koniec po penal. (3:2)
Brazília
0:0 (0:0)
Taliansko
cz Štvrtok 16.04.2020, 14:00 • Rose Bowl, Pasadena (USA) • Mistrovství světa 1994 • Finále

Tohle je ode mne pro dnešek z tohoto historického přenosu vše, děkuji za pozornost a přeji vám hezký zbytek dne. (17:23:42)
    Rozhodující penalta

Je tu konec! Brazílie se stává fotbalovým mistrem světa roku 1994! Dnešní utkání bylo taktickou bitvou, ve které se vyznamenali oba brankáři. Před necelými 100 tisíci diváky musel rozhodnout až penaltový rozstřel, ve kterém se přiklonilo štěstí na stranu Kanárků, kteří tak mohou slavit.

5. séria
    3:2
    Je rozhodnuto! Roberto Baggio přestřelil, brazilská radost tak může propuknout!

4. séria
    3:2
    Brazilský kapitán prostřelil italského gólmana. Následující střelec musí dát gól, jinak je rozhodnuto!

4. séria
    2:2
    Massarův pokus vystihl Taffarel!

3. séria
    2:2
    Branco byl pod velkým tlakem, přesto se mu povedlo překonat Pagliuca.

3. séria
    1:2
    Evani poslal míč zkušeně doprostřed brány, Taffarel neměl šanci.

2. séria
    1:1
    Romário se nenechal zahanbit a srovnává podobným způsobem jako předchozí střelec.

2. séria
    0:1
    Albertini je přesný! Svou střelu poslal proti pohybu brankáře Brazílie.

1. séria
    0:0
    Úspěšný nebyl ani Santos, čekání na rozvlněnou síť nám tedy pokračuje.

1. séria
    0:0
    K prvnímu pokutovému kopu se odhodlal Baresi, jenže přestřelil.

Střílení penalt začíná.

120 minut skončilo a na světelné tabuli svítí nerozhodné skóre 0:0! Rozhodnout budou muset pokutové kopy, kterým bude na stadionu přihlížet skoro 100 tisíc fanoušků z celého světa!

120
    Druhé prodloužení skončilo.

117
    Blíží se konec druhého prodloužení a trenéři pomalu přemýšlí nad tím, jaké hráče pošlou vstříc nejdůležitějším pokutovým kopů v jejich životě.

115
    Brazílie to ještě zkouší ze všech pozic, ale marně. Hra se často přerušuje, hráče popadají křeče, a tak čas nekompromisně ubíhá.

113
    Roberto Baggio si mohl více věřit. Probojoval se do vápna, jenomže místo toho, aby si míč nachystal na střelu, unáhleně vypálil a celé snažení potopil.