Valencia – Levante 1:1 (kon.) | Espanyol – Alavés 2:0 (kon.) | Vigo – Villarreal 0:1 (kon.)
Leganés – Valladolid 1:2 (kon.) | Mallorca – Barcelona 0:4 (kon.)
RCD Espanyol Barcelona
2:0 (1:0)
Deportivo Alavés
Sobota 13.06.2020, 14:00Španielska LaLiga • 28. kolo

47
    Espanyol Barcelona dala gól!
    Skvelý vstup domácich do druhého polčasu! Espanyol sa zmocnil lopty a išiel do rýchleho útoku, za obranu súpera si ukážkovo nabehol WU LEJ, prevzal si úspešnú prihrávku a vyhol sa ofsajdu, svoj únik na bránu potom zakončuje tým správnym spôsobom – 2:0!

45+3
    A máme tu otvárací gól tohto stretnutia! Tak predsa len sme sa dočkali gólu ešte v prvom polčase, keď pred bránu hostí smeroval vydarený center, naň si najvyššie vyskočil obranca BERNARDO ESPINOSA a hlavou posiela loptu do siete – 1:0!