Montreal – NY Rangers 2:5 (kon.) | Tampa Bay – Chicago 2:5 (kon.) | Florida – Toronto 3:5 (kon.)
Boston – Dallas 4:3 (kon.) | Detroit – Minnesota 1:7 (kon.) | Ottawa – Vancouver 5:2 (kon.)
Winnipeg – Washington 3:0 (kon.) | St. Louis – NY Islanders 3:2 (po pr.) | Nashville – Calgary 4:3 (po pr.)

Pavel Zacha (NJD) 0+0, 2 střely, čas na ledě 15:34

Travis Zajac a Nikita Gusev poslali hostující celek v první třetině do dvoubrankového vedení. Ve druhé třetině nejprve Mario Ferraro snížil, a pak vyrovnal Marcus Sörensen při vlastním oslabení. V prodloužení obrat pro domácí dokonal Logan Couture.

60:38 Logan COUTURE - 3:2

60:38
    San Jose právě vstřelilo branku!
    Domácí celek vyhrává v prodloužení, aktivní hra se vyplatila. Kotouč dostal za brankovou čáru po výborné přihrávce spoluhráče obranou Devils neobsazený LOGAN COUTURE. Asistence: Evander Kane a Brent Burns.

60:18
    Brent Burns (San Jose) si vybruslil do dobré pozice, jeho rána ale nebyla přesná.

60:01
    Úvodní buly v prodloužení pro domácí.

60:01

Ve třetí třetině jsme branku neviděli, a tak tento zápas za stavu 2:2 půjde do prodloužení.

60:00

59:00
    Oznámena byla poslední minuta hry ve třetí třetině.

58:43
    Domácí hráči se usadili v útočném pásmu, kde kombinují a snaží se rozhodnout zápas.

58:24
    Marcus Sörensen (San Jose) po individuální akci nedokázal přesněji vypálit.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

56:48
    Timo Meier (San Jose) před brankou nedokázal trefit poskakující kotouč.

56:31
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, domácí celek se snaží hrát aktivně.

56:13
    Zakázané uvolnění způsobené špatnou domácí rozehrávkou vrací hru před branku Sharks.

56:06

55:13
    Další práce pro domácího brankáře, Martin Jones (San Jose) si poradil s ránou od modré čáry.

54:42
    Damon Severson (New Jersey) pálil od modré čáry, jeho pokus celkem snadno zastavil domácí brankář.

54:20
    Damon Severson (New Jersey) rozehrával od své branky, dostal kotouč do útočného pásma, ale vypálit na branku nedokázal.

54:06
    Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Radim Šimek – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

53:53
    Radim Šimek (San Jose) hodně důrazně v osobním souboji dohrál soupeře. Vylučovat se nebude.

52:56
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.

52:41
    Domácí fanoušci ženou Sharks za výhrou v tomto zápase, stav je zatím stále vyrovnaný.

52:06
    Komerční přestávka.

52:00
    Dylan Gambrell (San Jose) to vzal na sebe, jeho akci chyběla ale přesnost, zejména pak lepší zakončení.

51:18
    Logan Couture (San Jose) pálil od modré čáry, rána byla zblokovaná.

50:50
    Cory Schneider (New Jersey) si výborně poradil s únikem domácího hráče, hostující brankář předvedl dobrý zákrok, dorážku nedopustil Nico Hischier.

50:01
    Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, stav zápasu je stále vyrovnaný.

49:18
    Buly v útočném pásmu Sharks. Domácí vyhráli buly, ránu od modré čáry kryje Cory Schneider.

47:37
    Mnoho šancí k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, Domácí sice hrají přesilovku, ale vhazuje se před jejich brankou.

47:05
    Sharks rozehrávají od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry.

46:45
    Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Dakota Mermis – 2 min., nedovolené bránění).

46:22
    Kyle Palmieri (New Jersey) byl volný před brankou, ale vypálit nedokázal.

45:14
    Pavel Zacha (New Jersey) rozehrává od své branky. Michael McLeod (New Jersey) dostal kotouč do útočné třetiny, ale vypálit nedokázal.

45:05

45:00
    Sharks tuto přesilovku pravděpodobně nepromění.

44:37
    Timo Meier pálil od modré čáry, jeho ránu vykopl Cory Schneider (New Jersey), a pak vyhodili kotouč obránci.

44:11
    Hosté nedokázali vyhodit, Kevin Labanc pálil z dobré pozice, Cory Schneider byl připravený.

43:35
    Rána od modré čáry postrádala přesnost i důraz.

43:05
    Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Pavel Zacha – 2 min., hákování).

43:00
    Nyní se hraje spíše ve středním pásmu, následně se bude vylučovat.

42:17
    Kevin Labanc (San Jose) pálil z dobré pozice, jeho pokus vyrazil brankář před sebe, následně situaci uklidnili obránci.

41:00
    Brent Burns pálil od modré čáry, jeho rána postrádala důraz i přesnost.

40:47
    Sharks rozehrávají od své branky.

40:01
    Vyrovnaný zápas pokračuje dál třetí třetinou.

40:01

40:00

39:30
    Už se pravděpodobně nic nestane, kotouč mají pod kontrolou domácí.

39:00
    Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině.

38:40
    Devils se dostali do útočného pásma, ale jejich zakončení bylo nepřesné.

38:23
    Timo Meier (San Jose) to vzal na sebe, jeho individuální akce postrádala přesnost.

37:44
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat do pásma.
    35:58 Marcus SÖRENSEN - 2:2

35:58
    Je vyrovnáno, domácí se prosazují při vlastím oslabení. Kotouč poslal po dobré přihrávce spoluhráče poslal do odkryté části branky MARCUS SÖRENSEN. Asistence: Joel Kellman.

35:30
    Hostující obránce pálil od modré čáry, rána byla nepřesná.

34:51
    Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Evander Kane – 2 min., hákování).

34:51

34:33
    Hosté rozehrávali od své branky, dostali kotouč do bezpečí, a tak mohli hráči v bílém rozehrát.

33:50
    Oba týmy hrají v plném počtu.

33:36
    Cory Schneider (New Jersey) nyní kryje kotouč po střel Kanea.

33:17
    Jack Hughes vedl hostující akci, ke střele od modré čáry se nedostal.

33:03
    Sledujeme hru čtyři na čtyři a ani jeden celek se nemůže stabilněji usadit v útočném pásmu.

31:50
    Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Stefan Noesen – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu New Jersey Devils (P. K. Subban – 2 min., hrubost).

31:50

31:13
    Tim Heed (San Jose) rozehrává od své branky, po individuální akci minul branku. Jeho rána mířila nad.

30:53
    Tim Heed (San Jose) vybojoval útočné pásmo,. Kevin Labanc pokračoval v akci, ale ohrozit branku se domácím nepodařilo.

30:01
    Dostáváme se do druhé poloviny druhé třetiny i zápasu, domácí celek stále prohrává o jednu branku.

29:45
    Logan Couture byl u kotouče první, píská se icing.

29:25
    Hosté špatně rozehráli, puk získal Kevin Labanc. Jeho rána z první byla zblokovaná.

28:12
    Hra je přerušena pro přihrávku rukou.

27:40
    Hra se nyní bez výraznějších šancí přelévá ze strany na stranu. Diváci sledují rychlý hokej.

26:33
    Martin Jones (San Jose) kryje kotouč po střele Bratta. Buly před brankou domácích.

26:11
    Timo Meier měl na hokejce vyrovnání, ale brankáře soupeře neprostřelil.

26:00
    Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene..

25:46

25:26
    Přesilovka se hostujícímu celku nedaří podle představ, nemůže se dostat do útočného pásma stabilněji.

25:01
    Radim Šimek při vlastním oslabení se dostal do zakončení, jeho rána neměla gólové parametry. Spíše nahodil kotouč na branku.

24:43
    Damon Severson (New Jersey) rozehrává od své branky, následně se Nikita Gusev dostal na modré k puku, ale vypálit nedokázal.

23:46
    Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Lean Bergmann – 2 min., podrážení).

23:40
    Lean Bergmann (San Jose) vedl další zajímaovu akci svého celku, ale neprosadil se.
    22:20 Mario FERRARO - 1:2

22:20
    Domácí snižují, v ponechané výhodě se ránou od modré čáry prosazuje MARIO FERRARO. Asistence: Evander Kane, Noah Gregor.

22:00
    Dvě minuty druhé třetiny jsou pryč, domácí celek ukázal, že bude bojovat o každý metr ledu.

21:40
    Sharks se nyní dostali do útočného pásma, ale k výraznější šanci to nevedlo.

20:37
    Cory Schneider (New Jersey) rozehrával od své branky, ale šanci pro spoluhráče založit nedokázal.

20:01

Hostující celek po dobré první třetině vede na ledě San Jose o dvě branky, Travis Zajac a Nikita Gusev se dokázali prosadit.

20:00

19:30

19:00
    Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.

18:11
    Timo Meier pálil nepřesně, jeho rána končí nad brankou. Následně už Cory Schneider kryje puk a přerušuje hru.

17:40
    Sledujeme hru čtyři na čtyři, Kyle Palmieri (New Jersey) pálil z mezikruží, jeho ránu vyrazil brankář. Na druhé straně neuspěl Radim Šimek.

17:30
    Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Evander Kane – 2 min., držení).

17:30
    Domácí mají k dispozici přesilovou hru.

17:22
    Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Miles Wood – 2 min., držení).

17:14
    Domácí mají ponechanou výhodu.

16:02
    Brent Burns (San Jose) rozehrává od své branky, následně jeho spoluhráči otočili směr hry.
    15:08 Nikita GUSEV - 0:2

15:08
    Devils právě vstřelili branku!
    Aktivně hrající hostující celek navyšuje své vedení, po pěkné individuální akci překonal brankáře střelou mezi betony NIKITA GUSEV. Bez asistence.

13:33
    Hosté dál pokračují v aktivní hře, snaží se něco vymyslet v útočném pásmu, domácí se s obtížemi brání.

13:16
    Nico Hischier (New Jersey) pálil z dobré pozice, jeho projektil byl zblokovaný.

12:37

12:27
    Devils pokračují po vstřelené brance v aktivní hře, Damon Severson pálil od modré čáry, domácí brankář kryje kotouč. Pak se před jeho brankou strhla potyčka.
    11:09 Travis ZAJAC - 0:1

11:09
    Hostující celek se díky důrazné hře dostává do vedení. Martin Jones (San Jose) neudržel kotouč, byl volný před brankovou čárou, a pak jej do brány dokázal dorazit TRAVIS ZAJAC. Asistence: Miles Wood a Joey Anderson.

10:54
    Sledujeme rychlý hokej, který se zbytečně nepřerušuje, ani jeden celek se nemůže dostat do šance.

10:17
    Damon Severson (New Jersey) zakončoval od modré čáry, jeden z hráčů Sharks dokázal kotouč zblokovat, brankář zasahovat proti této střele nemusel.

09:50
    Tim Heed pálil od modré čáry, jeho pokus dokázala zastavit obrana soupeře, puk byl zblokovaný.

09:24
    Po zakázaném uvolnění se hra vrací před branku Devils.

09:04
    Cory Schneider (New Jersey) musel zasahovat hned proti dvěma střelám soupeře. Hostující brankář si dokázal poradit s oběma pokusy.

08:04
    Pavel Zacha (New Jersey) dostal sice kotouč do útočného pásma, ale jeho spoluhráči nebyli na pokračování akce připravení. Šli střídat, a tak puk získali domácí bez boje.

07:24
    Alexander True (San Jose) to zkoušel individuálně, jeho akci zblokovala obrana soupeře. Devils se následně dostali do útočného pásma.

06:55
    Po krátké přestávce pokračuje zápas dál. Noah Gregor (San Jose) pálil z dobré pozice, ale jeho pokus brankář soupeře dokázal vyrazit.

06:18

06:04
    Jeden z hráčů Devils se dostal do střelecké pozice, jeho rána z pravé strany postrádala přesnost. Aaron Dell zasahovat nemusel, kotouč mířil mimo.

05:42
    Connor Carrick se musel vrátit za svou branku, odkud rozehrával kotouč.

04:07
    Joey Anderson (New Jersey) to zkoušel individuálně, jeho střelu odrazil Aaron Dell do rohu hrací plochy.

03:30
    Aaron Dell (San Jose) vyjel za svou branku, odkud rozehrával, následně se jeho spoluhráči dostali do problémů. Connor Carrick (New Jersey) pálil od modré čáry, brankář si poradil s jeho pokusem.

02:30
    Obrana Devils se dokázala osvobodit. Hosté dostali kotouč do útočného pásma, zakončit ale nedokázali.

02:09
    Kevin Labanc (San Jose) pálil z dobré pozice, jeho pokus kryje brankář soupeře. Akce Sharks pokračuje dál.

01:35
    Buly před brankou Devils, Cory Schneider (New Jersey) zasahovat nemusel, jeho spoluhráči vyhráli buly, a tak se směr hry otočil.

01:30
    Oba týmy střídají, sledujeme klidnější pasáž hry, na výraznější šanci čekáme.

00:46
    Domácí celek protečoval kotouč do útočného pásma, zakázané uvolnění se tak nepíská.

00:11
    Zakázané uvolnění vrací hru před branku hostujícího celku.

00:01

San Jose Sharks: Dell (M. Jones) – R. Šimek, Burns, Vlasic, Ferraro, Middleton, Heed – E. Kane, Couture, Gregor – Meier, J. Thornton, Gambrell – Sörensen, True, Labanc – Bergmann, M. Karlsson, Noesen.

New Jersey Devils: Schneider (Blackwood) – Müller, P. K. Subban, Mermis, Severson, Claesson, C. Carrick – J. Hughes, Hischier, Palmieri – Wood, Zajac, J. Anderson – Bratt, Zacha, N. Gusev – Rooney, M. McLeod, Hayden..

Zápas brzy začne.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:30.

Jan Prošek

Góly a asistencie: 23. Ferraro (E. Kane, Gregor), 36. Sörensen (Kellman), 61. Couture (E. Kane, Burns) – 12. Zajac (Wood, J. Anderson), 16. N. Gusev

San Jose Sharks: Dell (M. Jones) – R. Šimek, Burns, Vlasic, Ferraro, Middleton, Heed – E. Kane, Couture, Gregor – Meier, J. Thornton, Gambrell – Sörensen, True, Labanc – Bergmann, Kellman, Noesen.

Rozhodca: Rehman, Rank – Murchison, Murray

Diváci: 16.913