Agassi – Novák 0:2 (kon.)
koniec
Andre Agassi
Andre Agassi (2)
0
5 1  
Jiří Novák
Jiří Novák (7)
2
7 6  
cz Streda 25.03.2020, 12:00 • Šanghaj, Čína • Turnaj mistrů 2002 - Tennis Masters Cup 2002 (tvrdý povrch) • Zlatá skupina
   
  Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.
   
  Sportovním nadšencům přeji krásný tenisový zážitek z dalšího historického onlajnu. Tentokrát se společně podíváme na jeden z vrcholů kariéry bývalého pátého hráče žebříčku dvouhry Jiřího Nováka, který ve svém prvním zápase na Turnaji mistrů 2002 vyzval Andre Agassiho.
   
  Andre Agassi

  Americký tenista vstupoval do závěrečného podniku sezóny s výrazně pozitivní bilancí 53 výher a 10 porážek. Na turnajích ATP si dokráčel pro pět trofejí ve dvouhře (Scottsdale, Miami, Řím, Los Angeles, Madrid), což se žádnému jinému tenistovi v daném ročníku nevydařilo. Ve finále San José ke všemu neuspěl s Lleytonem Hewittem.

  Agassi měl také na dosah titul z domácího US Open, rodák z Las Vegas ovšem nezvládl závěrečný duel s krajanem Pete Samprasem (3:6, 4:6, 7:6, 4:6). Nejen tyto výsledky vynesly v té době dvaatřicetiletého hráče na druhé místo v singlu.
   
  Jiří Novák

  Čech pocházející ze Zlína bojoval o Turnaj mistrů do posledního podniku Masters v Paříži. Zde sice vypadl ve druhém kole, jeho konkurent Tim Henman ovšem skončil o kolo později. Jiří Novák mohl ještě přijít o sedmou příčku, Andy Roddick však nedošel do potřebného finále, když dohrál ve čtvrtfinále. Novák se tak stal pátým našim tenistou, který se zúčastnil turnaje pro osm nejlepších hráčů sezóny. Dříve to dokázali Petr Korda, Ivan Lendl, Tomáš Šmíd a Karel Nováček.

  Jiří Novák v sezóně 2002 neoplýval vůbec špatnou bilancí, konkrétně činila 52 výher a 24 porážek, což ho dostalo na sedmou příčku. Ve zmíněném ročníku, do té doby jeho nejúspěšnějším, mimo jiné postoupil do semifinále Australian Open (nejlepší výsledek na grandslamu v kariéře), ve kterém vedl 2:1 na sety nad Thomasem Johanssonem. Novákovi se dařilo také na dalších turnajích. Sedmkrát uhrál semifinále, dvakrát hrál o titul. Ve Vídni nestačil na Rogera Federera, ve španělském Madridu nakonec nenastoupil proti Andre Agassimu.
   
  Vzájemné zápasy

  Jiří Novák se s Andre Agassim před Turnajem mistrů 2002 utkali čtyřikrát. Český tenista se svým soupeřem neuhrál jediný set, postupně padl na Australian Open 1999 (3:6, 2:6, 1:6), v Cincinnati 1999 (6:7, 6:7), o rok později v Davis Cupu (3:6, 3:6, 1:6) a v semifinále Říma 2002 (5:7, 4:6). Hráči se měli ještě střetnout ve finále Madridu 2002, Novák ovšem do zápasu nenastoupil.
  Nejen vzájemná bilance tak do role favorita pasovala Američana.
   
  Na servisu začne Andre Agassi.
   
  0:0
  Utkání právě začalo.
   
  15-0
  Andre Agassi na úvod zapodával do forhendu protihráče. Jiří Novák returnoval do sítě.
   
  30-0
  Novák vybral velmi těžké podání na kříž. Tenisté se následně dostali do výměny. Český hráč ji zakončil forhendovým úderem po lajně do autu.
   
  40-0
  Tři gemboly pro Američana. Ten skvělým forhendem křížem zrychlil hru, jeho soupeř se vyhodil do autu.
   
  1:0
  Andre Agassi získal první hru zápasu. Čistou hrou. Hráči se dostali k bekhendové výměně křížem, Agassi se v závěru rozhodl pro úder po čáře, který byl vítězný.
  0:0; 1:0 - Andre Agassi
   
  1:0
  Následuje přestávka a výměna stran.
   
  1:0
  Konec přestávky, podávat bude Jiří Novák.
   
  0-15
  Novák musel začít na podání druhým servisem. Tenisté se dostali k výměně od základní čáry. Agassi si připravil solidní příležitost pro další winner po lajně, jeho úder ale mířil mimo kurt pro dvouhru.
   
  15-15
  Velmi dlouhá a vyrovnaná výměna od základní čáry lépe dopadla pro amerického hráče.
   
  30-15
  Hráči zatím předvádějí dlouhé rozehry. Andre Agassi v této chvíli výborně zahrál křížem, aby po lajně mohl odehrát vítězný úder.
   
  30-30
  Jiří Novák si ale vypomáhá prvním esem.
   
  30-40
  Gembol. Novák se o něj zasloužil poté, co Agassi returnoval jen mimo kurt pro dvouhru.
   
  40-40
  Shoda. Jiří Novák se zatím příliš nemůže spolehnout na první servis. Nyní ke všemu vytvořil úvodní dvojchybu.
   
  40-A
  Gembol. Novák opět musel jít přes druhý servis, který mířil na tělo protihráče. Ten byl schopný zaslat return jen do autu.
   
  40-40
  Druhá shoda. Po několika úderech Agassi rozhodil soupeře úderem k základní lajny, následně se postaral o úspěšný míček k postranní čáře.
   
  40-A
  Jiří Novák si vypomáhá druhým esem. Je tu gembol.
   
  40-40
  Třetí shoda. Dlouhý gem pokračuje. Andre Agassi skvělým úderem křížem donutil soupeře k hluboké obraně, Jiří Novák musel následně ke druhé postranní čáře. Vytáhl lob, Agassi se popasoval se smečí. Výměna nakonec lépe dopadla pro Američana.
  0:0; 1:0; 40-40 - Andre Agassi
   
  A-40
  Vítězný forhend po čáře znamená brejkbol pro Agassiho.
  0:0; 1:0; A-40 - Andre Agassi
   
  40-40
  Shoda. Výborné podání do bekhendové strany, Andre Agassi returnoval do autu.
   
  40-A
  Skvělý servis na kříž. Agassi se k míčku natáhl, nebylo mu to však nic platné.
   
  40-40
  Shoda. Jiří Novák musí o své první podání pořádně bojovat. Tak jak je v tomto zápase zvykem, byla k vidění dlouhá rozehra od základní lajny. Andre Agassi parádně zrychlil hru, což na soupeře stačilo. Novák poslal balónek do sítě.
   
  40-A
  Gembol. Český hráč úderem mířícím ven z kurtu donutil protihráče se přiblížit k síti, Američan zachyboval balónkem do autu.
   
  40-40
  Hra ještě nekončí. Jiří Novák po úderu protihráče zaslal balónek po lajně za základní lajnu.
   
  40-A
  Gembol. Novák skvělým bekhendem k postranní čáře zapsal winner. Je tak znovu míček od zisku své první hry.
  0:0; 1:0; 40-A - Jiří Novák
   
  1:1
  Jiří Novák srovnal na 1:1. Je za námi jedenáct minut hry. Andre Agassi se na závěr gemu dopustil nevynucené chyby do autu.
   
  0-15
  Třetí míček v řadě pro českého tenistu. Jeho soupeř nezvládl forhend od základní lajny, chyboval po čáře do sítě.
   
  15-15
  Andre Agassi se prezentoval svým prvním esem v utkání.
   
  30-15
  A následovalo druhé.
   
  40-15
  Forhendový winner po lajně od Američana. Ten po dlouhé rozehře přitlačil soupeře k pravému rohu, aby si mohl vypracovat dva gemboly.
  0:0; 1:1; 40-15 - Andre Agassi
   
  40-30
  Parádní return od českého hráče. Byl vítězný. Dočká se shody?
   
  2:1
  Krásný winner Agassiho po dropšotu. Vede tak 2:1 na gemy.
  0:0; 2:1 - Andre Agassi
   
  2:1
  Následuje přestávka a výměna stran.
   
  2:1
  Konec přestávky, podávat bude Jiří Novák.
   
  15-0
  Agassimu na úvod nového gemu stačilo úspěšně returnovat, Novák se vzápětí dopustil nevynucené chyby do sítě.
   
  30-0
  Nepříjemný stav pro Čecha. Andre Agassi měl problémy s returnem, hráči následně hráli forhendy křížem. Jiří Novák zahrál úder přes pásku, Američan se přiblížil k síti a zahrál winner.
  0:0; 2:1; 30-0 - Andre Agassi
   
  30-15
  Eso přišlo v důležitou chvíli.
   
  40-15
  Dva brejkboly v řadě! Andre Agassi vše provedl mazácky, soupeře si vodil po stranách kurtu. Jiří Novák se výborně bránil, závěrečný winner protihráče jen sledoval z poloviny kurtu.
  0:0; 2:1; 40-15 - Andre Agassi
   
  3:1
  Brejk! Na podruhé to Američanovi již vyšlo, Novák krátkou rozehru od základní čáry zakončil chybou do sítě.
   
  15-0
  Andre Agassi začíná na potvrzování brejku skvěle. Zapodával na kříž, dostal se před pásku a odehrál úspěšný forhend kros.
   
  30-0
  Další kvalitní podání na kříž. Jiří Novák returnoval jen k pásce.
   
  40-0
  Tři gemboly za sebou. Novák zvládl těžký return křížem, chvíli na to se dostával k síti. Před přechodem ovšem zachyboval bekhendovým úderem se spodní rotací.
   
  4:1
  Agassi potvrzuje brejk čistou hrou. Na rozdíl od svého protihráče mu vyšel náběh k pásce, před kterou zahrál vítězný volej.
  0:0; 4:1 - Andre Agassi
   
  4:1
  Následuje přestávka a výměna stran.
   
  4:1
  Konec přestávky, podávat bude Jiří Novák.
   
  15-0
  Andre Agassi je rozjetý. Jeho soupeř sice trefil první servis, Američan ovšem returnoval vítězně křížem. Jiří Novák se po balónku natahoval, ale neměl nárok.
   
  15-15
  Tohle bychom chtěli vidět častěji. Agassi sice úspěšně dokázal returnovat, Novák přesto zahrál parádní vítězný úder, který zamířil k rohu kurtu.
  0:0; 4:1; 15-15 - Jiří Novák
   
  15-30
  Jiří Novák zkrátil hru. Andre Agassi s touto variantou počítal a ačkoliv doběhl balónek, tak se dopustil nevynucené chyby po lajně.
   
  30-30
  Stav je opětovně vyrovnaný. Agassi bude cílit na další brejkbol.
   
  30-40
  Jiří Novák ovšem problémy nepřipouští. Kratší výměna od základní lajny patřila právě jemu, jeho protihráč chyboval do sítě.
   
  4:2
  Andre Agassi returnuje do sítě a český tenista tak snižuje na 2:4.
   
  15-0
  Agassi je ve velké pohodě. Po returnu soupeře se dostal k pásce, před tím odehrál úder do forhendu protihráče. Na síti již neměl problémy zahrát úspěšný volej.
  0:0; 4:2; 15-0 - Andre Agassi
   
  30-0
  Andre Agassi získává další balónek na své konto. Jiří Novák z pravého rohu kurtu trefil pásku, ze které se míček nedostal úspěšně do kurtu.
   
  40-0
  Eso znamená tři gemboly v řadě.
   
  5:2
  Čistá hra pro Američana. Jiří Novák returnoval do autu. Při svém dalším podání musí uspět, jinak je po konci první sady.
   
  5:2
  Následuje přestávka a výměna stran.
   
  5:2
  Konec přestávky, podávat bude Jiří Novák.
   
  0-15
  Novák zahájil osmou hru přímým bodem ze servisu.
   
  0-30
  Jiří Novák od svého podání tlačil na protihráče rychlými forhendovými údery, Andre Agassi byl donucený zaslat balónek jen k síti.
   
  0-40
  Agassi returnuje za základní čáru. Tři gemboly pro Čecha. Vypadá to na nejsnadnější gem z jeho pohledu.
   
  5:3
  Čistá hra. Jiří Novák svoji hrou donutil protihráče k riskantní hře, forhend kros ale letěl k síti. Zvládne poprvé uspět na returnu, na kterém se mu zatím příliš nedaří?
  0:0; 5:3 - Jiří Novák
   
  15-0
  Začátek není úspěšný. Po returnu se dostal k síti. Od pásky byl ale příliš daleko a bekhendový volej nedokázal přehrát na druhou stranu.
   
  15-15
  Následující výměna od základní lajny ale lépe skončila pro českého tenistu. Andre Agassi rozehru zakončil chybou do sítě.
   
  15-30
  Skvělá obrana od Nováka. Ubránil se smeči Agassiho, zahrál forhedový úder křížem. Američan sice posílal balónek kros, míček ale skončil v autu.
  0:0; 5:3; 15-30 - Jiří Novák
   
  15-40
  První dva brejkboly pro Čecha! Andre Agassi se nyní vyhodil za základní čáru!
   
  5:4
  Neskutečné! Agassi dosud při svém podání zářil, nedokázal ovšem dopodávat první set. Hru zakončil dvojchybou.
   
  5:4
  Následuje přestávka a výměna stran.
   
  5:4
  Konec přestávky, podávat bude Jiří Novák.
   
  0-15
  Novák zahájil nový gem ziskem fiftýnu.
   
  0-30
  Vzápětí se postaral o eso.
   
  0-40
  Sebevědomí českého tenisty roste každým fiftýnem. V této chvíli se ocitl u sítě, dokázal vítězně smečovat.
  0:0; 5:4; 0-40 - Jiří Novák
   
  15-40
  Po delší odmlce přišla paráda od Američana. Forhendem kros zatlačil protihráče k pravému rohu kurtu, následně se mu vydařil vítězný bekhend křížem.
   
  5:5
  Jiří Novák získává třetí gem v řadě a především srovnává na 5:5. Andre Agassi na závěr gemu returnoval za základní lajnu.
   
  15-0
  Agassi se po returnu Nováka tlačil protihráči do fohendové strany. Český tenista na závěr krátké výměny zvládl jen poslat balónek k pásce.
   
  15-15
  Novákovi se vydařil return po čáře. Agassi následně hrál balónek křížem, míček ale letěl těsně mimo kurt pro dvouhru.
   
  30-15
  Jiří Novák nevyužil menší výhodu druhého podání soupeře. Z forhendu poslal return jen k síti.
   
  40-15
  Servis na kříž a přímý bod ze servisu. Jiří Novák se natáhl po balónku, trefil ho však jen rámem rakety.
   
  40-30
  Andre Agassi šel ukončit gem na síť, Čech ho ale výborně prohodil winnerem po lajně.
  0:0; 5:5; 40-30 - Jiří Novák
   
  40-40
  Shoda. Jiří Novák parádně bojuje. Ubránil se těžkému úderu protihráče k lajně, prodral se k síti, u které byl vítězný.
  0:0; 5:5; 40-40 - Jiří Novák
   
  40-A
  Brejkbol! Novák výborně doběhl zkrácení hry protihráče a následně odehrál winner na druhou stranu.
  0:0; 5:5; 40-A - Jiří Novák
   
  5:6
  Jiří Novák půjde servírovat na výhru v prvním setu! Jeho protihráč vypadl z tempa, Andre Agassi nyní po returnu protihráče zahrál úder křížem do autu.
   
  5:6
  Následuje přestávka a výměna stran.
   
  5:6
  Konec přestávky, podávat bude Jiří Novák.
   
  0-15
  Novák začíná důležitý gem výborně. Objevil se na síti a dokázal úspěšně smečovat.
   
  0-30
  Andre Agassi sice dokázal returnovat na druhou stranu, při svém dalším úderu však pokazil bekhendový úder se spodní rotací do sítě.
   
  0-40
  Tři setboly pro Čecha! Agassi returnoval pouze za základní lajnu.
   
  5:7
  Jiří Novák uzavírá první set čistou hrou! Andre Agassi vrátil dělové podání na druhou stranu kurtu. Novák se následně ocitl u pásky, Agassi pokazil balónek po čáře do sítě.
  0:1; 5:7 - Jiří Novák
   
  0:0
  Následuje přestávka po konci prvního setu.
   
  0:0
  Konec přestávky, podávat bude Andre Agassi.
   
  0-15
  Američan zahájil nový set nevynucenou chybou do sítě.
   
  0-30
  Andre Agassi se dopouští další chyby, balónek znovu zamířil před páskou.
   
  15-30
  Takhle ale Američana známe. Bekhendem křížem si připravil vítězný úder pro forhend kros.
  0:1; 0:0; 15-30 - Andre Agassi
   
  30-30
  Druhý nasazený hráč na Turnaji mistrů trefuje eso.
   
  40-30
  Přímý bod ze servisu otáčí průběh úvodního gemu.
   
  40-40
  Shoda. Jiří Novák se ale rozhodl bojovat o první gem druhého setu. V této chvíli se předvedl vítězným úderem.
  0:1; 0:0; 40-40 - Jiří Novák
   
  A-40
  Gembol. Agassi se mohl opřít o přímý bod ze servisu.
   
  1:0
  Andre Agassi získal první hru druhého setu. Po delší době přišla pořádná výměna od základní čáry, kterou Jiří Novák zakončil forhendovou chybou po lajně do autu.
   
  1:0
  Následuje přestávka a výměna stran.
   
  1:0
  Konec přestávky, podávat bude Jiří Novák.
   
  0-15
  I když tu byl až druhý servis, tak Agassi po vysokém kicku returnoval po lajně do autu.
   
  15-15
  A jen dobře, že to tak dopadlo. Jiří Novák nyní po returnu soupeře vytváří jednoduchou nevynucenou chybou do sítě.
   
  15-30
  Vítězný úder od českého tenisty. Sice byl mírně ven z kurtu, dokázal ovšem vytáhnout skvělý forhend po lajně.
  0:1; 1:0; 15-30 - Jiří Novák
   
  15-40
  Dva gemboly. Andre Agassi podruhé v této hře pokazil return po druhém servisu protihráče.
   
  30-40
  Dvojchyba českého tenisty. Stále je zde jedna šance na ukončení gemu.
   
  40-40
  Shoda. Jiří Novák se dostává pod menší tlak. Po několika úderech od základní čáry nezvládl úspěšně zahrát balónek přes síť.
   
  40-A
  Gembol. Dlouhá výměna od základní lajny lépe dopadla pro Čecha. Vytáhl parádní bekhendový winner po lajně.
  0:1; 1:0; 40-A - Jiří Novák
   
  1:1
  Novák i přes menší komplikace srovnal na 1:1 na gemy. Agassi těsně returnoval za základní čáru.
   
  15-0
  Jiří Novák byl blízko vítěznému returnu po čáře, po druhém podání soupeře ovšem balónek z jeho rakety letěl do autu.
   
  15-15
  V této chvíli mu stačil úspěšný return. Andre Agassi pokazil balónek od základní čáry do sítě.
   
  15-30
  Jiří Novák podruhé v řadě returnoval na druhou stranu. Američan přecházel k pásce, míček ale poslal jen do autu.
   
  15-40
  Dvojchyba a dva brejkboly pro Čecha! Naskýtá se tu pro něj velká šance. Je třeba využít rozhození jeho soupeře.
   
  30-40
  První šance je minulostí. Agassi zapodával do forhendu soupeře, následně zahrál úder po lajně. Ocitl se u sítě, u které byl nekompromisní.
  0:1; 1:1; 30-40 - Andre Agassi
   
  1:2
  Brejk! Jiří Novák byl po většinu rozehry pasivnějším tenistou, musel bránit základní čáru. Andre Agassi se snažil změnit tempo hry, zkrácení mu ale nevyšlo. Novák to potrestal vítězným úderem.
  0:1; 1:2 - Jiří Novák
   
  1:2
  Následuje přestávka a výměna stran.
   
  1:2
  Konec přestávky, podávat bude Jiří Novák.
   
  0-15
  Český tenista zahájil nový gem úspěšně. Pomohl si forhendem křížem, vzápětí odehrál winner ke druhé polovině kurtu.
   
  0-30
  Novákovi stačilo zrychlit hru. Agassi se sice k forhendovému úderu ještě dostal, balónek ale poslal za základní čáru.
   
  0-40
  Tři gemboly. Sedmý hráč žebříčku trefil eso.
  0:1; 1:2; 0-40 - Jiří Novák
   
  1:3
  Jiří Novák potvrdil brejk. Na závěr gemu se ocitl u sítě. Jeho počínání bylo vítězné.
  0:1; 1:3 - Jiří Novák
   
  0-15
  Andre Agassi v této chvíli není příliš v pohodě. Vytváří dvojchybu.
   
  0-30
  Jiří Novák naopak začíná ovládat celý kurt. Bekhendovým úderem křížem nechal protihráče na levé straně kurtu, aby do odkryté pravé části zahrál vítězný úder.
  0:1; 1:3; 0-30 - Jiří Novák
   
  15-30
  Agassi se ale rozhodně ještě nechce vzdát. Pomohl si přímým bodem.
   
  15-40
  Dva brejkboly. Tohle vypadá nadějně. Andre Agassi po returnu protihráče přecházel k pásce, míček ale odehrál jen do sítě.
   
  30-40
  První brejkbol je odvrácený. Agassi po výkřiku někoho z publika přestal hrát. Hra však pokračovala. Američan měl velké štěstí, Novák chyboval po lajně do sítě.
   
  40-40
  Shoda. Andre Agassi se předvedl výborným forhendovým winnerem do rohu kurtu.
   
  40-A
  Třetí brejkbol. Jiří Novák parádně zahrál forhend po čáře, čímž si připravil příležitost pro vítězný úder kros mířící ven z kurtu.
  0:1; 1:3; 40-A - Jiří Novák
   
  1:4
  Novák se blíží vítězství! Agassi chvíli po retunu protihráče zakončil výměnu a celý gem chybou do sítě.
   
  1:4
  Následuje přestávka a výměna stran.
   
  1:4
  Konec přestávky, podávat bude Jiří Novák.
   
  0-15
  Český hráč může být nyní v pohodě. Agassi na úvod nového gemu nedokázal úspěšně returnovat.
   
  0-30
  Další kvalitní servis od Nováka. A druhý zisk fiftýnu.
   
  0-40
  Tři gemboly v řadě. Andre Agassi napotřetí v této hře nedokázal úspěšně returnovat.
   
  1:5
  Novák ke všemu trefuje eso a vede 7:5, 5:1! Je tak jediný gem od první výhry nad Andre Agassim v kariéře!
  0:1; 1:5 - Jiří Novák
   
  0-15
  Andre Agassi v této chvíli nezahrál nic špatně. Po returnu protihráče poslal bekhend kros. Jiří Novák však po lajně trefil winner. Krásný technický úder.
   
  15-15
  Agassi v této chvíli trefuje eso.
   
  15-30
  Novák úspěšně returnoval po čáře. Agassi neměl mít problémy, dopustil se však nevynucené chyby.
   
  30-30
  Andre Agassi výborně zapodával. Objevil se na síti. Stačilo mu nastavit raketu.
  0:1; 1:5; 30-30 - Andre Agassi
   
  30-40
  Mečbol na returnu! Agassi po returnu protihráče zachyboval za základní čáru!
   
  1:6
  Jiří Novák má obrovskou radost, poprvé v kariéře vítězí nad Andre Agassim! Americký tenista na závěr zápasu odehrál balónek po čáře, míček ale skončil za základní lajnou.
  0:2; 1:6 - Jiří Novák
   
  Konec zápasu
   
  O první překvapení Turnaje mistrů 2002 se postaral Jiří Novák. Český hráč ve svém úvodním zápase na závěrečném podniku sezóny dokázal vyzrát na Andre Agassiho. A to i přes skutečnost, že to vypadalo na spanilou jízdu Američana.

  Agassi vstoupil do zápasu suverénně, hned ve druhé hře si vypracoval brejkbol, který nevyužil. Za stavu 2:1 ovšem již vzal Novákovi podání. Vše se vyvíjelo ve prospěch favorita. Až do osmé hry. Druhý nasazený tenista turnaje měl poprvé problémy na servisu, což pramenilo v brejk. Novák naopak získal větší sebevědomí a do konce setu ještě jednou uspěl na returnu.

  Ačkoliv Andre Agassi zahájil nový set ziskem gemu, tak stále nedokázal najít tempo z první poloviny úvodní sady. Jiří Novák pokračoval ve skvělém výkonu, který podpořil kvalitním počínáním na servisu a také třemi brejky.
   
  Ačkoliv český tenista dokázal první zápas na Turnaji mistrů vyhrát, tak ze skupiny nepostoupil. Ve svém druhém utkání nestačil na Rogera Federera 0:6, 6:4, 2:6, v přímém souboji o druhou postupovou příčku nevyzrál na pozdějšího finalistu Juana Carlose Ferrera 5:7, 3:6.
   
  Z našeho dalšího historického onlajnu je to vše. Přeji krásné prožití středečního odpoledne. (13:23:35)

  Radek Štohl

  čas zápasu: 1:00

  2. set: 0:20

  Agassi Novák
  2. set Stretnutie 2. set
  získané body celkom
  15 50 67 29
  najdlhšia séria získaných bodov
  3 7 10 7
  Setboly
  0 0 2 1
  Mečboly
  0 0 1 1
  víťazné údery *
  0 0
  nevynútené chyby *
  0 0
  úspešnosť na sieti *
  0 %
  0 %
  Štatistiky na podaní
  Čas hier pri vlastnom podaní
  0:12 0:27 0:26 0:06
  Esá **
  2 5 6 2
  Dvojchyby **
  1 2 2 1
  udržané podania
  1 / 4
  25 %
  5 / 10
  50 %
  8 / 9
  89 %
  3 / 3
  100 %
  Odvrátené brejboly
  3 / 6
  50 %
  3 / 8
  38 %
  1 / 2
  50 %
  0 / 0
  0 %
  body pri vlastnom podaní
  12 / 28
  43 %
  32 / 59
  54 %
  40 / 58
  69 %
  13 / 16
  81 %
  body po 1. podaní *
  0 %
  0 %
  body po 2. podaní *
  0 %
  0 %
  úspešnosť 1. podania *
  0 %
  0 %
  úspešnosť 2. podania *
  0 %
  0 %
  priemerná rýchlosť prvého podania *
  priemerná rýchlosť druhého podanie *
  najrýchlejšie podanie *
  Štatistiky na príjme
  Premenené brejkboly
  0 / 0
  0 %
  1 / 2
  50 %
  5 / 8
  63 %
  3 / 6
  50 %
  body pri súperovom podaní
  3 / 16
  19 %
  18 / 58
  31 %
  27 / 59
  46 %
  16 / 28
  57 %
  body po príjme 1, podania *
  0 %
  0 %
  body po príjme 2. podania *
  0 %
  0 %
  Informáciu ku štatistikám

  ** počty es a dvojchýb v priebehu setu sú neoficiálne

  Andre Agassi
  Štát: USA
  Dátum narodenia: 29.04.1970
  Vek: 50 rokov
  Držanie: pravák
  Nasadený: 2

  Jiří Novák
  Štát: Česká republika
  Dátum narodenia: 22.03.1975
  Vek: 45 rokov
  Držanie: pravák
  Výška: 190 cm
  Hmotnosť: 86 kg
  Nasadený: 7