Žižkov – Táborsko 3:6 (kon.) | Slovácko – Třinec 1:0 (kon.) | Jablonec – Varnsdorf 2:1 (kon.)
Slavia – Jihlava 0:0 (zruš.) | Vyšehrad – Písek 5:0 (kon.) | Líšeň – Chrudim 1:0 (kon.)

Vyšehrad právě vstřelil branku!
    Vyšehrad nakonec dokázal soupeři nasázet i pátou branku. Autorem branky je ADAM ALEXANDR!

71
    Dvacet minut před koncem utkání přichází čtvrtý zásah domácího Vyšehradu. Autorem branky je LUKÁŠ POUČEK!

53
    A hned přichází také třetí zásah domácího Vyšehradu. Autorem branky je TOMÁŠ ČVANČARA!

50
    Pět minut po změně stran přidává Vyšehrad druhou branku. Autorem branky je JAN SUCHAN!

46

45

23
    Vyšehrad se dostává do vedení! Autorem branky je JAN SUCHAN!

1

Vyšehrad zatím po přestávce způsobené koronavirem odehrál jen jedno utkání. V souboji s ligovou Příbramí však padl výsledkem 1:2. Pro Písek dnes půjde o první duel po dvou a půl měsících.

Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z přípravného utkání mezi FC Slavoj Vyšehrad a FC Písek. Výkop je stanoven na 17 hodin.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.