. žluté

80
    Deset minut hry zbývá do konce zápasu, domácí celek prohrává o jednu branku, ale proti oslabenému soupeři.

82
    Střídání v týmu Wehen Wiesbaden: ze hřiště odchází Stefan Aigner, přichází Jakov Medić.

83
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, domácí ale mají optickou převahu.

83
    Kieler rozehrával další rohový kop. Centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit a odehrála míč do bezpečí.

83
    Útočný faul jednoho z domácích hráčů ukončil aktivní činnost jeho kolegů.

85
    Střídání v týmu Kieler SV Holstein 1900: ze hřiště odchází Emmanuel Iyoha, přichází Makana Baku.
    Střídání v týmu Kieler SV Holstein 1900: ze hřiště odchází Fabian Reese, přichází David Atanga.
    Střídání v týmu Kieler SV Holstein 1900: ze hřiště odchází Jannik Dehm, přichází Dominik Schmidt.

86
    Hráči v modrém nyní hrají aktivně, pokouší se něco vymyslet na útočné polovině, ale o míč přišli. A tak mají balon hosté.

87
    Střídání v týmu Wehen Wiesbaden: ze hřiště odchází Daniel-Kofi Kyereh, přichází Marvin Ajani.
    Střídání v týmu Wehen Wiesbaden: ze hřiště odchází Tobias Schwede, přichází Dominik Franke.
    Střídání v týmu Wehen Wiesbaden: ze hřiště odchází Manuel Schäffler, přichází Phillip Tietz.

89
    Domácí hráči se pokouší za každou cenu vyrovnat, zatím marně hledají cestu do výraznější šance.

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, obrázek hry je neměnný. Domácí mají převahu, Hauke Wahl pálil z dobré pozice, ale brankář Heinz Lindner podržel svůj tým.

90+1
    Nastavovat se budou tři minuty.

90+2
    Domácí hráči ani nadvakrát nedokázali dostat míč za brankovou čáru, Jonas Meffert pálil z dobré pozice, ale neuspěl.

90+2
    Tlak domácích sílí a hosté se s vypětím všech sil brání.

90+3

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 7:9. Rohy: 9:1. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 12:14.

Hauke Wahl poslal domácí celek v prvním poločase do vedení, ale to bylo ze strany Kieler vše. Pak se dvakrát po chybě defenzivy prosadili hosté, kteří tento zápas vyhráli. Jeremias Lorch srovnal na konci prvního poločasu a po deseti minutách hry ve druhé části poslal hosty do vedení Stefan Aigner. (15:00:42)