Belshina – Vitebsk 1:1 (kon.) | Minsk – Isloch Minsk 1:0 (kon.) | Rukh Brest – Smoleviči 0:0 (kon.)
Dinamo Minsk
1:0 (0:0)
FC Isloch Minsk
cz Nedeľa 17.05.2020, 16:00 • Stadion Dinamo, Minsk • Bieloruská Vysšaja Liga

Dinamo Minsk vyhrává městské derby nad Isloč, jako jediný se v zápase po pěkné Riosově přihrávce trefil Bachar. Na tento gól hosté odpovědět nedokázali, body tak bere Dinamo. Isloč ani jednou v zápase nevystřelil na branku. (17:52:22)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 9:0. Střely mimo: 2:6. Rohy: 12:2.

90+5

90+4
    Domácí brankář má míč, už se pravděpodobně nic nestane.

90+4
    To už začala poslední nastavená minuta, domácí fotbalisté se nyní musí bránit tlaku soupeře. Ale vykopávají míč daleko.

90+3
    Sledujeme nyní už klidnější pasáž hry, zdá se, že domácí fotbalisté takticky závěr zápasu zvládnou a dokáží zápas vyhrát.

90+2
    Plotnikov rozehrává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop až na útočnou polovinu.

90+2
    V nastaveném čase sledujeme sice aktivní hru hostujícího celku, ale zatím se Isloč nemůže propracovat do střeleckých pozic. Domácí obrana hraje aktivně.

90+1
    Čtyři minuty uvidíme navíc.

90
    To už probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Do rozehrávky hostujícího klubu se zapojil i brankář, který dlouhým výkopem přesunul hru. Do šance se ale Isloč nedostal.

88
    Hostující celek vybojoval míč a pokouší se něco vymyslet na útočné polovině, mnoho času mu už nezbývá.

87
    Velkou šanci měl nyní domácí celek, Šikavka se dostal do výborné pozice, po přihrávce spoluhráče jen trefil brankáře. Rohový kop následoval, další rána pak končí vedle.

86
    Domácí brankář bude nyní vykopávat od své branky, a nutno poznamenat, že s rozehrávkou rozhodně pospíchat nebude.

86
    Žlutou kartu dostává Momo Jansane (FC Isloč Minsk).

84
    Žlutou kartu dostává Plotnikov (FC Dinamo Minsk). Domácí brankář dostal žlutou kartu za dohrání soupeře, mimo hru jej strčil rukou do zad.

83
    Jeden z hostujících hráčů se dostal do střelecké pozice, rána končí vysoko nad brankou, a tak bude vykopávat domácí brankář Plotnikov.

81
    Žlutou kartu dostává Cholodinskij (FC Isloč Minsk).

81
    Isloč kombinuje na útočné polovině hrací plochy, snaží se něco vymyslet před brankou soupeře. Cveiba to zkoušel individuálně, ale prosadit se nedokázal.