Levice – Bratislava Capitals | 0:4 (kon.) | | | Žilina – Martin | 0:6 (kon.) | | | Spišská N. Ves – Topoľčany | 1:5 (kon.) |
Dubnica – Skalica | 2:4 (kon.) |
Detroit – Tampa Bay | 5:4 (2:1 po s.n.) | | | Calgary – Vegas | 3:5 (kon.) | | | Chicago – St. Louis | 0:2 (kon.) |
Anaheim – Minnesota | 4:5 (po pr.) | | | Vancouver – Columbus | 1:2 (kon.) | | | San Jose – Colorado | 3:4 (kon.) |
Barys – Metallurg Magnitogorsk | 5:2 (kon.) | | | Omsk – Ufa | 3:6 (kon.) | | | Helsinki – Jaroslavľ | 2:4 (kon.) |
koniec
Avangard Omsk
3:6
(1:1, 1:2, 1:3)
Stav série: 2:3
HC Salavat Julajev Ufa
Vendula Zdražilová
Góly a asistencie:
6. Dedunov (Pokka), 23. Pokka (Jemelin), 58. Šumakov (Košelev) – 7. Chochriakov (Kadejkin, Krikunov), 31. Larsen (Manninen, Omark), 46. Manninen (Omark, Larsen), 48. Kartajev, 56. Chochriakov
Rozhodca: Sidorenko, Ravodin – Zacharenkov, Sadovnikov
Diváci: 5 254
Nepremenená penalta:
Avangard Omsk:
Bobkov (Garipov) – Vojnov (A), Pokka, Jemelin (C), Franson, Bondarev, Martynov, Jaremčuk – A. Potapov, Stas, Dedunov – Šumakov, Semionov, Košelev – Pjanov, McMillan, Beck – Širokov (A), Zernov, Andrighetto.
Náhradníci:
Tréner:
HC Salavat Julajev Ufa: Metsola (Karejev) – Panin (C), Larsen, Arzamascev, Koledov, Pašnin, Ar. Sergejev, Muchamadullin – Omark (A), Manninen, Hartikainen – Kugryšev, Burmistrov (A), Krikunov – , Kadejkin, Chochriakov – M. Majorov, Kartajev, Gimatov – Baškirov.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
HC Salavat Julajev Ufa: Metsola (Karejev) – Panin (C), Larsen, Arzamascev, Koledov, Pašnin, Ar. Sergejev, Muchamadullin – Omark (A), Manninen, Hartikainen – Kugryšev, Burmistrov (A), Krikunov – , Kadejkin, Chochriakov – M. Majorov, Kartajev, Gimatov – Baškirov.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Sidorenko, Ravodin – Zacharenkov, Sadovnikov
Diváci: 5 254
Omsk | 2 | 4 | Ufa |
#1 | Nedeľa 01.03.2020 • 14:00 |
Omsk - Ufa 5:2 | |
#2 | Utorok 03.03.2020 • 17:32 |
Omsk - Ufa 2:3 koniec po predl. | |
#3 | Štvrtok 05.03.2020 • 15:00 |
Ufa - Omsk 6:3 | |
#4 | Sobota 07.03.2020 • 12:30 |
Ufa - Omsk 1:5 | |
#5 | Pondelok 09.03.2020 • 15:00 |
Omsk - Ufa 3:6 | |
#6 | Streda 11.03.2020 • 15:00 |
Ufa - Omsk 4:1 |
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Sergej Širokov – 2 min., hrubost).