Freiburg – Leverkusen 0:1 (kon.)
SC Freiburg
0:1 (0:0)
Bayer Leverkusen
Piatok 29.05.2020, 20:30 • Schwarzwald-Stadion, Freiburg • Nemecká Bundesliga • 29. kolo

Napokon jeden jediný gól rozhodol o osude stretnutia. Strelil ho v 55. minúte mladík Kai Havertz. Leverkusen bol lepší, víťazí zaslúžene, ale Freiburg mu bol zdatným súperom a o výsledok sa bojovalo do poslednej minúty. (22:24:26)

90+4

90+4
    Bayeru sa podarilo získať loptu a hrá veľmi dobe takticky.

90+3
    Lopty lietajú do šestnástky Leverkusenu, ale obrana ich dokáže všetky odvrátiť.

90+3
    Žltú kartu dostáva Nadiem Amiri (Bayer Leverkusen).

90+1
    Lienhart hlavičkoval mimo brány, lopta zostala v hre.

90
    Ešte uvidíme štandardku Freiburgu z ľavej strany.

88
    Petersen mohol vyrovnať, no jeho strelu z prvej Hrádecký vytesnil na roh!

87
    Hrá sa medzi šestnástkami, z jednej strany na druhú.

86
    Günter zahral roh príliš prudko, nik z jeho spoluhráčov na loptu nedosiahol.

85
    Striedanie v tíme Bayer Leverkusen: z ihriska odchádza Florian Wirtz, prichádza Paulinho.

85
    Striedanie v tíme Bayer Leverkusen: z ihriska odchádza Leon Bailey, prichádza Edmond Fayçal Tapsoba.

84
    Strela smerovala do múru, uvidíme rohový kop.

83
    Až traja hráči sa zrazili, ale nejedná sa o nič vážne. Uvidíme však priamy kop Freiburgu z približne 20-tich metrov.

81
    Žltú kartu dostáva Lucas Alario (Bayer Leverkusen).

80
    Freiburg skúšal zaútočiť po ľavej strane ihriska, no nešlo to, tak sa vrátil až k vlastnému brankárovi a útočí po pravom krídle, ale ani tam sa ďaleko nedostal.

76
    Striedanie v tíme SC Freiburg: z ihriska odchádza Vincenzo Grifo, prichádza Kwon Čang-hoon.

76
    Striedanie v tíme SC Freiburg: z ihriska odchádza Robin Koch, prichádza Mike Frantz.

75
    Striedanie v tíme SC Freiburg: z ihriska odchádza Lucas Höler, prichádza Gian-Luca Waldschmidt.