Sovětský svaz – Jugoslávie 2:1 (po pr.)
Sovětský svaz
2:1 (0:1)
Jugoslávie
cz Sobota 02.05.2020, 14:30 • Parc des Princes, Paříž • Mistrovství Evropy 1960 • Finále
    113. Viktor PONEDĚLNIK - 2:1

113
    Tým Sovětský svaz právě vstřelil branku!
    Sovětský svaz otáčí utkání a pár minut před koncem jde do vedení 2:1! Skvělý centr z levé strany skončil přesně na hlavě VIKTORA PONEDĚLNIKA, jenž zakončil do levé části branky.
    49. Slava METREVELI - 1:1

49
    Chvíli po začátku druhé půle se Sovětskému svazu podařilo srovnat stav zápasu na 1:1! Velký podíl na tom má hostující gólman Vidinič, který nedokázal udržet přízemní skákavou ránu soupeře a z dorážky se prosadil SLAVA METREVELI.
    43. Milan GALIČ - 0:1

43
    Jugoslávie právě vstřelila branku!
    Těsně před poločasem jsme se nakonec dočkali branky, kterou dává Jugoslávie a vede tak 1:0! Željko Matuš se excelentně uvolnil na pravé straně a posléze odcentroval skvělý balón před bránu, do kterého se hlavou vložil MILAN GALIČ a na jeho zakončení k pravé tyči byl Lev Jašin krátký.